Obecnie rozmawiamy o:

Jaki fotelik samochodowy

gorący temat

wybór przedszkola

25 minut temu

najtańsza apteka

45 minut temu

rozwód

godzinę temu

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 7 8 9 10 11 12

szkola policealna- jaki kierunek??

20 kwi 2022 - 14:27:45

W cosinusie jest naprawdę wiele, wiele kierunków. Warto poczytać, można też przejechać się, zadzwonić, szkoła jest zawsze otwarta dla każdego. Za każdym razem jak idę coś załatwić to nie mam żadnego problemu.

szkola policealna- jaki kierunek??

22 kwi 2022 - 15:19:41

Po policealnej bedziesz mieć kwalifikacje w zawodzie bo na koniec jest egzamin państwowy. A kierunek wybieraj pod kątem tego co Cię interesuje, ja chodziłam na kosmetykę do cosinusa, jakbym miała wybierać drugi raz to pewnie też bym to samo wybrała mimo, że jest dużo kosmetyczek na rynku pracy. Dużo jest też ofert pracy na asystentki i higienistki stomatologiczne, ale wybieraj przede wszystkim to co lubisz

szkola policealna- jaki kierunek??

18 maj 2022 - 13:02:31

Warto poczytać na stronie opis kierunków i miejsca pracy po nich, ale z pewnością w sekretariacie doradzą ci też. W cosinusie masz pełną swobodę i ludzie są życzliwi.

szkola policealna- jaki kierunek??

24 cze 2022 - 14:26:06

Duże wrażenie na mnie wywarła florystyka, kwiatów ogrom, i to szkoła zawsze zapewnia.Warto w cosinusie podjąć naukę,bo można za darmo zdobyć zawód, ale też poznać nowych ludzi.

szkola policealna- jaki kierunek??

24 cze 2022 - 17:31:51

A co za różnica jaki kierunek. Przecież i tak liczy się tylko papier, chyba że kierunek bardzo nastawiony na konkretną branżę

szkola policealna- jaki kierunek??

21 lip 2022 - 13:45:55

Kierunek zawsze można zrobić następny, ewentualnie zmienić, bo i tak rekrutacja w Cosinusie jest dwa razy w roku :)

szkola policealna- jaki kierunek??

25 sie 2022 - 12:27:17

Medyczne kierunki są potrzebne , dzięki nim można bardzo łatwo zdobyć zawód. Jest to grupa zawsze potrzebna. Dlatego warto spróbować swoich możliwości w cosinusie. Szkoła oferuje bezpłatną naukę.

szkola policealna- jaki kierunek??

15 wrz 2022 - 12:19:21

Ja osobiście kończyłam kosmetykę i jesli to lubisz to na pewno będzie to strzał w 10tkę. Ale wtedy koniecznie bierz pod uwagę cosinusa, bo warto

szkola policealna- jaki kierunek??

27 wrz 2022 - 15:46:12

No dla mnie masażysta to numer jeden! Kocham kontakt z ludźmi i sferę Beauty również. A to pozwali mi docelowo pracować w SPA , o którym marze.

szkola policealna- jaki kierunek??

27 paź 2022 - 14:59:03

Podologia jeśli oczywiście się tym interesujesz. Dla mnie to cenna wiedza, nauczyciele mają bardzo duże zaplecze wiedzy.

szkola policealna- jaki kierunek??

24 lis 2022 - 15:27:32

Najlepiej podejść osobiście do tego, nie pod względem popularności. Bo zawód będzie wykonywany przez Ciebie.

szkola policealna- jaki kierunek??

10 sty 2023 - 14:53:28

Ja kierowałam się zawsze w medyczne kierunki i takie właśnie posiada Cosinus.

szkola policealna- jaki kierunek??

21 lut 2023 - 14:04:58

Ja bardzo lubię prace z papierami i za biurkiem, niekoniecznie z ludźmi, więc zapisałam się do aministracje i w szkole Cosinus :) bo jest to najbardziej według mnie znana szkoła i im ufam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca dyplomowa