Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

szkola policealna- jaki kierunek??

27 wrz 2021 - 15:08:28

Myśle że najlepiej doradzą Panie w sekretariacie aczkolwiek spróbowałabym wykluczyć pewne kierunki wchodząc na strone cosinusa i w opisy. Tam masz darmową szkołę także łatwiej może będzie w przypadku zmiany kierunku wrazie gdyby to nie było to.

szkola policealna- jaki kierunek??

11 paź 2021 - 15:32:01

Warto przejrzeć kierunek pod swoje zainteresowania a cosinus też ma na swojej stronie fajne opisy kierunków, bo sama na tej podstawie wybierałam swój kierunek :)

szkola policealna- jaki kierunek??

26 paź 2021 - 13:43:55

Sądzę, że najlepiej iść według swoich preferencji, ewentualnie dopytać w sekretariacie o pomoc i przedstawieniu danego kierunku.

szkola policealna- jaki kierunek??

09 lis 2021 - 14:17:38

Mi pomagała na miejscu Panie w sekretariacie, warto zapoznać się też z opisem kierunków na stronie, bo jest tam dość szczegółowo opisane.

szkola policealna- jaki kierunek??

26 lis 2021 - 15:17:45

Jeśli cię interesuje kosmetyka to jest to fajny kierunek zwłaszcza w cosinusie, bo zajęcia są praktyczne dzięki którym poznasz dokładnie zawód i to za darmo.

szkola policealna- jaki kierunek??

10 gru 2021 - 15:26:24

Z pośród wszystkich szkół wybrałam cosinusa, plus też opinia znajomych. Po nowym roku napewno skorzystam z ich kursów, bo z samej szkoły jestem super zadowolona. W kwestii kierunku to myśle że to już indywidualna sprawa. Zależy od preferencji.

szkola policealna- jaki kierunek??

14 gru 2021 - 14:14:39

Ja polecam Cosinusa (całkowicie darmowa szkoła) a z kierunków to, jakiś kierunek medyczny. W tych czasach taki kierunek jest na wagę złota. W szpitalach, przychodniach potrzebują wykwalifikowanych opiekunów medycznych czy masażystów. To kierunki z przyszłością.

szkola policealna- jaki kierunek??

16 gru 2021 - 13:08:40

Trudno powiedzieć jaki kierunek jest lepszy, bo wszystko zależy od Ciebie. Ja jestem po 2 kierunkach w Соsіnus (Kosmetyka i Masaż) i uważam, że Masaż jest lepszy. Przez chwilę uczyłam się też na Higienistce, ale zęby to nie moje ;)

szkola policealna- jaki kierunek??

11 sty 2022 - 14:53:16

Mi osobiście było trudno wybrać kierunek, nie byłam przekonana. Cieszę się, że trafiłam na tak pomocną i sympatyczną Panią w sekretariacie, która pomogła mi w 100% i poświęciła czas.

szkola policealna- jaki kierunek??

28 sty 2022 - 15:08:02

Warto się zastanowić, bo wybór jest duży, ale przełożyć to na pracę w praktyce.

szkola policealna- jaki kierunek??

10 lut 2022 - 12:38:44

Według mnie po takiej szkole warto zająć się sobą i swoimi pasjami. Ja zostałam lekarką i jestem zadowolona z pracy, aktualnie w kwietniu firma https://csmiwum.pl/kursy/echokardiografia-przezprzelykowa-08042022/ organizuje kurs medyczny już nie mogę się go doczekać.

szkola policealna- jaki kierunek??

24 lut 2022 - 15:56:01

Kierunków dużo i potrzebnych na rynku pracy ma cosinus, W dodatku na miejscu doradzą osoby do tego odpowiednie.

niezweryfikowana
Posty: 168
Ostrzeżenia: 3/5

szkola policealna- jaki kierunek??

01 mar 2022 - 12:19:41

Po szkole otworzyłam swój salon medycyny estetycznej i prowadzę go bardzo dobrze. Jeśli chodzi o sprzęt do salonu jak i kosmetyki, to wszystko mam firmy https://www.monduniq.pl/pl

szkola policealna- jaki kierunek??

14 mar 2022 - 14:03:31

U mnie w Krakowie, najmilsza Pani w sekretariacie powiedziała różnice zawodów które sobie wybrałam na czym co polega. Polecam zainteresować się cosinusem.

szkola policealna- jaki kierunek??

04 kwi 2022 - 13:15:06

Trzeba się określić czy praca z ludźmi czy raczej nie. Ale zdecydowanie cosinus ma najwięcej kierunków i przede wszystkim dobre jakościowo.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

OKC Rebuffed in just Consider towards Land No. 1 Decide on