Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

szkola policealna- jaki kierunek??

26 maj 2021 - 15:55:17

W szkole cosinus masz bardzo dużo kierunków i takich które pod rynek pracy są aktualizowane, spróbuj przejrzeć ofertę a jak nie to doradzą ci.

szkola policealna- jaki kierunek??

01 cze 2021 - 16:57:11

W szkole cosinus najlepiej ci na miejscu bądź telefonicznie pomogą, jak dla mnie szkoła najlepsza. Nic nie płacisz a przy tym masz dużo benefitów.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-06-02 08:42 przez weronika2i.

szkola policealna- jaki kierunek??

09 cze 2021 - 14:10:36

ja jestem wierna szkole Cosinus. Kończyłam florystykę i był to najlepszy wybór jakiego dokonałam w życiu. Nauka trwała tylko rok. Wszystko było bezpłatne nawet materiały florystyczne i kwiaty potrzebne na zajęcia zapewniała szkoła. Nauczyłam się tworzenia kompozycji kwiatowych z kwiatów żywych i suszonych oraz wiele innych ciekawych rzeczy. Pracuję w kwiaciarni, ale myślę teraz o pracy na etacie jako dekoratorka sal weselnych :) Wiele się nauczyłam w tej szkole i nawet jesli ktoś pójdzie do takiej szkoły z nudów, to przynajmniej nauczy się tworzyć piękne bukiety - a to przydaje się w życiu :)

szkola policealna- jaki kierunek??

10 cze 2021 - 09:44:58

W szkole cosinus jest dużo różnych kierunków, preferowane pod rynek pracy. A przy tym za darmo także bardzo
dobra opcja dla każdego i bez umowy.

szkola policealna- jaki kierunek??

17 cze 2021 - 11:15:51

Wszystko zależy co cię interesuje. Na stronie szkoły cosinus masz wiele kierunków plus opis. Może warto spojrzeć i coś się wybierze.

szkola policealna- jaki kierunek??

25 cze 2021 - 11:35:49

W cosinusie do którego ja chodziłam jest duży wybór,ale za to kierunki są przemyślane i przede wszystkim dobrze dobrane. Warto poczytać ich ofertę napewno się coś wybierze. A każdy z nich jest darmowy.

szkola policealna- jaki kierunek??

05 lip 2021 - 14:28:56

Myśle, że ciekawym rozwiązaniem jest kierunek medyczny jak lubisz pracę z ludźmi, tym bardziej że teraz można zdobyć szybko prace. Cosinus jest darmową szkołą bez zobowiązań, bo można spróbować.

szkola policealna- jaki kierunek??

13 lip 2021 - 12:12:48

W zależności w czym się dobrze czujesz, ja np jestem na kosmetyce i jak dla mnie to rewelacyjny kierunek. A przy tym darmowy.

szkola policealna- jaki kierunek??

22 lip 2021 - 14:43:18

Jeśli chcesz pomagać ludziom to może opiekun medyczny? Kierunek przyszłościowy, po którym będziesz mieć pracę. A w cosinusie masz go za darmo.

szkola policealna- jaki kierunek??

23 lip 2021 - 13:49:41

Cytat
karolinaka12
W zależności w czym się dobrze czujesz, ja np jestem na kosmetyce i jak dla mnie to rewelacyjny kierunek. A przy tym darmowy.

Zgadzam się. Też jestem po kosmetyce w Соsіnus Kraków i jestem zadowolona. Wszystkie kosmetyki kupowała szkoła. Ja nie płaciłam za nic

szkola policealna- jaki kierunek??

10 sie 2021 - 13:12:28

Polecam kierunek medyczny. Opiekun medyczny, masażysta - to przyszłościowe zawody, po których zawsze znajdzie się zatrudnienie. Ja uczyłam się w Cosinusie, bo to jedyna darmowa szkoła. Do tego uczyłam się weekendowo, co świetnie współgrało z moją pracą :) Polecam

szkola policealna- jaki kierunek??

16 sie 2021 - 15:06:01

Ja bym próbowałam z medycznego. A może masaż? Kontakt z drugą osobą,do tego fajne miejsca pracy. W cosinusie jest spory wybór, nie ma szans, żeby nie znaleźć czegoś dla siebie.

szkola policealna- jaki kierunek??

25 sie 2021 - 12:48:23

Według mnie medyczne są bardzo takie "chodliwy" i napewno łatwiej o prace. W szkole cosinus można zapisać się online a jak nie to zapis trwa chwile.

szkola policealna- jaki kierunek??

08 wrz 2021 - 13:11:25

W cosinusie jest spory wybór kierunków, da się w zupełności odnaleźć coś dla siebie. W sekretariacie można się dowiedzieć wszystkich szczegółów.

szkola policealna- jaki kierunek??

17 wrz 2021 - 14:49:09

Ja wybrałam kosmetykę, ale myślę nad poszerzeniem swoich kompetencji i zastanawiam się nad nowym kierunkiem podologia. Na szczęście dwa razy w roku jest rekrutacja także może skorzystam na semestr zimowy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Studia w WSIIZ