Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

transportery taśmowe

19 minut temu

sprawdzony stomatolog

23 minut temu

sklep detailingowy

47 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

szkola policealna- jaki kierunek??

26 maj 2021 - 15:55:17

W szkole cosinus masz bardzo dużo kierunków i takich które pod rynek pracy są aktualizowane, spróbuj przejrzeć ofertę a jak nie to doradzą ci.

szkola policealna- jaki kierunek??

01 cze 2021 - 16:57:11

W szkole cosinus najlepiej ci na miejscu bądź telefonicznie pomogą, jak dla mnie szkoła najlepsza. Nic nie płacisz a przy tym masz dużo benefitów.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-06-02 08:42 przez weronika2i.

szkola policealna- jaki kierunek??

09 cze 2021 - 14:10:36

ja jestem wierna szkole Cosinus. Kończyłam florystykę i był to najlepszy wybór jakiego dokonałam w życiu. Nauka trwała tylko rok. Wszystko było bezpłatne nawet materiały florystyczne i kwiaty potrzebne na zajęcia zapewniała szkoła. Nauczyłam się tworzenia kompozycji kwiatowych z kwiatów żywych i suszonych oraz wiele innych ciekawych rzeczy. Pracuję w kwiaciarni, ale myślę teraz o pracy na etacie jako dekoratorka sal weselnych :) Wiele się nauczyłam w tej szkole i nawet jesli ktoś pójdzie do takiej szkoły z nudów, to przynajmniej nauczy się tworzyć piękne bukiety - a to przydaje się w życiu :)

szkola policealna- jaki kierunek??

10 cze 2021 - 09:44:58

W szkole cosinus jest dużo różnych kierunków, preferowane pod rynek pracy. A przy tym za darmo także bardzo
dobra opcja dla każdego i bez umowy.

szkola policealna- jaki kierunek??

17 cze 2021 - 11:15:51

Wszystko zależy co cię interesuje. Na stronie szkoły cosinus masz wiele kierunków plus opis. Może warto spojrzeć i coś się wybierze.

szkola policealna- jaki kierunek??

25 cze 2021 - 11:35:49

W cosinusie do którego ja chodziłam jest duży wybór,ale za to kierunki są przemyślane i przede wszystkim dobrze dobrane. Warto poczytać ich ofertę napewno się coś wybierze. A każdy z nich jest darmowy.

szkola policealna- jaki kierunek??

05 lip 2021 - 14:28:56

Myśle, że ciekawym rozwiązaniem jest kierunek medyczny jak lubisz pracę z ludźmi, tym bardziej że teraz można zdobyć szybko prace. Cosinus jest darmową szkołą bez zobowiązań, bo można spróbować.

szkola policealna- jaki kierunek??

13 lip 2021 - 12:12:48

W zależności w czym się dobrze czujesz, ja np jestem na kosmetyce i jak dla mnie to rewelacyjny kierunek. A przy tym darmowy.

szkola policealna- jaki kierunek??

22 lip 2021 - 14:43:18

Jeśli chcesz pomagać ludziom to może opiekun medyczny? Kierunek przyszłościowy, po którym będziesz mieć pracę. A w cosinusie masz go za darmo.

szkola policealna- jaki kierunek??

23 lip 2021 - 13:49:41

Cytat
karolinaka12
W zależności w czym się dobrze czujesz, ja np jestem na kosmetyce i jak dla mnie to rewelacyjny kierunek. A przy tym darmowy.

Zgadzam się. Też jestem po kosmetyce w Соsіnus Kraków i jestem zadowolona. Wszystkie kosmetyki kupowała szkoła. Ja nie płaciłam za nic

szkola policealna- jaki kierunek??

10 sie 2021 - 13:12:28

Polecam kierunek medyczny. Opiekun medyczny, masażysta - to przyszłościowe zawody, po których zawsze znajdzie się zatrudnienie. Ja uczyłam się w Cosinusie, bo to jedyna darmowa szkoła. Do tego uczyłam się weekendowo, co świetnie współgrało z moją pracą :) Polecam

szkola policealna- jaki kierunek??

16 sie 2021 - 15:06:01

Ja bym próbowałam z medycznego. A może masaż? Kontakt z drugą osobą,do tego fajne miejsca pracy. W cosinusie jest spory wybór, nie ma szans, żeby nie znaleźć czegoś dla siebie.

szkola policealna- jaki kierunek??

25 sie 2021 - 12:48:23

Według mnie medyczne są bardzo takie "chodliwy" i napewno łatwiej o prace. W szkole cosinus można zapisać się online a jak nie to zapis trwa chwile.

szkola policealna- jaki kierunek??

08 wrz 2021 - 13:11:25

W cosinusie jest spory wybór kierunków, da się w zupełności odnaleźć coś dla siebie. W sekretariacie można się dowiedzieć wszystkich szczegółów.

szkola policealna- jaki kierunek??

17 wrz 2021 - 14:49:09

Ja wybrałam kosmetykę, ale myślę nad poszerzeniem swoich kompetencji i zastanawiam się nad nowym kierunkiem podologia. Na szczęście dwa razy w roku jest rekrutacja także może skorzystam na semestr zimowy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Studia w WSIIZ