Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

53 minut temu

elektryka sklep

59 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

szkola policealna- jaki kierunek??

03 mar 2021 - 15:58:17

Oj kierunków jest masa, ja np uwielbiam dzieci więc skończyłam w cosinusie opiekunkę dziecięcą, byłam w szoku że nawet na lalkach małych pracowaliśmy .. to nawet na studiach dziewczyny tak nie miały

szkola policealna- jaki kierunek??

08 mar 2021 - 10:07:48

Przede wszystkim postaw sobie to czy bardziej pomoc ludziom czy usługi, ja do zdobycia zawodu polecam cosinusa, tam też uzyskasz pomoc w doborze kierunku

szkola policealna- jaki kierunek??

09 mar 2021 - 14:09:47

Już to pisałam w którymś wątku, polecam opiekuna medycznego, jeżeli tylko chcecie pracować w takim zawodzie i interesujecie się tym. Jeżeli tak, to śmiało, zwłaszcza że od września nauka będzie trwała 1.5 roku nie 1 rok.

szkola policealna- jaki kierunek??

10 mar 2021 - 16:35:33

Fajną opcją jest opiekun medyczny a teraz właśnie masz ostatni zapis bo od jesieni będzie już dwu letnia w cosinusie

szkola policealna- jaki kierunek??

15 mar 2021 - 10:00:05

A to zależy właśnie jakie masz predyspozycje itp ale zobacz sobie na stronie cosinusa, masz opis kierunku, mniej więcej czego będziesz się uczyć. Bardzo polecam tę szkołe i do tego za darmo

szkola policealna- jaki kierunek??

18 mar 2021 - 16:37:00

Mi akurat pomagała Pani w sekretariacie. Więc spróbuj napewno uzyskasz pomoc.

szkola policealna- jaki kierunek??

24 mar 2021 - 16:54:22

Zależy właśnie w czym i z kim chcesz robić, ale ja osobiście polecam opiekuna medycznego, praca zawsze jest a dwa że teraz ostatni raz robią roczną takto od jesienii juz 2lata. Ja uczyłam się w cosinusie.

szkola policealna- jaki kierunek??

07 kwi 2021 - 11:47:38

Właśnie zależy z kim chcesz pracować i w jakiej formie, ale Panie są wykwalifikowane i wiedzą wszystko na ten temat, więc napewno ci doradzi w cosinusie.

szkola policealna- jaki kierunek??

07 kwi 2021 - 13:59:13

Ja uczyłam się w Cosinusie (w weekendy) a dziennie robiłam studia na Uniwerku. W szkole policealnej miałam dużo praktyki i wbrew pozorom w takich szkołach naprawdę da się czegoś nauczyć - to kwestia kadry nauczycielskiej jak i osobistego podejścia do nauki. Ja polecam. Warto.

szkola policealna- jaki kierunek??

14 kwi 2021 - 12:37:44

W cosinusie masz duży wybór kierunków które są aktualnie potrzebne na rynku. A Panie chętnie przedstawiają ofertę i doradzają.

szkola policealna- jaki kierunek??

22 kwi 2021 - 11:32:12

Myśle że warto przemyśleć opcje wybrania się do cosinusa i tam w rozmowie przy zapisie napewno coś podpowiedzą. Ja sama wahałam się między trzema kierunkami i dzięki takiej pomocy wybrałam.

szkola policealna- jaki kierunek??

23 kwi 2021 - 12:34:49

Cytat
marlena23w
Myśle że warto przemyśleć opcje wybrania się do cosinusa i tam w rozmowie przy zapisie napewno coś podpowiedzą. Ja sama wahałam się między trzema kierunkami i dzięki takiej pomocy wybrałam.

Ja też tak miałam w Cosinus Kraków. Panie w sekretariacie doradziły i teraz uczę się na higienistce stomatologicznej. Prawdę mówiąc myślałam o kierunku Masaż, ale teraz jestem bardzo zadowolona i czuję się rewelacyjnie na zajęciach praktycznych!

szkola policealna- jaki kierunek??

29 kwi 2021 - 14:47:48

Kierunków faktycznie dużo na rynku ale np w cosinusie biorą takie które są potrzebne na rynku pracy , warto też przeczytać oferte i zakres nauczania wtedy łatwiej coś wybrać,

szkola policealna- jaki kierunek??

13 maj 2021 - 16:00:42

Polecam medyczne kierunki, jeśli oczywiście masz predyspozycje. Ja jestem po masażu i nie miałam żadnych problemów ze znalezieniem pracy.

szkola policealna- jaki kierunek??

19 maj 2021 - 10:36:56

Ja bym preferowała kierunki medyczne, zawsze jest praca po tym, ale ogólnie trzeba wybrać to co się lubi. W cosinusie gdzie ja chodziłam jest bardzo duży wybór kierunków, wszystkie darmowe.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Technik masażysta - szkoła policealna