Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

szkola policealna- jaki kierunek??

03 mar 2021 - 15:58:17

Oj kierunków jest masa, ja np uwielbiam dzieci więc skończyłam w cosinusie opiekunkę dziecięcą, byłam w szoku że nawet na lalkach małych pracowaliśmy .. to nawet na studiach dziewczyny tak nie miały

szkola policealna- jaki kierunek??

08 mar 2021 - 10:07:48

Przede wszystkim postaw sobie to czy bardziej pomoc ludziom czy usługi, ja do zdobycia zawodu polecam cosinusa, tam też uzyskasz pomoc w doborze kierunku

szkola policealna- jaki kierunek??

09 mar 2021 - 14:09:47

Już to pisałam w którymś wątku, polecam opiekuna medycznego, jeżeli tylko chcecie pracować w takim zawodzie i interesujecie się tym. Jeżeli tak, to śmiało, zwłaszcza że od września nauka będzie trwała 1.5 roku nie 1 rok.

szkola policealna- jaki kierunek??

10 mar 2021 - 16:35:33

Fajną opcją jest opiekun medyczny a teraz właśnie masz ostatni zapis bo od jesieni będzie już dwu letnia w cosinusie

szkola policealna- jaki kierunek??

15 mar 2021 - 10:00:05

A to zależy właśnie jakie masz predyspozycje itp ale zobacz sobie na stronie cosinusa, masz opis kierunku, mniej więcej czego będziesz się uczyć. Bardzo polecam tę szkołe i do tego za darmo

szkola policealna- jaki kierunek??

18 mar 2021 - 16:37:00

Mi akurat pomagała Pani w sekretariacie. Więc spróbuj napewno uzyskasz pomoc.

szkola policealna- jaki kierunek??

24 mar 2021 - 16:54:22

Zależy właśnie w czym i z kim chcesz robić, ale ja osobiście polecam opiekuna medycznego, praca zawsze jest a dwa że teraz ostatni raz robią roczną takto od jesienii juz 2lata. Ja uczyłam się w cosinusie.

szkola policealna- jaki kierunek??

07 kwi 2021 - 11:47:38

Właśnie zależy z kim chcesz pracować i w jakiej formie, ale Panie są wykwalifikowane i wiedzą wszystko na ten temat, więc napewno ci doradzi w cosinusie.

szkola policealna- jaki kierunek??

07 kwi 2021 - 13:59:13

Ja uczyłam się w Cosinusie (w weekendy) a dziennie robiłam studia na Uniwerku. W szkole policealnej miałam dużo praktyki i wbrew pozorom w takich szkołach naprawdę da się czegoś nauczyć - to kwestia kadry nauczycielskiej jak i osobistego podejścia do nauki. Ja polecam. Warto.

szkola policealna- jaki kierunek??

14 kwi 2021 - 12:37:44

W cosinusie masz duży wybór kierunków które są aktualnie potrzebne na rynku. A Panie chętnie przedstawiają ofertę i doradzają.

szkola policealna- jaki kierunek??

22 kwi 2021 - 11:32:12

Myśle że warto przemyśleć opcje wybrania się do cosinusa i tam w rozmowie przy zapisie napewno coś podpowiedzą. Ja sama wahałam się między trzema kierunkami i dzięki takiej pomocy wybrałam.

szkola policealna- jaki kierunek??

23 kwi 2021 - 12:34:49

Cytat
marlena23w
Myśle że warto przemyśleć opcje wybrania się do cosinusa i tam w rozmowie przy zapisie napewno coś podpowiedzą. Ja sama wahałam się między trzema kierunkami i dzięki takiej pomocy wybrałam.

Ja też tak miałam w Cosinus Kraków. Panie w sekretariacie doradziły i teraz uczę się na higienistce stomatologicznej. Prawdę mówiąc myślałam o kierunku Masaż, ale teraz jestem bardzo zadowolona i czuję się rewelacyjnie na zajęciach praktycznych!

szkola policealna- jaki kierunek??

29 kwi 2021 - 14:47:48

Kierunków faktycznie dużo na rynku ale np w cosinusie biorą takie które są potrzebne na rynku pracy , warto też przeczytać oferte i zakres nauczania wtedy łatwiej coś wybrać,

szkola policealna- jaki kierunek??

13 maj 2021 - 16:00:42

Polecam medyczne kierunki, jeśli oczywiście masz predyspozycje. Ja jestem po masażu i nie miałam żadnych problemów ze znalezieniem pracy.

szkola policealna- jaki kierunek??

19 maj 2021 - 10:36:56

Ja bym preferowała kierunki medyczne, zawsze jest praca po tym, ale ogólnie trzeba wybrać to co się lubi. W cosinusie gdzie ja chodziłam jest bardzo duży wybór kierunków, wszystkie darmowe.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Technik masażysta - szkoła policealna