Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

szkola policealna- jaki kierunek??

27 paź 2020 - 10:47:44

mnie przekonał cosinus, nie tylko ofertą i tym, że są bezpłatni, ale również tym, że zajęcia są w weekendy, mniej więcej co dwa tygodnie, w związku z tym mogę bez problemu łączyć pracę z nauką. Zajęcia są prowadzone w sposób ciekawy, na policealce jest też również dużo praktyki (w zależności oczywiście od kierunku, jedne mają jej programowo mniej inne zaś więcej). Fajne pracownie i materiały do pracy, które zapewnia szkoła.

szkola policealna- jaki kierunek??

16 lis 2020 - 20:40:30

Przede wszystkim jesli chodzi o szkole policealna to najlepszym wyborem jest cosinus. Szkoła calkowicie bezpłatna. W swojej ofercie maja duzo kierunkow, sa tez kierunki medyczne. Wiec wydaje mi sie ze najlepiej wybrac kierunek ktory bedzie tobie pasowal i wtedy dowiedziec sie czegos wiecej w sekretariacie :)

szkola policealna- jaki kierunek??

17 lis 2020 - 13:10:19

Cytat
omajk
Przede wszystkim jesli chodzi o szkole policealna to najlepszym wyborem jest cosinus. Szkoła calkowicie bezpłatna. W swojej ofercie maja duzo kierunkow, sa tez kierunki medyczne. Wiec wydaje mi sie ze najlepiej wybrac kierunek ktory bedzie tobie pasowal i wtedy dowiedziec sie czegos wiecej w sekretariacie :)


Wybór jest spory i faktycznie szkoła jest darmowa. nie płacicie za nic, nie podpisujecie też żadnej umowy, jeżeli z jakiegoś powodu będziecie zmuszeni zrezygnować to tylko to zgłaszacie i jesteście "wolni". Ja szkołę polecam z własnego doświadczenia. Uważam, że to dobry wybór.

szkola policealna- jaki kierunek??

26 lis 2020 - 14:02:07

Moim zdanie kierunek wybrać trzeba pod swoje zainteresowania. Z takich polecanych to medyczne: np opiekun medyczny, masażysta. Kosmetyka fajna też jest. Sprawdź sobie ofertę szkoły np; cosinus

Ja polecam masażystę. Super kierunek



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-12-16 22:06 przez agamiszczynska.

szkola policealna- jaki kierunek??

14 sty 2021 - 12:41:55

Ja sama nie wiedziałam do końca jaki kierunek i poszłam do sekretariatu do Cosinusa, powiem wam że Pani mi tak super dobrała, że skończyłam niebawem ten kierunek i jestem bardzo zadowolona

szkola policealna- jaki kierunek??

14 sty 2021 - 19:10:06

Ja chodzę na administrację w cosinusie, bardzo polecam, kierunek jest ciekawy, dużo praktyki a ogólnie szkoła jest za darmo i zajęcia są w weekendy

szkola policealna- jaki kierunek??

20 sty 2021 - 10:58:39

Ja jestem na kosmetyce, akurat już niedługo kończe szkołę, ale jeśli cię interesuje kosmetyka i pielegnącja drugiej osoby to bardzo polecam, bo mają świetnie wyposażone sale w kosmetyki wszystko jest darmowe, a nic nie podpisujesz umówy, dlatego właśnie wybrałam cosinusa, bo wiem że nie naciągną na nic a egzamin jest państwowy a nie jakiś wymyślony przez szkołę jak to niestety w niektórych szkołach się dzieje.

szkola policealna- jaki kierunek??

26 sty 2021 - 11:58:47

Polecam opiekuna medycznego w Cosinusie. To międzynarodowy kierunek. Pracę można wykonywać za granicą bez problemu, do tego nauka trwa tylko rok:) W dzisiejszych czasach myślę, że jest to kierunek na wagę złota. No i łatwo jest znaleźć pracę w szpitalu, przychodni, w domu opieki, sanatorium itd :)

szkola policealna- jaki kierunek??

04 lut 2021 - 16:00:00

Mi osobiście pomagała Pani w sekretariacie, powiedziałam jakie są moje preferencje i wyszło git

szkola policealna- jaki kierunek??

09 lut 2021 - 10:28:14

Cosinus ma duży wybór no i jak czegoś nie wiesz to możęsz zadzwonic do szkoły i tam Panie ci właśnie pomoga

szkola policealna- jaki kierunek??

09 lut 2021 - 13:23:54

Cytat
ewela2301
mnie przekonał cosinus, nie tylko ofertą i tym, że są bezpłatni, ale również tym, że zajęcia są w weekendy, mniej więcej co dwa tygodnie, w związku z tym mogę bez problemu łączyć pracę z nauką. Zajęcia są prowadzone w sposób ciekawy, na policealce jest też również dużo praktyki (w zależności oczywiście od kierunku, jedne mają jej programowo mniej inne zaś więcej). Fajne pracownie i materiały do pracy, które zapewnia szkoła.

też ich dlatego wybrałam i nie żałuję! Jestem na opiekunie medycznym, polecam! Jeżeli ktoś chce rozwijać się w tym kierunku i się zastanawia to serio polecam. Z tego co wiem to już ostatni semestr zeby uczyć się u nich w rok, więc tym bardziej warto.

szkola policealna- jaki kierunek??

12 lut 2021 - 15:20:34

W szkole cosinus jest bardzo dużo praktyki i zero umowy można od ręki mieć legitymacje, papierek że się uczymy, pakiet office i kartę zniżkową

szkola policealna- jaki kierunek??

19 lut 2021 - 16:10:33

Bardzo duży podział na kierunki ma właśnie cosinus i to takie które sa potrzebne na rynku pracy także warto poczytać ich opis

szkola policealna- jaki kierunek??

25 lut 2021 - 14:13:10

Ja np uwielbiam pomagać ludziom i zapisałam się na opiekuna medycznego w cosinusie, ale tam jest tak duży wybór że napewno każdy coś dla siebie wybierze

szkola policealna- jaki kierunek??

01 mar 2021 - 14:17:57

Kierunków jest tak dużo że ciężko wybrać, trzeba znaleźć też do jakiej grupy ludzi chcesz oferować usługę no i czy ludzie czy może bardziej strona biurowa itp
W cosinusie jest sporo kierunków które są sprawdzone na naszym rynku dlatego polecam skontaktować się ze szkołą napewno ci pomogą

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Technik masażysta - szkoła policealna