Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 11 12 -->

szkola policealna- jaki kierunek??

08 cze 2018 - 10:44:46

chodzę osobiście do Cosinus na kierunek Florystyka. 12 lat temu skonczyłam studia a po nich uczęszczałam bardziej z przymusu by nie utracić świadczeń do różnych szkół policealnych we Wrocławiu i szczerze była to porażka. Już na pierwszych zajęciach nauczyciele uświadomili nas ,że i tak nikt nas po tych szkołach nie zatrudni i zbyt wiele nas nie będą uczyć. Teraz jestem w Cosinusie by coś zmienić w swoim życiu i poukładać w całość moje zainteresowania i tak mi się wydaje umiejętności techniczne. Fajnie się realizuję na zajęciach, tworząc małe dzieła sztuki pod bacznym okiem samego Mistrza florystyki (P.Marek reprezentuje sobą bardzo wysoki poziom artystyczny i umiejętności.Choć ciężko jest czasem nadążyć za Nim to i tak wiele mnie nauczył mając tak niewiele czasu na przekazanie wszystkich informacji- a jest ich sporo do przyswojenia, nie ukrywam ze wieczorami po pracy nadrabiam teorię w domu.). Inne przedmioty są też bardzo interesujące i muszę przyznać , że nie są stratą czasu jak np. zawodowy j. angielski na , którym bez stresu i na luzie Pani nauczyła nas ,w tak krótkim czasie całego nazewnictwa i czynności w języku ang.związanych z florystyką ! Zajęcia odbywają się na ul. Drukarskiej co bardzo ułatwia szybkie dotarcie komunikacją miejską. Dodatkowo o każdych zmianach oraz zajęciach zawsze przypomina nam Pani Dyrektor drogą sms-ową co jest bardzo przydatne.! Na każdych zajęciach praktycznych zapewniane są przez szkołę materiały. Aby powiększyć i wzbogacić nasze prace sami również przynosimy materiał roślinny na zajęcia. Niektórzy pewnie powiedzą , że za darmo przecież miało być. Jest a darmo a to że nasz nauczyciel prosi nas o przyniesienie materiału moim zdaniem dobrze wpłynie na nasze późniejsze umiejętności dostrzegania , że wokół nas jest wiele interesujących roślin, które często wydają się zwykłym chwastem a w rzeczywistości w połączeniu z innym materiałem tworzy piękną kompozycję, którą można później sprzedać- a o to w tym chodzi przecież aby pokazać i sprzedać swoje umiejętności. Dodatkowym plusem jest możliwość połączenia macierzyństwa z nauką. Jak przyszłam na pierwsze zajęcia to bez problemu Pani Dyrektor użyczyła mi pomieszczenia gdzie na spokojnie mogłam nakarmić swoje maleństwo (które przywoził mi mąż) i wrócić po na zajęcia nie stresując się , że ktoś będzie miał jakieś ale!Serdecznie polecam tą szkołę! MAJKA.VIP

szkola policealna- jaki kierunek??

10 wrz 2018 - 16:42:16

Cześć, mam znajomych, którzy robią technika administracji w szkole policealnej Plus Edukacja we Wrocławiu i są bardzo zadowoleni. Główną zaletą jest to, że mogą poznać przepisy prawa, co zawsze się przydaje na codzień. Chwalili sobie taki przedmiot jak działalność gospodarcza, bo dzięki temu poznają tajniki prowadzenia własnej firmy :) Dlatego polecam!

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

szkola policealna- jaki kierunek??

04 paź 2018 - 01:04:34

No to może technik florysta? Jeżeli wybierzesz dobrą szkołę to na pewno będzie Ci po okresie nauki znaleźć dobrze płatną pracę przy kwiatach np. w kwiaciarni. Ja zdecydowałam się z polecenia postawić na szkołę <moderacja> jednak na kierunek Opiekun Medyczny i musze przyznać, że wyciągnęłam z nich naprawdę dużo. Świetna oferta edukacyjna, zajęcia ciekawe i profesjonalnie prowadzone, a do tego w pełni darmowa przez cały okres nauczania w systemie zaocznym więc nie kolidowało mi to z wcześniejszą pracą.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-10-24 20:25 przez moderator.

szkola policealna- jaki kierunek??

29 sty 2020 - 20:23:40

Hej :)

W szkole Cosinus masz kierunek administracja. Polecam tą szkołę, sama w niej się uczę. Nauka trwa 2 lata. Szkoła jest bezpłatna przez cały czas trwania nauki.

CZEGO UCZYSZ SIĘ NA ZAJĘCIACH?



- gromadzenia dokumentacji i informacji, w tym informacji o charakterze ekonomicznym i statystycznym,
- nadzorowania wewnętrznej koordynacji działalności jednostek organizacyjnych,
- sporządzania sprawozdań, protokołów z posiedzeń i zebrań, opracowywania projektów aktów administracyjnych,
- prowadzenia postępowań kończących się wydaniem decyzji administracyjnej,
- prowadzenia podstawowej dokumentacji księgowej, związanej z planowaniem kosztów i przychodów, - gospodarowaniem majątkiem oraz zarządzaniem zespołem pracowników.


PRACA PO KIERUNKU ADMINISTRACJA

Jako technik administracji możesz pracować w administracji rządowej i administracjach specjalnych, jednostkach samorządu terytorialnego – w urzędach marszałkowskich, urzędach powiatowych, miejskich, gminnych, w jednostkach organizacyjnych gminy, w samorządach zawodowych, gospodarczych, przedsiębiorstwach, organach organizacji społecznych i zakładach usługowych nie wymagających innych specjalistycznych kwalifikacji.

Polecam Cosinus bardzo dobra szkoła policealna. :)

AngelikaGro,
Słuchacz szkoły Cosinus



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-01-29 20:24 przez angel-ika1-19.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

szkola policealna- jaki kierunek??

06 lut 2020 - 09:25:41

Nie lepiej po liceum na studia iść (jeśli oczywiście jest matura)? I tak trzeba się uczyć i poświęcić czas, więc chyba lepiej na studia się wybrać. Szczególnie, że obecnie uczelnie prywatne oferują takie ciekawe kierunki jak np psychologia ekonomiczna czy psychologia w zarządzaniu np na AEH w Warszawie są takie kierunki

szkola policealna- jaki kierunek??

06 sie 2020 - 20:42:00

Hej, ale przecież nie każdy musi chcieć iść na studia! :D I powody mogą być bardzo różne, nawet zwykłe niezdecydowanie na tyle, żeby deklarować się do czegoś na tyle czasu i to w wymiarze dziennym - u mnie trochę tak właśnie było, do tego po prostu brak kasy. A odwołując się do pytania z tematu to uważam, że warto, jest to obszerny i przede wszystkim interesujący kierunek, tym bardziej jeżeli rzeczywiście się w tym czujesz (szkoła policealna daje też dobrą przestrzeń do tego, żeby zweryfikować to zainteresowanie). Ja poszłam za namową koleżanki i robiłam ten kierunek w Cosinusie (jestem ze Szczecina) i mam dobre doświadczenia z tą szkołą, natomiast sam wybór kierunku był dla mnie strzałem w dziesiątkę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-08-06 20:43 przez JaNina97.

szkola policealna- jaki kierunek??

20 sie 2020 - 13:33:58

Ja skorzystałam ze szkoły medycznej w Warszawie – Cosinus i obecnie pracuję jak masażystka. Zdecydowanie polecam, przygotowanie profesjonalne od A do Z, bez problemu zdałam egzamin więc mogłam szybko szukać pracy.

szkola policealna- jaki kierunek??

21 sie 2020 - 16:14:01

Cytat
JaNina97
Hej, ale przecież nie każdy musi chcieć iść na studia! :D I powody mogą być bardzo różne, nawet zwykłe niezdecydowanie na tyle, żeby deklarować się do czegoś na tyle czasu i to w wymiarze dziennym - u mnie trochę tak właśnie było, do tego po prostu brak kasy. A odwołując się do pytania z tematu to uważam, że warto, jest to obszerny i przede wszystkim interesujący kierunek, tym bardziej jeżeli rzeczywiście się w tym czujesz (szkoła policealna daje też dobrą przestrzeń do tego, żeby zweryfikować to zainteresowanie). Ja poszłam za namową koleżanki i robiłam ten kierunek w Cosinusie (jestem ze Szczecina) i mam dobre doświadczenia z tą szkołą, natomiast sam wybór kierunku był dla mnie strzałem w dziesiątkę.

Dokładnie, ja nie chciałam. Odkąd pamiętam chciałam wiązać pracę z florystyką, skończyłam technikum i przyszłam do cosinusa na florystę. Szkoła trwa rok, zajęcia co dwa tygodnie w soboty i niedziele. Szkoła za darmo, materiały do zajęć też, nie ma żadnych opłat drobnym druczkiem, bo nie ma umowy. Więc ja polecam.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 2/5

szkola policealna- jaki kierunek??

25 sie 2020 - 16:00:44

Ja wierzę, że reklama będzie kierunkiem przyszłości i sama kstałcę się w tym kierunku. Mam przyjemność korzystać z oferty https://vizja.pl/studia-wyzsze/reklama,ws46.html i jestem zadowolona. Oczywiście, każdy ma swój rozum i powinien szukać szkoły w której rozwinie swoje zalety i połączy pasję z praktyczną wiedzą.

szkola policealna- jaki kierunek??

29 sie 2020 - 11:40:32

To zależy co Cię interesuje, ja skończyłam technika masażu w Cosinucie w Chorzowie i polecam, masz normalnie egzamin państwowy itp, do tego zniżki w różnych miejscach. Fajne zajęcia, dobra ekipa. ;)

szkola policealna- jaki kierunek??

07 wrz 2020 - 14:59:24

Wszystko zależy oczywiście od zainteresowań. Ja skończyłam Cosinusa. To były fajne dwa lata, które dały potwierdzenie zawodu, w którym teraz cały czas pracuję.

szkola policealna- jaki kierunek??

15 wrz 2020 - 10:16:42

Myślę, że kierunki medyczne są najbardziej teraz przydatne i jest to pewniakiem na rynku pracy. Ja ukończyłam masaż i obecnie pracuje w zawodzie. Zdobyłam zawód, który kończy się egzaminem państwowym. Moja szkoła oferuje zjazdy weekendowe i jest w całości bezpłatna. Do tego są różne konkursy a za polecenie dostajesz nawet kasę :) Warto zajrzeć na stronę cosinusa i przejrzeć kierunki, bo są naprawdę ciekawe.

szkola policealna- jaki kierunek??

16 wrz 2020 - 13:38:18

Cytat
basialew3
Wszystko zależy oczywiście od zainteresowań. Ja skończyłam Cosinusa. To były fajne dwa lata, które dały potwierdzenie zawodu, w którym teraz cały czas pracuję.

Mogę się śmiało z tym zgodzić. Warto rozważyć cosinusa i przyjrzeć się ich ofercie.
Ja jako absolwent polecam.

szkola policealna- jaki kierunek??

17 wrz 2020 - 13:46:20

Najpierw polecam wybrać szkołę, ja w swojej miałam tryb weekendowy no i całość bezpłatna. W cosinusie masz spory wybór, więc warto wejść na stronę i przejrzeć kierunki, Panie w sekretariacie są bardzo miłe, więc w razie czego też Ci pomogą w podjęciu decyzji.

szkola policealna- jaki kierunek??

24 paź 2020 - 12:23:16

Polecam masażystę w cosinusie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ankieta do szkoły prosze o wypelnienie