Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 11 12 --> ->|
niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

szkola policealna- jaki kierunek??

28 kwi 2017 - 11:59:12

dokładnie, idąc do policealnej, można się uczyć i pracować. zjazdy tylko co dwa tygodnie. poza tym teraz w policealnych, przynajmniej w cosinusie tak jest, ze jest sporo praktyki, a to szukając pracy jest bardzo ważne. pracodawcy patrzą na umiejętności a nie na papierek ze szkoły

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 3/5

szkola policealna- jaki kierunek??

21 sie 2017 - 09:13:07

Moim zdaniem pracodawcy patrzą i na jedno, i na drugie. Przecież podczas rekrutacji oczekują konkretnego wykształcenia, które potwierdza dokument. Moim zdaniem lepiej iść na studia, nawet zaoczne, niż do szkoły policealnej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-21 10:39 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 3/5

szkola policealna- jaki kierunek??

22 sie 2017 - 08:58:45

Ale obecnie coraz częściej się zdarza że papier ukończonej szkoły nie potwierdza umiejętności. Jest masa studentów, którzy prześlizgują się z roku na rok nie wynosząc żadnych umiejętności. Więc uważam że reguły nie ma i wszystko zależy od konkretnej osoby i jej podejścia do nauki. Mnie na studia zaoczne nie było stać, poszłam do szkoły policealnej i w Cosinusie jeśli się chce to naprawdę można się nauczyć wielu przydatnych rzeczy które na pewno będą mi pomocne jak będę szukać pracy.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 2/5

szkola policealna- jaki kierunek??

07 wrz 2017 - 20:41:59

Jeśli chodzi o kierunki? moim zdaniem spoko są np. kosmetyka, informatyka, rachunkowość. A szkoła? Ja chodzę do cosinusa i na nic zbytnio narzekać nie mogę, tym bardziej że nauka bezpłatna.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 2/5

szkola policealna- jaki kierunek??

02 paź 2017 - 14:58:20

szkoły policealne to bardzo fajne wyjście jeśli nie planujecie nauki w szkole wyższej, ja sama zdecydowałam się na Studium wizażu i jestem bardzo zadowolona. Maprawdę dużo się nauczyłam. Myślę, że warto! Jeśli was również ineteresuje wizaż to mogę polecić - <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-03 14:08 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

szkola policealna- jaki kierunek??

03 paź 2017 - 18:52:46

Szkoły policealne są dobrym rozwiązaniem dla bardzo wielu osób, którzy kiedyś z wielu powodów przerwali naukę a teraz chcieliby to uzupełnić. U mnie w klasie jest sporo osób po trzydziestce, ale wszyscy traktowani są tak samo, wiec polecić mogę cosinusa.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 2/5

szkola policealna- jaki kierunek??

04 paź 2017 - 14:01:41

racja, teraz studia nie stanowią gwarantu posiadania pracy, dlatego ja zapisałam się do szkoły policealnej. Uczę się u Dziewulskich i jestem naprawdę zadowolona, poziom nauczania na najwyższym poziomie :) świetne podejście i profesjonalne narzędzia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-11 19:40 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

szkola policealna- jaki kierunek??

11 paź 2017 - 14:56:40

Zawsze można uzupełnić swoje wykształcenie. Samo liceum niewiele daje. Trzeba mieć coś więcej. Niektórzy decydują się na szkoły policealne. Jednak obecnie w dobie internetu wiele osób korzysta ze szkoleń czy kursów online. Uczą się konkretnych rzeczy w łatwy sposób. To dobra opcja dla każdego.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-11 15:00 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

szkola policealna- jaki kierunek??

20 paź 2017 - 18:57:05

Szkolenia też spoko, ale pamiętajmy że stacjonarnie uczymy się więcej. W szkołach policealnych jest dużo zajęć praktycznych, przynajmniej u mnie, czego brak jest na szkoleniach przez Internet.

szkola policealna- jaki kierunek??

08 lut 2018 - 15:20:29

Szkoła policealna to fajna opcja, szczególnie teraz, gdy studiują wszyscy i studia nie są już żadną gwarancją w znalezieniu pracy. Ja po studiach, po zarządzaniu na UJ nie mogłam odnaleźć się na rynku pracy, zderzenie z rzeczywistością było dość bolesne. I postanowiłam się przekwalifikować, ale wiadomo nie chciałam studiować do 30, więc zdecydowałam się na zaoczną szkołę policealną. Ja wybrałam Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie (to jeden z kierunków w Krakowskich Szkołach Artystycznych). Od zawsze lubiłam szyć i rysować sobie projekty ubrań, więc zamieniłam hobby w pracę, teraz pracuję dla znanej marki odzieżowej i jestem zadowolona. ;) Nie wiem, czy jest sens robienia administracji w szkole policealnej, bo wobec absolwentów administracji czy prawa po uczelniach wyższych jest się po prostu bez sens. Natomiast bardzo polecam kierunki "kreatywne", takie jak w KSA. Tam jest nie tylko projektowanie ubioru z tego co pamiętam, jest tez coś z architektury wnętrz, aktorstwo, fotografia itp. Szkoła naprawdę dobra, miło ją wspominam. Wymagała dużego nakładu samodzielnej pracy, ale tak jest wszędzie, jeśli chce się naprawdę coś osiągnąć. :)

szkola policealna- jaki kierunek??

25 lut 2018 - 21:27:27

zawodowo- nie ma różnicy czy zrobisz tego "technika" czy nie. więc przelicz portfel i sens.

Swoją drogą technik- jak nazwa wskazuje odnosi się do zawodów technicznych więc przy administracji to swoista kompilacja ale szkoły szukają pieniędzy więc wymyślają co się da;)

*ps. booty cosunusa dają radę :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-25 21:29 przez Mellody87.

szkola policealna- jaki kierunek??

06 mar 2018 - 16:55:34

Witam ja zapisałam się do szkoły Policealnej na kosmetykę ,zaczynam w ta sobotę.
myślę ze to dobry wybór ...zapisałam się dla siebie.

szkola policealna- jaki kierunek??

12 mar 2018 - 13:24:46

ja obecnie jestem na techniku administracji w żaku. Zajęcia mam co drugi weekend co jest dla mnie ogromnym udogodnieniem bo nie mam problemów z pracą. ja jestem bardzo zadowolona, zajęcia nie sa tylko teoretyczne, prowadzone sa w ciekawy sposob. Mam nadzieje ze Ci pomogłam. Pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

szkola policealna- jaki kierunek??

07 kwi 2018 - 17:12:20

Ja robię informatykę w Cosinusie, ale wybór kierunku to już indywidualna sprawa, zależy kto co lubi, a wybór jest naprawdę duży.

szkola policealna- jaki kierunek??

07 kwi 2018 - 20:56:51

ja skonczylam policealnie administracje i teraz pracujw w sekretariacie w policji

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

technik usług kosmetycznych Kraków