Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Sklep internetowy

22 minut temu

Biznes

26 minut temu

tabernakula sklep

45 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 2/5

szkola policealna- jaki kierunek??

18 lip 2016 - 10:26:05

iść trzeba na to co nas i nteresuje i tym nalezy się kierować.

szkola policealna- jaki kierunek??

19 lip 2016 - 14:26:46

Cytat
katacho
iść trzeba na to co nas i nteresuje i tym nalezy się kierować.

Zgadzam się. Nie rozumiem, dlaczego to do wszystkich nie dociera.

szkola policealna- jaki kierunek??

19 lip 2016 - 15:30:56

Cześć. Szkoła policealna to bardzo dobry kierunek. Wcale na studia iść nie musisz. W dzisiejszych czasach więcej osób po studiach nie ma pracy. Ten kierunek,który wybrałaś jest okey,sama zastanawiam się nad administracją. Moim zdaniem dobrze wybrałaś. Studia czy szkoła policealna w tym kierunku to żadna różnica i tak nauczysz się tego samego,a pracodawca nie będzie patrzył na to,tylko na to co wyniosłaś z tej szkoły. Teraz to wszędzie ciężko z pracą i nie powiedziane,że jak będziesz po studiach to szybciej ją znajdziesz.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

szkola policealna- jaki kierunek??

03 lis 2016 - 17:50:56

To chyba nie jest miejsce na takie reklamy....

Ale wracając do tematu.
To powinniśmy wybrać sobie taki kierunek żeby nas interesował.
Ale znam też parę osób które próbowały robić kilka kierunków w Cosinusie i szukały czegoś co w końcu im się spodoba, więc można i tak :)

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 2/5

szkola policealna- jaki kierunek??

17 gru 2016 - 18:57:12

Jaki kierunek? Każdy ma przecież inne zainteresowania. Warto wybrać taki który nas interesuje.
Bez sensu iść na pierwszy lepszy bo później będziemy się z tym bujać i męczyć.
Jedynie co mogę polecić to moją szkołe do której warto iść,czyli Cosinusa. Szkoła naprawdę w porządku, spoko ludzie, luźna atmosfera i co najważniejsze bezpłatna.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 2/5

szkola policealna- jaki kierunek??

17 sty 2017 - 09:20:49

Jaki kierunek? no to chyba Ty musisz wybrać. Zależy co Cie interesuje... wybór kierunku jest istotny bo jeśli na jakiś się decydujesz to chyba z tą dziedziną wiążesz przyszłą pracę?? ja jedynie mogę powiedzieć Ci w jakiej szkole wybrać szukać kierunków bo naprawdę jest ok. Ja sama chodze do Cosinusa i jest naprawdę spoko :) plus za to że nic się tu nie płaci

szkola policealna- jaki kierunek??

12 lut 2017 - 19:48:32

Zimowy zawrót głowy w szkołach COSINUS !!!!

REKRUTACJA NADAL TRWA !

Tylko u nas całkowicie za darmo możesz nauczyć się jak skomponować i wykonać bukiet ślubny, jak zadbać o skórę i paznokcie, jak zbudować stronę www, jak naliczyć wynagrodzenie, jak ochronić innych przez zagrożeniem. Wybierz jeden z naszych kierunków i zdobądź praktyczne umiejętności oraz tytuł technika!

Sprawdź na nas stronie www.cosinus.pl/Oferta-edukacyjna

Aby ułatwić Ci życie, zapraszamy do zapisów internetowych na stronie www.rejestracja.cosinus.pl, a w ciągu paru dni na pewno oddzwonimy !

szkola policealna- jaki kierunek??

12 lut 2017 - 19:50:56

jesli masz mozliwosc rób technik farmaceutyczny zdecydowanie!

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

szkola policealna- jaki kierunek??

15 lut 2017 - 11:21:07

czemu technik farmaceutyczny?
Ja jestem na kosmetyce w Cosinusie i uważam że to też jest przyszłościowy zawód. Coraz więcej kobiet o siebie dba i wybiera usługi kosmetycznego wszelkiego rodzaju

szkola policealna- jaki kierunek??

28 lut 2017 - 11:51:05

Ja polecam szkołę GoWork.pl - sama jestem słuchaczką na kierunku Technik Masażysta.
Kontakt z Paniami z sekretariatu jest super! Sa miłe i pomocne. Nauczyciele w fajny sposób prowadzą zajecia, ciekawie opowiadając.
Ogólnie polecam - czesne jest niksie, a materiały są zapewnione.

POLECAM Gowork w Krakowie

szkola policealna- jaki kierunek??

28 lut 2017 - 12:05:34

Ja jestem na asystentce stomatologicznej.
Jest spoko, nauki trochę jest ale z pracą nie ma problemów.

szkola policealna- jaki kierunek??

13 mar 2017 - 15:11:50

a gdzie chodzisz na asystentkę stomatologiczną? do Cosinusa? bo widziałam że mają oni taki kierunek

Ps. a nie lepiej wybrać szkołę gdzie nie ma żadnych opłat?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-13 15:12 przez agnes0110.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 6/5

szkola policealna- jaki kierunek??

18 mar 2017 - 00:04:30

Kierunek zależy od tego co lubisz i czego chcesz w zyciu ... jeśli tylko chcesz się rozwijać to idz dalej w tym kierunku który Cię interesuje, zdobyta wiedza zostanie z Tobą na lata i zawsze może Ci się przydać.Jak dla mnie w dzisiejszych czasach na czasie jest kosmetyka wizaż itp ... Jeśli Cię to interesuje to może spróbuj swoich sił w Międzynarodowym Studium Dziewulskich w Warszawie , jest to świetna szkoła z pewnością wiele się nauczysz, moja przyjaciółka kończy tam właśnie studium wizazu i stylizacji i jest mega zadowolona. Teraz jest nabór na roczne  studium wizażu i stylizacji właśnie , zajęcia zaczną się od kwietnia także startuj:) tutaj masz stronkę zerknij tam znajdziesz więcej info <moderacja-spam>



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-27 11:35 przez moderator.

szkola policealna- jaki kierunek??

27 mar 2017 - 11:10:14

Ja mam takie samo podejście. Studia to teraz przereklamowana rzecz.. dużo lepiej iść do policealnej, nauczyć się czegoś a międzyczasie pracować i zdobyć doświadczenie :) Jeżeli chodzi o szkoły to moja znajoma chodzi do Kreatoredukacji we Wrocławiu i chwali sobie bardzo. Ponoć wysoki poziom a jednocześnie idą na rękę jak trzeba :)

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 3/5

szkola policealna- jaki kierunek??

29 mar 2017 - 19:56:08

Jeśli chodzi o szkołę - to cosinus jest spoko, a kierunek to zależy kto co lubi

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Facet szkoła policealna fryzjerstwo