Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Oprawa pracy dyplomowej

10 maj 2012 - 19:52:50

Z racji że jest tu dużo studentek liczę na to, że uzyskam jakąś pomoc :P Muszę oprawić swoja pracę licencjacką, i przeszukałam już multum miejsc, gdzie to robią i wszędzie mają tylko takie ohydne okładki ze złotym napisem w czterech paskudnych kolorach. Przywiązałam się troche do swojej pracy :P (bądź co bądź ślęczałam nad nia cały rok) i nie chcę jej oprawiać w takie coś, bo serio mi się to nie podoba (tak, pewnie wielu z Was się podoba i tak dalej, ale nie przekoujcie mnie, ze te okładki sa piękne, bo i tak się nie da przekonać). Pytanie: czy ktoś z Was oprawiał swoją pracę w Poznaniu w coś bardziej sensownego niż to? Jeżeli tak to bardzo proszę o info w co i gdzie:) Aha no i zależy mi, żeby to było w Poznaniu bo aż tak zdesperowana nie jestem żeby jeździć za tym np. do Warszawy :P




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-10 19:54 przez Mattylda.

Oprawa pracy dyplomowej

10 maj 2012 - 19:54:41

brak zdjęcia.Jest ;d



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-10 19:55 przez Ayushi.

Oprawa pracy dyplomowej

10 maj 2012 - 19:55:30

żaden kolor Ci się nie podoba ?:)

Oprawa pracy dyplomowej

10 maj 2012 - 19:56:45

kurcze to dziwne ja widzę... spróbuję jeszcze raz, teraz widać? no ale chyba wiadomo o co chodzi :P takie coś jest wszędzie, złote litery, niebieska, zielona, bordowa lub czarna jakaś taka skórocosiopodobna oprawa, format oczywiście a4

Oprawa pracy dyplomowej

10 maj 2012 - 19:58:11

jest zdjęcie

Oprawa pracy dyplomowej

10 maj 2012 - 19:58:37

oprawialam w poznaniu magisterka i niestety innych nie znalazlam, ale prawde mowiac nie szukalam nawet ;)

Oprawa pracy dyplomowej

10 maj 2012 - 19:59:15

Żaden, uważam że wszystkie są ohydne i jeszcze te złote literki :/ boli. niestety, kończę ASP i jestem trochę trzepnięta na punkcie estetyki.

Oprawa pracy dyplomowej

10 maj 2012 - 19:59:43

nigdy nie widziałam innych okładek, chyba wszędzie takie są

Oprawa pracy dyplomowej

10 maj 2012 - 19:59:51

Musisz to zrobić zgodnie z wymogami uczelni. U mnie kazali oprawiać w takie przeźroczyste, więc chyba Twoja uczelnia też ma jakieś zasady. Wiem, że w niektórych mają wymogi nawet co do koloru.


Oprawa pracy dyplomowej

10 maj 2012 - 19:59:56

żadnej mojej pracy nawet ni drukowałam (jedynie wersję do obrony) nie mam ochoty więcej patrzeć na te bzdury:]

a oprawki chyba tylko takie są

Oprawa pracy dyplomowej

10 maj 2012 - 20:01:01

Ja miałam identyczną jak tak granatowa i przyznam szczerze że nie widziałam innych wzorów w ubiegłym roku się broniłam

zweryfikowana
Posty: 171
Ostrzeżenia: 1/5

Oprawa pracy dyplomowej

10 maj 2012 - 20:02:09

a ktoś pomoże mi rozwiązać wątpliwości związane z lewym marginesem pracy? Ile powinien mieć cm na oprawę?

Oprawa pracy dyplomowej

10 maj 2012 - 20:02:20

nie wiem czy gdzieś dostaniesz od ręki inną oprawę, jeśli bardzo Ci zależy to może popytaj w drukarniach o oprawę na zamówienie jak np do książki

Oprawa pracy dyplomowej

10 maj 2012 - 20:08:49

Pracowałam kiedyś w sklepie papierniczym :P
To jest standardowy wzór, cztery kolory i złote literki- choćbyś szukała, nie znajdziesz innego. Możesz zbindować i dać przezroczystą okładkę, ale uważaj, żeby nie zostało to źle potraktowane, jako niechlujstwo i niedbalstwo- wiele uczelni WYMAGA nawet np określonego koloru twardych opraw, i np zielonej Ci nie przyjmie, a tylko czerwoną.
Nie marudź- opraw tak, bo inaczej nie da rady ;)

Oprawa pracy dyplomowej

10 maj 2012 - 20:24:05

Cytat
pilkarka909
a ktoś pomoże mi rozwiązać wątpliwości związane z lewym marginesem pracy? Ile powinien mieć cm na oprawę?

Margines powinien mieć 3,5 cm lewy, 2,5 cm prawy, lewy szerszy ponieważ oprawa "zjada" 1 cm i wychodzi po równo. Ale to też każda uczelnia ma własne zasady...

Moja akurat ma niewiele zasad, nie ma określonego koloru okładki ani niczego i będę marudzić bo nie po to się napracowałam żeby okładać w takie byle co :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poszukuje Cogito