Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Sklep internetowy

13 sekund temu

Biznes

4 minuty temu

tabernakula sklep

23 minut temu

zakupy internetowe

48 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Oprawa pracy dyplomowej

10 maj 2012 - 20:49:13

Cytat
pilkarka909
a ktoś pomoże mi rozwiązać wątpliwości związane z lewym marginesem pracy? Ile powinien mieć cm na oprawę?
Każda uczelnia, ba! każdy wydział ma swoje wytyczne dotyczące marginesów, interlinii, czcionki i innych, więc nie pytaj ludzi na forum tylko sprawdź na stronie internetowej Twojego wydziału, dziekan na pewno o czymś takim informował :)
Co do okładki... Nie uważam, żeby było to coś istotnego...

zweryfikowana
Posty: 171
Ostrzeżenia: 1/5

Oprawa pracy dyplomowej

10 maj 2012 - 20:52:34

najśmieszniejsze jest właśnie to że nie ma na mojej uczelni jednego określonego wzoru..

Oprawa pracy dyplomowej

10 maj 2012 - 20:55:56

Kochana najpierw dowiedz się jakie są wymogi na twojej uczelni a dopiero potem szukaj innej okładki ;)

Np. u mnie na Uniwerku licencjata oprawia się tylko w granatowej bądź czarnej okładce

kolor czerwony jest zarezerwowany do pracy magisterskich

Oprawa pracy dyplomowej

10 maj 2012 - 20:59:10

Cytat
pilkarka909
najśmieszniejsze jest właśnie to że nie ma na mojej uczelni jednego określonego wzoru..
Dziwne... U mnie marginesy, to np. 4 i 2 cm :)

Oprawa pracy dyplomowej

10 maj 2012 - 21:03:19

Zmartwię Cię nie ma innych i w ogóle każda uczelnia ma swoje wymogi co do okładki czy ma być w twardej skórowej czy miękkiej bezbarwnej i niestety musisz się dostosować.

Oprawa pracy dyplomowej

10 maj 2012 - 21:07:32

ALE MOJA NIE MA TAKICH WYMOGÓW, ILE RAZY MAM TO JESZCZE NAPISAĆ!

rany... kurcze, moja uczelnia NIE MA wymogów co do okładki, napisałam to juz wcześniej więc proszę nie uświadamiajcie mnie co do tego pięćdziesiąty piąty raz proszę...! szukam miejsca, gdzie można zrobić inną a nie rad dotyczących mojej pracy i szkoły

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 5/5

Oprawa pracy dyplomowej

22 maj 2018 - 18:01:13

Co uczelnia to inny wymóg. Ja musiałam kilka razy oprawiać pracę, bo promotor miał widzimisie. Wtedy znalazłam tanią drukarnie <moderacja> i zobacz ofertę. Z racji częstej zmiany oprawy pracy,to zrobili mi rabat :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-06 07:58 przez moderator.

Oprawa pracy dyplomowej

22 maj 2018 - 18:06:04

ale ty masz wymagania.
Może być taka sytuacja że Uczelnia ci nie przyjmie takiej jak ty sobie sama wymyślisz .
Po pierwsze kup taka jakie są i co do wymogów a póżniej zaniesiesz do introligatora a on ci wykona według życzeń .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poszukuje Cogito