Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

sklep detailingowy

13 minut temu

kosmetyki samochodowe

58 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tak jak w temacie ile płacicie za mieszkanie na studiach i w jakim mieście :)

podbijam, bo też jestem ciekawa : i czy macie swoje pokoje, czy dzielicie z kims? :)

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

Ja płaciłam 500zł w centrum Tarnowa, na uczelnie miałam jakieś 200 m :) była to kawalerka mieszkałam sama :)

obecnie za osobę 650 zł ( z rachunkami )do uczelni mam ok. 15 mim,
mieszkam w kawalerce z chłopakiem
Wrocław.

ja za pokój we wro k 560 teraz mieszkam z partneem w naszym mieszkaniu więc wiadomo, że dużo mniej

Poznań 600 zł, mieszkanie dwupokojowe

Cytat
Finka1988
Ja płaciłam 500zł w centrum Tarnowa, na uczelnie miałam jakieś 200 m :) była to kawalerka mieszkałam sama :)

500zł za kawalerkę u nas w centrum? No to Ci się poszczęściło nieźle ;)

mieszkanie czteropokojowe w centrum miasta, Białystok - 400 zł (z rachunkami)

Wow, w Gdańsku widzę dużo drożej ;/ za pokój płaciłam 800zł, 700zł, 650zł (częste przeprowadzki xD) więc i na uczelnie miałam różnie, zawsze mniej więcej 30min dojazdu ;/ Ah i pokoj mialam sama, ale w mieszkanku zawsze ktoś jeszcze mieszkał :)

moja kolezanka wynajela ostatnio kawalerke 20minut od centrum Krakowa 750zł + media i czynsz do spoldzielni razem ok.1100zl

Ja płace 375 zł na miesiąc + opłaty, pokój dzielę z chłopakiem. Bygdoszcz

wawa - gumtree.pl - ceny wynajmu są różne, zależne od lokalizacji i standardu..wiadomo, im bliżej metra tym drożej, tak samo z centrum, ja np place 500zl,a to bardzo mało

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

ja w Gdańsku płaciłam dużo drożej.. Za kawalerkę ze współlokatorką 600 zł od osoby, 450 za pokój ze współlokatorką w mieszkaniu 3 pokojowym... I było to w zeszłym roku, więc teraz pewnie jeszcze drożej...

Poznań:
ja płacę ok. 400 zł miesięcznie już z rachunkami i internetem, pokój dzielę z koleżanką. Mieszkanie na strzeżonym osiedlu, monitoring i takie tam bajery ;) Koło Teatralki.

P.S. od lipca najprawdopodobniej będę się wyprowadzać i szukać kogoś na swoje miejsce, więc jakby kogoś interesował wynajem to zapraszam na prv ;)

Mieszkanie dwupokojowe 1300zł ze wszystkimi oplatami w tym kablowka i internet. Kawalerka w domku osobne wejscie wlasna kuchnia i lazienka 600zł (akurat trafiejka byla). A tak to zawsze w granicach 1000zł. Miasto - Koszalin. W Krakowie moja kolezanka placi za stancje 1100zł ze wszystkimi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Angielski- szybko i skutecznie