Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Takie tam zadanie xD

29 kwi 2012 - 17:28:55

Do dzisiaj muszę zrobić pewne zadanie z podstaw zarządzania, a brzmi ono tak:

Propozycje sposobów osiągnięcia celów przez zespół.
Jesteście pracownikami Urzędu Miejskiego, Wydziału Komunikacji. Waszym celem jest poprawa jakości obsługi klientów. Nie dysponujecie żadnymi środkami finansowymi, które moglibyście wykorzystać. Ustalcie, z jakimi problemami boryka się Wydział i jak można te problemy rozwiązać.

No i kompletnie nie wiem jak mam się do tego zabrać. Pewnie gdybym miała więcej czasu to zrobiłabym, ale to zadanie muszę wysłać dzisiaj...
Pomożecie? :)

Takie tam zadanie xD

29 kwi 2012 - 17:34:40

trzeba bylo zabrac sie wczesniej o.O

Takie tam zadanie xD

29 kwi 2012 - 17:36:29

Żartujesz? Pomyślałam chwilę i już wiem, to bardzo proste... Leserstwa nie znoszę. My odwalimy, Ty przepiszesz i heja. I oczywiście dziś, przed chwilą się dowiedziałaś, że dziś to musisz wysłać. Jasne.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 5.158

Takie tam zadanie xD

29 kwi 2012 - 17:39:07

nie skupiaj się na tym, że masz mało czasu, tylko pisz. Do północy wbrew pozorom jeszcze daleko

Takie tam zadanie xD

29 kwi 2012 - 17:39:13

Problem tylko w tym, że kobitka od podstaw wysyła nam zadania które musimy robić z dnia na dzień, bo lekcje mamy przez internet. Także nie musicie się unosić i na mnie naskakiwać :)

Takie tam zadanie xD

29 kwi 2012 - 17:42:08

Cytat
madziutex
Żartujesz? Pomyślałam chwilę i już wiem, to bardzo proste... Leserstwa nie znoszę. My odwalimy, Ty przepiszesz i heja. I oczywiście dziś, przed chwilą się dowiedziałaś, że dziś to musisz wysłać. Jasne.
Dokładnie :D
Szczególnie, że jesteś na studaich po to by studiować ( czyli też trochę pomyśleć i się nauczyć) ^^
Pomyśl trochę.

zweryfikowana
Posty: 1.070
Ostrzeżenia: 1/5

Takie tam zadanie xD

29 kwi 2012 - 17:43:33

cel: poprawa jakosci obsluginajpierw musisz wiedziec co zle funkcjonuje wiec najlepiej zrobic ankiete wsrod klientow w pozniejsprawdzic co jest zle i to poprawicewentualnie kolejny pomysl to jakies udogodnienia ktore by przyspieszyly obsluge klienta, jakis jednolisty stroj pracownikow, no i jakies motywacje dla pracownikow pracujacych w obludze klienta aby czuli stysfakcje ze swojej roboty ;)

Takie tam zadanie xD

29 kwi 2012 - 17:43:52

No, ale to można zrobić w jeden dzień! Nie masz czasu, a masz czas pisać na forum? Gdybyś ten czas poświęciła na pisanie zadania, to na pewno byś zdążyła, gwarantuję Ci to.

Takie tam zadanie xD

29 kwi 2012 - 17:44:40

nie wierzę że nigdy nie miałaś do czynienia z urzędem miasta, tam jest tyle problemów do naprawienia że trudno czegoś nie wymyślić.
zresztą nawet jak nie miałaś do czynienia to jest prozaiczne zadanie na logikę.

Takie tam zadanie xD

29 kwi 2012 - 17:45:13

Cytat
samanta1989
cel: poprawa jakosci obsluginajpierw musisz wiedziec co zle funkcjonuje wiec najlepiej zrobic ankiete wsrod klientow w pozniejsprawdzic co jest zle i to poprawicewentualnie kolejny pomysl to jakies udogodnienia ktore by przyspieszyly obsluge klienta, jakis jednolisty stroj pracownikow, no i jakies motywacje dla pracownikow pracujacych w obludze klienta aby czuli stysfakcje ze swojej roboty ;)
dziękuję Ci :) chociaż już mniej więcej coś rozumiem, jak mam się do tego zabrać :)
Tak swoją drogą ja nie proszę Was o napisanie mi całego zadania, tylko o jakieś wskazówki, więc po co się od razu unosić, pytam?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-29 17:46 przez talka992.

Takie tam zadanie xD

29 kwi 2012 - 17:47:51

proszę, nie żartuj, że nie wiesz... a jak nie to w necie poszukaj, może Cię olśni

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

socjologia... prace z mikrostruktur