Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szkola policealna;)

13 kwi 2021 - 14:12:10

Cytat
iwonakret
Ja uczyłam się w Cosinusie (w weekendy) a dziennie robiłam studia na Uniwerku. W szkole policealnej miałam dużo praktyki i wbrew pozorom w takich szkołach naprawdę da się czegoś nauczyć - to kwestia kadry nauczycielskiej jak i osobistego podejścia do nauki. Ja polecam. Warto.

o to, to!
Zgodzę się, bez zaangażowania wiadomo, że wyniesie się mniej. U mnie kadra była/jest na +.

Szkola policealna;)

14 kwi 2021 - 13:54:19

Policealna to fajna sprawa. Tym bardziej że nie płaci się za to, a do tego fajne dodatki się dostaje.

Szkola policealna;)

20 kwi 2021 - 14:04:29

Cytat
poziomka8karolina
Policealna to fajna sprawa. Tym bardziej że nie płaci się za to, a do tego fajne dodatki się dostaje.

no i kończy się egzaminami zawodowymi, więc ma się papier, który potwierdza kwalifikacje w zawodzie :)

Szkola policealna;)

22 kwi 2021 - 13:01:15

Duży wybór ma cosinus i do tego aktualizuje pod względem też rynku pracy, pomaga w praktykach, daje materiały. A do tego jest bezpłatną szkołą.

Szkola policealna;)

23 kwi 2021 - 12:20:29

Cytat
martusg

Ja uczyłam się w Cosinusie (w weekendy) a dziennie robiłam studia na Uniwerku. W szkole policealnej miałam dużo praktyki i wbrew pozorom w takich szkołach naprawdę da się czegoś nauczyć - to kwestia kadry nauczycielskiej jak i osobistego podejścia do nauki. Ja polecam. Warto.
.

Nie uwierzysz! Mam tak samo :) Teraz jeszcze fajnie się składa, że szkoła jest online i można spać do 8:00 :) Ale ogółem Cosinusa polecam. nauka nie jest nudna, a kadra nauczycielska jest bardzo profesjonalna!

Szkola policealna;)

30 kwi 2021 - 10:30:43

Ja kończyłam cosinusa i jest to bezpłatna szkoła, nie ma tu żadnej umowy. A sale są dostosowane do nauki zawodu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.