Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 6 7 8 -->

Szkola policealna;)

13 kwi 2021 - 14:12:10

Cytat
iwonakret
Ja uczyłam się w Cosinusie (w weekendy) a dziennie robiłam studia na Uniwerku. W szkole policealnej miałam dużo praktyki i wbrew pozorom w takich szkołach naprawdę da się czegoś nauczyć - to kwestia kadry nauczycielskiej jak i osobistego podejścia do nauki. Ja polecam. Warto.

o to, to!
Zgodzę się, bez zaangażowania wiadomo, że wyniesie się mniej. U mnie kadra była/jest na +.

Szkola policealna;)

14 kwi 2021 - 13:54:19

Policealna to fajna sprawa. Tym bardziej że nie płaci się za to, a do tego fajne dodatki się dostaje.

Szkola policealna;)

20 kwi 2021 - 14:04:29

Cytat
poziomka8karolina
Policealna to fajna sprawa. Tym bardziej że nie płaci się za to, a do tego fajne dodatki się dostaje.


no i kończy się egzaminami zawodowymi, więc ma się papier, który potwierdza kwalifikacje w zawodzie :)

Szkola policealna;)

22 kwi 2021 - 13:01:15

Duży wybór ma cosinus i do tego aktualizuje pod względem też rynku pracy, pomaga w praktykach, daje materiały. A do tego jest bezpłatną szkołą.

Szkola policealna;)

23 kwi 2021 - 12:20:29

Cytat
martusg

Ja uczyłam się w Cosinusie (w weekendy) a dziennie robiłam studia na Uniwerku. W szkole policealnej miałam dużo praktyki i wbrew pozorom w takich szkołach naprawdę da się czegoś nauczyć - to kwestia kadry nauczycielskiej jak i osobistego podejścia do nauki. Ja polecam. Warto.
.

Nie uwierzysz! Mam tak samo :) Teraz jeszcze fajnie się składa, że szkoła jest online i można spać do 8:00 :) Ale ogółem Cosinusa polecam. nauka nie jest nudna, a kadra nauczycielska jest bardzo profesjonalna!

Szkola policealna;)

30 kwi 2021 - 10:30:43

Ja kończyłam cosinusa i jest to bezpłatna szkoła, nie ma tu żadnej umowy. A sale są dostosowane do nauki zawodu.

Szkola policealna;)

12 maj 2021 - 12:30:19

Ja skończyłam masażystę w Cosinusie i to, co mi się właśnie podobało to, to, że mieliśmy dużo praktyk i zostałam bardzo dobrze przygotowana do egzaminu zawodowego :) Zdałam go bez większego problemu. Szkoła zapewnia kosmetyki, do tego co jakiś czas są organizowane kursy zawodowe, dzięki czemu można dodatkowo zdobyć nowe kwalifikacje. Ja polecam. To, że szkoła jest darmowa nie oznacza, że jest zła i źle przygotują do egzaminu. Wszystko zależy od chęci do nauki :)

Szkola policealna;)

13 maj 2021 - 16:11:03

Napewno jak spróbujesz w cosinusie to będziesz zadowolona, tam masz opcje że możesz zrezygnować bez konsekwencji bo nie masz umowy, możesz się zapisać i wypisać, nie trzymają na siłe ani nie tną z pieniędzmi.

Szkola policealna;)

19 maj 2021 - 13:09:47

Cosinus daje możliwość rozwoju a przy tym możesz mieć kontakty i dużo teori z praktyką. A przy tym wszystko za darmo.

Szkola policealna;)

26 maj 2021 - 16:38:34

Najporządniejsze przygotowanie daje cosinus, do tego dużo wiedzy i praktyki, nauczyciele którzy chętnie uczą. a przy tym dodatki dla samych uczniów i darmowa nauka.

Szkola policealna;)

10 cze 2021 - 12:33:36

W szkole cosinus są najlepsi nauczyciele. Dostałam dodatki w postaci legitymacji, karty zniżkowej. A za przyprowadzenie siostry dostałam wynagrodzenie :)

Szkola policealna;)

17 cze 2021 - 15:03:15

Szkoła cosinus oferuje darmową nauke dla mnie i myśle że dla innych to też ogromna szansa, a przy tym egzamin państwowy.

Szkola policealna;)

25 cze 2021 - 13:59:28

W szkole cosinus jest darmowa nauka szkoła i weekendowa dzięki czemu każdy może skorzystać no i nie ma ograniczeń wiekowych.

Szkola policealna;)

06 lip 2021 - 12:04:57

A ja chodzę do policealnej w cosinusie i nie muszę naszczęście za nic płacić. A mam na koniec egzamin państwowy, do którego nauczyciele przygotowują przez cały proces kształcenia.

Szkola policealna;)

13 lip 2021 - 14:24:11

Mimo dużego wyboru jakość szkół nie zawsze idzie w parze. Ja wybrałam szkołe cosinus, i był to strzał w 10tke.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Studia w WSIIZ