Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 6 7 8 -->

Szkola policealna;)

09 lut 2021 - 10:47:13

Ja jestem na kosmetyce ale sama się zastanawiam wlasnie żeby jeszcze zrobić opiekuna medycznego ,bo tam ma się kilka rozwiązań jeśli chodzi o miejsca pracy :) ale cosinus daje możliwości zdobycia za darmo zawodu

Szkola policealna;)

09 lut 2021 - 13:20:28

ja jestem na opiekunie medycznym - polecam ten kierunek, duża dawka wiedzy, nie mogę już doczekać się zajęć praktycznych

Szkola policealna;)

19 lut 2021 - 16:51:39

Teraz ogólnie jest ostatni nabór na opiekuna medycznego bo się zmieniają przepisy więc warto iść do cosinusa za free i zrobić

Szkola policealna;)

01 mar 2021 - 15:56:07

Ja jestem po opiekunie medycznym i jak najbardziej polecam szczególnie że teraz widzialam u nich na fejsie, że to ostatnia szansa bo ten kierunek potem już będzie dwa razy dłuższy

Szkola policealna;)

02 mar 2021 - 11:54:35

Ja polecam Cosinusa. Dużo zajęć praktycznych. Szkoła jest darmowa i nie ma umów - co już samo w sobie jest wielkim plusem :)

Szkola policealna;)

03 mar 2021 - 16:00:58

ja np wybrałam opiekunke dziecięcą bo kocham dzieci i wiąże z tym przyszłość :) aktualnie jestem w cosinusie na drugim semestrze

Szkola policealna;)

08 mar 2021 - 13:27:03

W zasadzie to zależy jaki masz cel, ale bardzo dużo kierunków masz w cosinusie i totalnie za darmo

Szkola policealna;)

09 mar 2021 - 12:46:27

Może się powtórzę, ale polecam Cosinusa. Fajna szkoła, super nauczyciele. Zajęcia zawsze się odbywały, mieliśmy dużo zajęć praktycznych i o wszystkim dowiadywaliśmy się na "bieżąco" poprzez smsy czy maile. Do tego szkoła jest za darmo i nie ma dodatkowych opłat czy umów:) A po szkole masz zawód, który możesz wykonywać i papierek do tego potrzebny :)

Szkola policealna;)

09 mar 2021 - 13:31:06

Ja polecę kierunek opiekun medyczny w Cosinusie, trwa tylko 1 rok a z tego co wiem od września m a już trwać 1,5 roku i nie będzie możliwa nauka w systemie zaocznym, wiec dobrze rozpocząć go jeszcze w tym semestrze. Zajęcia bardzo ciekawe, mnie interesują bo nie wybrałam tego kierunku przypadkowo, chcę się w nim rozwijać i w Cosinusie widzę możliwości.

Szkola policealna;)

10 mar 2021 - 16:44:49

Jak chcesz dobrze się nauczyć zawodu to skorzystaj z oferty cosinusa tak jak właśnie większośc , mają mega dużo gurp bo zainteresowanie ogromne

Szkola policealna;)

15 mar 2021 - 10:35:07

Jak chcesz się przygotować dobrze do zawodu to polecam ci cosinusa, zero jakichkolwiek opłat.

Szkola policealna;)

18 mar 2021 - 16:47:56

Szkoła cosinus to najlepsza sieć, przynajmniej masz pewność że nikt cię nie oszuka. Ja jestem bardzo z tej szkoły zadowolona.

Szkola policealna;)

25 mar 2021 - 11:57:25

Fajnie podjąć nauke w cosinusie bo edukacja za darmo. Zdalna nauka też dobrze zorganizowana.

Szkola policealna;)

07 kwi 2021 - 13:56:40

Policealka to super rozwiązanie dla każdego, nie trzeba płacić, uczymy się tylko zawodu/kierunku i jeszcze cosinus daje nam fajne profity.

Szkola policealna;)

07 kwi 2021 - 14:01:21

Ja uczyłam się w Cosinusie (w weekendy) a dziennie robiłam studia na Uniwerku. W szkole policealnej miałam dużo praktyki i wbrew pozorom w takich szkołach naprawdę da się czegoś nauczyć - to kwestia kadry nauczycielskiej jak i osobistego podejścia do nauki. Ja polecam. Warto.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Technik masażysta - szkoła policealna