Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 ... 6 7 8 -->

Szkola policealna;)

16 sty 2014 - 12:14:53

też chodzę do Nova, zaocznie, kierunek płatny. Zajęcia podobają mi się, ciągle coś musimy robić, ale też zależy od nauczyciela, mamy bardzo fajną babeczkę, ale wymagającą. jestem na kierunku jednorocznym tzw. specjalista, właściwie nic po tym nie ma, jakiś dyplom, gdybym mogła wybrałabym technika, przynajmniej ma się wtedy zawód. ;)

Szkola policealna;)

16 sty 2014 - 12:20:14

skończyłam policealną dzienną mam wyuczony zawód technik usług kosmetycznych takto fachowo się nazywa nie nudziłam się!nauki było dużo
ale mam też studia farmacji i w tym zawodzie pracuję

Szkola policealna;)

16 sty 2014 - 12:21:43

zależy jaka szkoła i kierunek ale uważam ze jest to super sprawa bo przynajmniej ma się po tym zawód , a nie jak po niektórych studiach jest się wszystkim i nikim :(

Szkola policealna;)

17 sty 2014 - 18:08:04

Ja na techniku usług kosmetycznych jestem w BLUE Education.
Mamy super kobietke od salonu. Kosmetyki profesjonalne i tak samo wyposażenie salonu.
Nauczyciele dość wymagający,ale potrafiący przygotować do egzaminu!

Szkola policealna;)

24 paź 2020 - 12:39:46

Ja uczęszczam do cosinusa. Zajęcia są bardzo ciekawa, dużo wiedzy praktycznej. Po 2 latach będę miała tytuł technik masażysta

Szkola policealna;)

27 paź 2020 - 10:45:29

Polecam Cosinusa! Jestem bardzo zadowolona, zajęcia są bardzo ciekawe, dużo wiedzy, praktyki. Oczywiście teraz w czasach nauki zdalnej też bardzo dobrze to wygląda. Warto dać im szansę :)

Szkola policealna;)

16 lis 2020 - 21:01:23

Najlepszym wyborem jest szkola cosinus. W swojej ofercie maja duzo roznych kierunkow wiec napewno znajdziesz cos co ciebie zainteresuje. Nauka jest bezpłatna! Po skończeniu szkoly i zdaniu egzaminow zawodowych otrzymasz tytul technika :)

Szkola policealna;)

03 sty 2021 - 18:53:57

Widzę, że sporo z nas poleca cosinusa :) super szkoła

Szkola policealna;)

04 sty 2021 - 12:36:13

Ja chodziłam do cosinusa, szkoła jest darmowa i zajęcia są co 2 tygodnie w weekendy : D Osobiście mogę ich polecić, dobrze nauczają do zawodu ;)

Szkola policealna;)

12 sty 2021 - 14:07:01

Cytat
nataliaka1
Ja chodziłam do cosinusa, szkoła jest darmowa i zajęcia są co 2 tygodnie w weekendy : D Osobiście mogę ich polecić, dobrze nauczają do zawodu ;)


Również polecam :) fajne też jest to, że oferują fakultety przygotowujące do egzaminów zawodowych.

Szkola policealna;)

14 sty 2021 - 12:43:07

A ja właśnie zaczęłam drugi kierunek w cosinusie , bo jestem tak mega zadowolona, że chciałam się dokształcić i rozwijać dalej :)

Szkola policealna;)

20 sty 2021 - 13:22:28

Wybrałam cosinusa, ze względu na opinie ale też oferte, jak narazie się zapisałam, ale jestem mile zaskoczona, że mają możliwość zapisu online, że sami też oddzwaniają

Szkola policealna;)

29 sty 2021 - 16:22:16

W cosinusie jest dużo dostępnych kierunków darmowych

Szkola policealna;)

01 lut 2021 - 15:07:58

Polecam opiekuna medycznego w Cosinusie. To międzynarodowy kierunek. Pracę można wykonywać za granicą bez problemu, do tego nauka trwa tylko rok:) W dzisiejszych czasach myślę, że jest to kierunek na wagę złota. No i łatwo jest znaleźć pracę w szpitalu, przychodni, w domu opieki, sanatorium itd :)

Szkola policealna;)

04 lut 2021 - 16:07:55

Też myśle że opiekun medyczny to super opcja na zawód i bardzo elastyczny bo nie jest związany z jednym miejscem, ale w cosinusie jest tak dużo kierunków bo do innej szkoły to nie szłabym że napewno coś znajdziesz

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Notebook na studia