Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

Zapalenie pęcherza

19 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 6 7 8 -->

Szkola policealna;)

20 cze 2012 - 09:25:45

Zawsze możesz robić ratownika medycznego dziennie, a do liceum na weekendy, skoro zależy Ci konkretnie na tym kierunku. Można wziąć też dodatkowo epakiet i można mieć tablet z dostępem do neta za małą kasę, a przy niektórych kierunkach nawet za free.

Szkola policealna;)

20 cze 2012 - 09:31:45

Ja chodzę do szkoły plastycznej policealnej. Znalazłam już pracę w swoim zawodzie -grafik, poza tym równolegle studuję również grafikę. Zapisałam się na grafikę ale w tej policealnej szkole chcę zrobić dyplom z fotografii którą równiez mam na zajęciach bo nie potrzebuję dwóch z grafiki. Dla mnie ta szkoła jest super.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-20 09:32 przez onemilion.

Szkola policealna;)

20 cze 2012 - 09:36:36

Policealne szkoły to istna masakra.. Szkoda pieniędzy.. :\

Szkola policealna;)

20 cze 2012 - 10:14:02

szkoła policealna + studia tak bo ładnie wygląda w cv więcej papierków, samej nie polecam.

Szkola policealna;)

26 cze 2012 - 10:12:19

Hej ja uczęszczałam do AP Edukacja w Poznaniu. I powiem jedno gdybym miała wybierać ponownie decyzję o Szkole Policealnej wybrałabym tak samo :)

Szkola policealna;)

26 cze 2012 - 10:17:41

ja robiłam dodatkowo jednocześnie ze studiami,kierunek asystentka stomatologiczna, dziennie i nie powiem żeby było jakos wybitnie banalnie, praktyki 3 razy w tygodniu w normalnym gabinecie, potem egzamin zawodowy :)
wszystko zalezy od szkoły i trybu no i Ciebie czy fajtycznie chcesz cos sie nauczyc czy wolisz sobie bimbac

Szkola policealna;)

07 sty 2013 - 13:00:11

hej, ja tez mysle, ze to kwestia szkoly i wykladowcow. ja chodzilam na kosmetyke do Omegi i powiem, ze nie bylo wcale tak lekko... ;) ale w sumie sie ciesze bo czegos sie nauczylam

Szkola policealna;)

23 lip 2013 - 14:14:25

hej, a co myslicie o szkole policealnej gowork?

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Szkola policealna;)

16 sie 2013 - 13:57:35

Witam!

Zapraszamy serdecznie do naszej Policealnej Szkoły GoWork na najpopularniejsze kierunki w bardzo atrakcyjnych cenach!

Polecamy szczególnie
Technika MASAŻYSTĘ za 149zł/mc
Technika FARMACEUTYCZNEGO za 149zł/mc
Asystentkę STOMATOLOGICZNĄ za 149zł/mc

każdy w trzech dowolnych trybach do wyboru.

Dodatkowo przy kierunkach Technik masażysta i Asystentka stomatologiczna TABLET GRATIS!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-19 12:30 przez unamamita.

Szkola policealna;)

19 sie 2013 - 13:15:58

Jeśli chodzi o szkoły policealne, sama się orientowałam jak, gdzie, co i za ile? mnóstwo pytań, a wiadomo, że każdy chciałby jak najmniejszym kosztem. Orientowałam się i muszę powiedzieć, że najlepszą szkoła na jaką wpadłam jest GoWork. Dosyć, że mają szeroką ofertę, to ceny mają najniższe. Wszystko idzie sprawnie i szybko, a na końcu dostaje się dyplom.Wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej, jeśli się komuś podwinie noga na maturze. Serdecznie polecam!http://www.szkola.gowork.pl/?gclid=CPeBq6CqibkCFUgV3godzHUAGw

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Szkola policealna;)

20 sie 2013 - 16:40:08

Zapraszamy do rejestracji na kierunki technik usług kosmetycznych, technik masażysta, asystentka stomatologa. Do każdego z tych kierunków TABLET GRATIS.

OFERTA TRWA TYLKO DO 23 SIERPNIA!!

Szkoła Policealna GoWork.pl http://szkola.gowork.pl/kontakt/krakow

Szkola policealna;)

21 sie 2013 - 13:54:00

ja zapisałam się do szkoly policealnej gowork w katowicach na kierunek medyczny, zajęcia rozpocznę od października. nie mogę się juz doczekać.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Szkola policealna;)

22 sie 2013 - 12:34:25

Serdecznie zapraszamy do zapisów na kierunek Specjalista manicure i pedicure. W naszym studium wizażu poznasz zabiegi podstawowe, jak manicure, jak zadbać o skórę dłoni, przedłużanie paznokci różnymi technikami. Pokażemy jaką odpowiednią metodę dobrać po wywiadzie z klientką i ocenie stanu naturalnego paznokcia.

Zapraszamy do Policealnej Szkoły GoWork.pl http://szkola.gowork.pl/oferta-edukacyjna/roczna-szkola-policealna/manicure-i-pedicure
podbijam wątek! możecie dać jakąś konkretną opinię?? z doświadczenia, ze słyszenia? Czasu coraz mniej na zapisanie się, a koniecznie chcę pójść do policealnej (a zastanawiam się nad konkretnymi dwiema sql) najlepiej na rok i żeby mieć później jakiś konkretny papier...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-27 12:34 przez unamamita.

Szkola policealna;)

18 wrz 2013 - 10:22:19

polecam bardzo go work, fajna szkola, duzo zajec praktycznych, nauczylam sie bardzo duzo u nich i aktualnie pracuje w zawodzie;)

Szkola policealna;)

16 sty 2014 - 12:03:25

POlecam Nova szkołe policealną, super atmosfera i fajnie nauczyciele!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

STUDIA drugi kierunek płatny?