Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Studium STYlLIZACJI i wiazu

21 kwi 2012 - 09:44:04

Co myslicie o tym kierunku?
Jest ktos po studium stylizacji/wizazu?

Studium STYlLIZACJI i wiazu

21 kwi 2012 - 20:26:58

ja jestem aktualnie na tym kierunku (II, ostatni semestr), ucze sie zaocznie, coś tam można sie nauczyć, ale jak dla mnie jest za mało zajęć. A co Cie bardziej interesuje - pazury, czy wizaż? Bo jeśli wizaż, to raczej wybrałabym szkołę, która kształci konkretnie w tym zawodzie, więcej z tego wyniesiesz

Studium STYlLIZACJI i wiazu

22 kwi 2012 - 12:31:48

a skąd jesteś i jaka to szkoła?
mnie najbardziej interesuje sama stylizacja sylwetki,ubrania,tkaniny,kreowanie wizerunku.. jednak we wszystkich szkołach stylizacja połączona jest z wizażem.
gdzie bys chciała pracować po tym/gdzie pracujesz?

Studium STYlLIZACJI i wiazu

22 kwi 2012 - 22:59:04

jestem z Katowic, szkoła TEB.
Ahh to Ciebie taka stylizacja interesuje... U mnie na I sem była stylizacja paznokci, na II wizaż połączony ze stylizacją ubioru i dobieraniem fryzur.. A nie ma jakiejś szkoły konkretnie kształcącej tylko z tej stylizacji ubioru? Bo tutaj szczerze mówiąc chyba bede mieć malutko zajęć z tego...

Jestem również na kierunku kosmetycznym, teraz czeka mnie egzamin i myślę, że bede pracować w zawodzie, a ten wizaż i stylizacja to tylko tak dodatkowo sobie wybrałam :) ale po wizażu i pazurach fajnie sobie można dorabiać, więc zobaczę jak to jeszcze będzie ;p

Studium STYlLIZACJI i wiazu

23 kwi 2012 - 12:08:52

aa rozumiem;)
ja jestem raczej zainteresowana stylizacja ubioru. Ale zawsze przyda sie wiedza na temat makijażu i paznokci;)

Dokładnie nie wiem czym chciałabym się zajmować w przyszłości,dlatego postanowiłam po maturze pójść najpierw na studium roczne (być może dwa kierunki-stylizacja/wizaż i opieka nad dziećmi(pedagogika) ) i zobacze w czym się dobrze czuje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

FARMACJA