Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

koniec szkoły , koniec przyjaźni?

20 kwi 2012 - 22:14:41

jestem uczennicą ostatniej klasy gim. z P. przyjaźnie się 6 lat , znamy od 9 . zawsze wszedzie razem, takie papużki nierozłączki. był plan , że idziemy razem do liceum , wszystko było okej do wczoraj. Wczoraj odbyły się targi edukacjyne i okazało się , że w moim mieście jest moja wymarzona szkoła (technikum) od wczoraj razem z P. rozmawiamy co dalej z nami , jak to będzie. Ja wierze , że przetrwamy , że będzie dobrze, ale ona nie. uważ , że każda znajdzie sobie nową grupę znajomych i nie bedziemy wiedzialy dokładnie co dzieje się u nas w życiu. Co dalej ? czy wasze przyjaźnie przetrwały?

koniec szkoły , koniec przyjaźni?

20 kwi 2012 - 22:17:34

chciałabym mieć takie problemy jak ty

koniec szkoły , koniec przyjaźni?

20 kwi 2012 - 22:19:27

Nie przetrwały, widocznie nie były tego warte. To nie problem.

koniec szkoły , koniec przyjaźni?

20 kwi 2012 - 22:19:48

W gimnazjum nie ma przyjaźni.

koniec szkoły , koniec przyjaźni?

20 kwi 2012 - 22:22:12

Cytat
happyssak
W gimnazjum nie ma przyjaźni.

koniec szkoły , koniec przyjaźni?

20 kwi 2012 - 22:22:16

Cytat
happyssak
W gimnazjum nie ma przyjaźni.

w szkole sredniej tez nie.

koniec szkoły , koniec przyjaźni?

20 kwi 2012 - 22:22:23

Do czasu. Poszyłyśmy razem do tego samego liceum, klasy. Po roku nasza "przyjaźń" sie skończyła.
Także nie przejmuj się, jesteś jeszcze młoda i napewno znajdziesz niejedną przyjaciołke ;)

koniec szkoły , koniec przyjaźni?

20 kwi 2012 - 22:22:49

Taka kolej rzeczy,mnie "przyjaciele" z liceum "nie poznają" na ulicy..

koniec szkoły , koniec przyjaźni?

20 kwi 2012 - 22:23:06

Nie przetrwały. Moja "Siostra syjamska" "zostawiła mnie" po 13 latach przyjaźni, całe życie razem, nikogo nie widziałam tylko ją.Dopiero po jej wyjeździe na studia okazało się ile dla niej znaczyłam.Odpowiedź-nic. Ta przyjaźń mnie zniszczyła.Dostaję jakiś torsji na samo słowo "przyjaźń"

koniec szkoły , koniec przyjaźni?

20 kwi 2012 - 22:23:08

szkole srednia przetrwaly, studia tez, szkoda ze pozniej wszystko szlak trafil!:)

koniec szkoły , koniec przyjaźni?

20 kwi 2012 - 22:23:16

od 4 kl podstawowki do 27roku życia a potem bum i po przyjażni......dobry zwyczaj nie pożyczaj.....

koniec szkoły , koniec przyjaźni?

20 kwi 2012 - 22:24:34

Moja przyjaźń z gimnazjum przetrwała 3 lata szkoły średniej. Obecnie nie utrzymuję z nią kontaktów ale był konkretny powód, NIE 'po prostu, ze względu na brak czasu i odległość'. Ale podczas gdy chodziłyśmy do innych szkół przyjaźń nie była już tak intensywna, jednak rozumiałyśmy się bardzo dobrze i to nas zawsze do siebie wyjątkowo ciągnęło.
Nie bój się. Jeśli będzie wam obu zależeć to przetrwa. I nie martw się tym, że spotykacie się rzadziej, chodzi o jakość.

koniec szkoły , koniec przyjaźni?

20 kwi 2012 - 22:26:12

Cytat
annula
od 4 kl podstawowki do 27roku życia a potem bum i po przyjażni......dobry zwyczaj nie pożyczaj.....

Ot co!
Ja miałam taką "przyjaciółkę" od podstawówki,byłyśmy razem w liceum i skończyło się z hukiem,po pewnej sytuacji z pożyczeniem ciuchów hehe:)

koniec szkoły , koniec przyjaźni?

20 kwi 2012 - 22:26:29

moje z gimnazjum i z liceum przetrwaly :)

koniec szkoły , koniec przyjaźni?

20 kwi 2012 - 22:27:51

Nie ma czegoś takiego jak przyjaźń. Jest wyścig szczurów.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy! Longman Testy