Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja planuję iść do Olsztyna na Obronę narodową, a później szukać pracy w wojsku. :P

Cytat
paciurka
Cytat
Natalyya
oligo <-- dobry wybór ! ;)
a co, studiujesz? jak jest :)?


jestem po licencjacie z oligo :) kierunek fajny, bardzo ciekawy, ale tu rzeczywiscie potrzebne jest te tzw POWOŁANIE ;) ogolnie ciezko nie jest, polecam jak najbardziej :)

Cytat
Natalyya
Cytat
paciurka
Cytat
Natalyya
oligo <-- dobry wybór ! ;)
a co, studiujesz? jak jest :)?
jestem po licencjacie z oligo :) kierunek fajny, bardzo ciekawy, ale tu rzeczywiscie potrzebne jest te tzw POWOŁANIE ;) ogolnie ciezko nie jest, polecam jak najbardziej :)
Jakieś tam doświadczenie już mam - wolontariat i indywidualna opieka nad dzieckiem autystycznym oraz z porażeniem, więc wiem na co się piszę i [tak mi się wydaje] powołanie mam :) tylko jeszcze zastanawiam się jak będzie z dostaniem pracy..

Ja to mam mętlik w głowie ;p Byłam od może 2 lat zdecydowana na pedagogikę o spec. logopedia, ale ostatnio zaczęłam się zastanawiać czy będzie po tym praca i myśleć nad bhp czy inżynierii systemów logistycznych. Jak sądzicie, co wybrać? :)

Cytat
zuzaaa
Ja to mam mętlik w głowie ;p Byłam od może 2 lat zdecydowana na pedagogikę o spec. logopedia, ale ostatnio zaczęłam się zastanawiać czy będzie po tym praca i myśleć nad bhp czy inżynierii systemów logistycznych. Jak sądzicie, co wybrać? :)

mysle, ze o prace jako logopeda nie musisz sie martwic :)

psychologia dziecięca

Cytat
paciurka
Cytat
Natalyya
Cytat
paciurka
Cytat
Natalyya
oligo <-- dobry wybór ! ;)
a co, studiujesz? jak jest :)?
jestem po licencjacie z oligo :) kierunek fajny, bardzo ciekawy, ale tu rzeczywiscie potrzebne jest te tzw POWOŁANIE ;) ogolnie ciezko nie jest, polecam jak najbardziej :)
Jakieś tam doświadczenie już mam - wolontariat i indywidualna opieka nad dzieckiem autystycznym oraz z porażeniem, więc wiem na co się piszę i [tak mi się wydaje] powołanie mam :) tylko jeszcze zastanawiam się jak będzie z dostaniem pracy..

ja pracuje w DPSie z dziecmi niepelnosprawnymi. i jak mi wiadomo o prace w takich domach opieki nie jest trudno :)

Ja mam maturę za rok, ale już wiem, że chcę iść na obsługę ruchu turystycznego na WSHiG w Pozaniu :)

może nie znam się tak dobrze, bo studia też dopiero przede mną, ale po bhp ciężko z pracą podobno, inżynieria systemów logistycznych - nie mam pojęcia, a z logopedii mam zamiar robić magisterkę [oligo będzie licencjatem], ale sama logopedia - może być ciężko później..

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna. ew. Media i komunikacja społeczna
Ale to to samo. Tylko tu nazywa się tak a gdzie indziej tak.. :p
Ale na pewno dalej PR - public relations.
A i Poznań wchodzi w grę jak najbardziej.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-21 10:13 przez klaauudiiaa.

ja się wybieram w pierwszej kolejności na medycynę :D a jeśli to nie wyjdzie to stomatologia bądź farmacja

ekonomia, zarządanie lub finanse i rachunkowość :)

Cytat
klaauudiiaa
Dziennikarstwo i komunikacja społeczna. ew. Media i komunikacja społeczna
Ale to to samo. Tylko tu nazywa się tak a gdzie indziej tak.. :p
Ale na pewno dalej PR - public relations.
A i Poznań wchodzi w grę jak najbardziej.

zdajesz sobie sprawę, że 99% dziennikarzy nie skończyło nawet dziennikarstwa?
Jest to kierunek po krórym Cię nigdzie nie przyjmą, bo będziesz znała tylko suchą, niepotrzebną teorię.
całe życie byłam pewna, że ide na dziennikarstwo, jednak porozmawiałam z kim trzeba - z ludźmi, którzy siedzą w tym po kilkanaście lat i mi odradzili.
Po za tym praca dziennikarza nie jest taka piękna jak Ci się wydaje. ;)

Cytat
Liv221
ja się wybieram w pierwszej kolejności na medycynę :D a jeśli to nie wyjdzie to stomatologia bądź farmacja

hmm... mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, ze na stomatologię jest ciężej się dostać? :D
a ja - kosmetologia, psychologia, być może iberystyka - no wszystko od matury zależy. ;)
ale zastanawiam się nad zdawaniem matury za rok jeszcze raz, ale z geografii dodatkowo.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-21 10:20 przez morbidaniolek.

Cytat
maddie-style
Idę na zaoczne studia. :) Zastanawiałam się nad kosmetologią i dietetyką, niestety kosmetologia ma strasznie dużo trudnych przedmiotów, wiele związanych z chemią i nawet medycyną:/ dlatego wybrałam dietetykę. :)
Chce iść przede wszystkim na coś, co mnie interesuje. :)

ja jestem po żywieniu człowieka. tu tez jest baaaaaaaardzo dużo trudnych przedmiotów m.in. biochemia czy mikrobiologia. kierunek do łatwych nie nalży. musisz być dobra z chemii i biologii, albo przynajmiej to lubic;)
pozdrawiam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Studium STYlLIZACJI i wiazu