Obecnie rozmawiamy o:

Klimatyzacja w bloku

gorący temat

Meble

37 minut temu

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 ... 6 7 8 -->

studium kosmetyczne?

07 kwi 2012 - 22:49:16

Katowice

studium kosmetyczne?

07 kwi 2012 - 22:56:24

patrzmy obiektywnie... kosmetyczka za takie zabiegi bierze w miarę przystepną cenę... a kosmetolog???? przeciętna dziwczyna z niewielkiego miasta, która zarabia 1200zł lub mniej wybierze się do kosmetyczki...chyba proste. I nie sądze, aby kosmetyczka zrobiła komuś krzywdę a kosmetolog nie.... hehe śmieszne



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-07 22:57 przez olaaaa23.

studium kosmetyczne?

07 kwi 2012 - 22:58:48

ja studiuję ale kosmetologię wiec sie nie wypowiem o studium;)

zweryfikowana
Posty: 364
Ostrzeżenia: 1/5

studium kosmetyczne?

07 kwi 2012 - 23:04:07

Także jestem tegoroczną maturzystką;) I wybieram się do szkoły kosmetycznej ANieli Goc;)

studium kosmetyczne?

07 kwi 2012 - 23:27:43

Cytat
olaaaa23
patrzmy obiektywnie... kosmetyczka za takie zabiegi bierze w miarę przystepną cenę... a kosmetolog???? przeciętna dziwczyna z niewielkiego miasta, która zarabia 1200zł lub mniej wybierze się do kosmetyczki...chyba proste. I nie sądze, aby kosmetyczka zrobiła komuś krzywdę a kosmetolog nie.... hehe śmieszne

booze, moze i zaplacisz u kosmetologa wyzsza (niekoniecznie duzo wyzsza) cene, ale jakosc tego zabiegu bedzie zapewne lepsza, a juz napewno WIEDZA owego kosmetologa bedzie bardziej obszerna.. przez co mniejsze prawdopodobienstwo spartolenia zabiegu ;]

heh, jestes jeszcze przed maturą, a juz tak bronisz tego studium.. chcesz isc na studium to sobie idz, przeciez nie rozkazuje Ci isc na studia xd chcialam byc mila i udzielic porady a Ty atakujesz ;d wyluzuj dziewczyno ;d

studium kosmetyczne?

28 sie 2012 - 07:44:55

Kosmetolog jest dobrym zawodem jeśli mieszka się w dużym mieście i naprawdę wiele się potrafi. W każdym innym przypadku to strata czasu. Wystarczą szkolenia kosmetyczne dla pracy w salonie, a po kilku latach praktyki będziecie miały temat idealnie opanowany.

studium kosmetyczne?

28 sie 2012 - 07:54:39

idz od razu do bezpłatnej szkoły po której będziesz miała z miejsca technika po 2 latach, potem ew. kursy uzupełniające.

studium kosmetyczne?

28 sie 2012 - 08:18:17

nylam , skoczylam i nic... wogle nic nie ucza xero tylko daja do nauki, 5 dni w tygodniu nauki a raptem kilka godz zajec praktycznych...


skoro chcesz pracowac w tym zawodzie tech usug jest ci nie potrzebny, zamiast kase w szkole wytwalac kursy se zrob i to samo, znam wiele kosmetyczek po samych kursach a nie po szkole.....


ja bylam w EDUKATORZE w bialymstoku..... Niby taka renomowana szkola heh
oplata po 350 zl za dzienne, 250 zl zaoczne, oplaty jak na studaich a tylko tech masz..
wiec ja radze same kursy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-28 08:22 przez oliwkaaa22.

studium kosmetyczne?

28 sie 2012 - 08:31:15

ja jestem z Nowego Sącza;) niedlugo zaczynam 2 rok studium technika uslug kosmetycznych w Żaku;) jakbys byla czegos ciekawa to pisz na priv;) pozdrawiam- osobiscie twierdze ,że na studium jest wiecej praktycznych zajec i to chyba jest wazniejsze;)

Cytat
olaaaa23
pytałam wiele kosmetyczek czy są po studiach czy po stidium to odpowiadały mi że większość idzie na studium... łatwiej, prościej i szybciej znajdzie się pracę... zamierzam uczyć się w Nowym Sączu. Jest ktoś z tego miasta?
Czarnulaaa91 a czy są jakieś praktyki w gabinecie? mogłabyś mi troszkę to przybliżyć? byłabym bardzo wdzięczna
ja jestem z Nowego Sącza;) niedlugo zaczynam 2 rok studium technika uslug kosmetycznych w Żaku;) jakbys byla czegos ciekawa to pisz na priv;) pozdrawiam- osobiscie twierdze ,że na studium jest wiecej praktycznych zajec i to chyba jest wazniejsze;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-28 08:32 przez mysza06.

studium kosmetyczne?

29 sie 2012 - 07:37:44

Dokładnie - ma sens kierunek technikum kosmetyczne, dalej szkolenia + ewentualnie zaoczny kosmetolog. Nie ma sensu niestety kierunek studiów dziennych. Chyba że chcecie się dobrze pobawić ;-)

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

studium kosmetyczne?

30 sie 2012 - 21:21:34

Ewentualnie ma to sens jeśli macie znajomości w jakiejś firmie, która faktycznie zatrudnia kosmetologów. W przeciwnym wypadku tego sensu nie ma.

studium kosmetyczne?

30 sie 2012 - 21:26:43

Po studium kosmetycznym masz lepsze kwalifikacje niż po studiach. Na studium masz prawie cały czas praktykę a na studiach piszesz :) Ja skończyłam studium. Gabinety miayśmy ekstra wyposażone, nejlepsze kosmetyki i sprzęty. wszystko tak naprawdę zależy od szkoły!

studium kosmetyczne?

30 sie 2012 - 22:40:59

Cytat
czarnaQQ
Po studium kosmetycznym masz lepsze kwalifikacje niż po studiach. Na studium masz prawie cały czas praktykę a na studiach piszesz :) Ja skończyłam studium. Gabinety miayśmy ekstra wyposażone, nejlepsze kosmetyki i sprzęty. wszystko tak naprawdę zależy od szkoły!

Studia z kosmetologii dają większą możliwość, ale to takie moje skromne zdanie.
Cytat
16kaja16
czytając niektóre wpisy to naprawdę zaczynam wątpić w inteligencje niektórych. Widzę , że większość nie rozróżnia czym zajmuje się kosmetyczka a czym kosmetolog po studiach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-30 22:41 przez Evans18.

studium kosmetyczne?

31 sie 2012 - 07:32:59

Może lepsze papiery, a nie lepsze kwalifikacje. Lepsze kwalifkacje to masz wtedy, gdy zaliczyłaś masę klientek, masz doświadczenie i wiele potrafisz, bo papier zaliczeniowy tak naprawdę niewiele daje.

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

studium kosmetyczne?

03 wrz 2012 - 19:28:35

Coś tam zawsze daje - jest się czym pochwalić, ale wiadomo, że w oparciu o papier to kariery nikt nie zrobi - normalka.
Warto zdobywać papiery, ale po to by się na czymś znać, a nie, po prostu je mieć.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zadanie - jak zainwestować kasę? :)