Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

sklep detailingowy

22 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie

06 kwi 2012 - 20:32:43

Niestety biologia to moja słaba strona :P
Myślałam też o pedagogice wczesnoszkolnej z językiem angielskim, ale nie znalazłam tego kierunku na UP. Mam nadzieje tylko, że minimalny próg nie będzie czymś trudnym do osiągnięcia i dam rade gdyż bardzo spodobał mi się ten uniwersytet tak szczerze mówiąc.. ;p

Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie

07 kwi 2012 - 09:28:06

Pedagogika nie znajduje się w głównym budynku tylko w ty na podchorążych koło Biblioteki Jagiellońskiej. Jeżeli jesteś z Krakowa zawsze możesz tam podejść i popytać, ludzie są życzliwi:)
czasem słysze jak uczą się śpiewać piosenek dla dzieci grając na różnych instrumentach, to jest prze zabawne;p

Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie

07 kwi 2012 - 16:37:52

Jak tylko bym mogla na pewno bym tak zrobiła ale niestety nie mieszkam w Krakowie.. Żałuję tylko, że za późno dowiedziałam się o dniach otwartych bo być może zyskałabym dzięki tamu kilka odpowiedzi na moje pytania xd

Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie

07 kwi 2012 - 18:03:57

Tak, śpiewamy, gramy na flecie, keybordzie. Wykonowałyśmy przeróżne prace plastyczne, jakie później można wykonywać z dziecmi. W w lecie, z jedną Panią to nawet bawiłyśmy się w parku Jordana, tuż obok uczelni ;)
Ale jak to wszędzie bywa jedni wykładowcy są strasznie wymagający a inni mniej i faktycznie nieraz się robiło jakąś pracę na zaliczenie, bądź zamiast egzaminu.
A Panie w sekretariacie na prawdę siedzą tam, jakby za kare :P
Ja akurat na zaocznych jestem (1 rok mgr, licencjat też tam robiłam) i mogę powiedzieć, że jeśli chodzi o organizację, to kiepska...

Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie

07 kwi 2012 - 20:15:32

A teraz do osób ktore studiują na UP, gdyby udało Wam się kiedyś na zajęciach czy coś.. ;p dowiedzieć ile potrzeba teraz punktów na administrację to byłabym wdzięczna ;]

Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie

12 kwi 2012 - 18:24:45

Ja też planuję pójść na UP, na pedagogikę przedszkolną, i mam pytanie czy jeżeli nie mam powołania do śpiewu ani do rysunku to nie mam szans utrzymania sie na tym kierunku?
Czy to jest trudny kierunek?

Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie

13 kwi 2012 - 17:41:14

a jaka filologia?
ciezko? latwo sie dostac ze srednimi wynikami i srednim swiadectwem maturalnym?
bardzo bym chciala studiowac folologie romanska. moze ktos jest na tym kierunku?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-13 17:48 przez alusia1179.

Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie

13 kwi 2012 - 18:14:08

Ja akurat filologia polska:) łatwo dostać się nie jest, ale zawsze warto próbować. Tak jak mówie: warto zdawać na kilka powiązanych kierunków. Nawet jeżeli nie dostaniesz się na wymarzony to możesz próbować w przyszłym roku i chodzić tymczasowo na inny. Wtedy w przyszłym pokrywające się przedmioty będziesz miała zaliczone. U mnie dużo było takich osób:) nie warto tracić roku. A łatwo nie jest nigdy, wiadomo że zdażają się przedmioty banalnie proste i te, do których trzeba się przyłożyć. Ogólnie u mnie były może dwa - trzy przedmioty, przed którymi faktycznie drżeliśmy. Głównie trzeba się uczyć przed sesją;p dziewczyny jak macie jakieś pytania to pytajcie:) albo jak chcecie iść na uczelnie to ja służe pomocą, a co:)

Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie

13 kwi 2012 - 19:07:26

ja myslalam o filologii romanskiej, ewentualnie wloskiej lub hiszpanskiej.;p
a wlasnie slyszalam ze latwiej sie dostac tu na up niz na lodzki ;p

Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie

25 kwi 2012 - 18:52:19

Witam, ja też chciałam się coś dowiedzieć o filologi hiszpańskiej. Wie ktoś może jakie były progi w tamtym roku, czy trudno się dostać? :):)

Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie

28 maj 2012 - 12:39:05

Dziewczyny, dzwonilam do dziekanatu po kilka informacji na propo uczelni. i tak. prog punktowy na administracje wynosic 189 pk ( waga podst 1, rozsz 1,5) i liczy sie j.polski+ j.obcy. tylko w tym roku mozna zapisac sie na 2 kierunki dziennie, bez dodatkowej oplaty (uwaga od nowego roku, bedzie trzeba placic za drugi kierunek) Jesli chodzi o upowaznienia do skladania dokumentów wystarczy napisac je recznie. Ot co mi powiedzialy panie przez telefon.

Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie

28 maj 2012 - 12:53:20

dziewczyny nie patrzcie na progi punktowe, bo to nie wszystko i zmienia się z roku na rok, składajcie po prostu tam, gdzie chciałybyście iść...
ogólnie wszędzie składałam tylko na zaoczne studia, rok temu na UP, było mniej chętnych niż miejsc więc wszyscy się dostali, ale nie poszłam tam bo dostałam się na UJ, chociaż bardzo w to wątpiłam bo miałam średnie wyniki z matury, przedmioty, które mi się wliczały 50-60%
nie wiem jak z dziennymi, ale jak mówię, składajcie wszędzie tam, gdzie chcecie iść, jak się nie dostaniecie za 1 razem to są drugie i trzecie nabory więc da się :)
ja osobiście szczerze polecam UJ, bałam się, że sobie nie poradzę, najlepsza uczelnia w Polsce itp. ale pokochałam tą uczelnię od pierwszych zajęć, może dlatego, że mam bardzo fajny wydział, ale to już off-top więc...

Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie

02 cze 2012 - 11:25:24

Cytat
passionberry
dziewczyny nie patrzcie na progi punktowe, bo to nie wszystko i zmienia się z roku na rok, składajcie po prostu tam, gdzie chciałybyście iść...
ogólnie wszędzie składałam tylko na zaoczne studia, rok temu na UP, było mniej chętnych niż miejsc więc wszyscy się dostali, ale nie poszłam tam bo dostałam się na UJ, chociaż bardzo w to wątpiłam bo miałam średnie wyniki z matury, przedmioty, które mi się wliczały 50-60%
nie wiem jak z dziennymi, ale jak mówię, składajcie wszędzie tam, gdzie chcecie iść, jak się nie dostaniecie za 1 razem to są drugie i trzecie nabory więc da się :)
ja osobiście szczerze polecam UJ, bałam się, że sobie nie poradzę, najlepsza uczelnia w Polsce itp. ale pokochałam tą uczelnię od pierwszych zajęć, może dlatego, że mam bardzo fajny wydział, ale to już off-top więc...

A faktycznie na UJ jest tak wysoki poziom itp. chcialabym spróbować może akurat bo widziałam dużo ciekawych kierunków ale nie wiem czego się spodziewać..

Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie

02 cze 2012 - 13:00:54

Kiedy są te drugie nabory robione? :)

Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie

02 cze 2012 - 13:34:32

Cytat
paola31
Kiedy są te drugie nabory robione? :)

Po pierwszych naborach. Każda uczelnia ma inne terminy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca licencjacka