Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Patologiczny nauczyciel-SZOK!

29 mar 2012 - 21:16:29

Cześć dziewczyny.
Jestem w totalnym szoku,otóż chciałabym się z Wami podzielić drastycznym incydentem jaki miał miejsce wczoraj u mojej najmłodszej siostry w szkole. Siostra uczęszcza do 4 kl. podstawowej i od jakiegoś czasu uczy dzieci nowy nauczyciel matematyki w wieku ok.25 lat. Dzwonię dziś do maluchów z pytaniem co u nich słychać,a siostra opowiada mi,że ich nauczyciel zademonstrował na swoim nadgarstku palcami całej klasie NAJSKUTECZNIEJSZĄ metodę PODCINANIA SOBIE ŻYŁ tak,aby żaden lekarz nie był w stanie zatamować krwi. SZOK! Nie wierzyłam, dopóki siostra nie zaczęła przytaczać innych dziwacznych sytuacji.
Nie potrafię ogarnąć tego rozumem. Sama niedługo robię dyplom w prawdzie z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej,ale będę pracować z dziećmi, więc moim obowiązkiem JUŻ jest wychowywanie maluchów na PORZĄDNYCH i odpowiedzialnych za siebie i innych ludzi obywateli.
Zastanawiam się jak on dostał pracę ?! Strach!
Znacie może podobne przypadki?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-29 21:32 przez lenuskaaa18.

Patologiczny nauczyciel-SZOK!

29 mar 2012 - 21:44:38

zgłoś to gdzies!

Patologiczny nauczyciel-SZOK!

29 mar 2012 - 21:53:59

Nie czekaj na nieszczęście, masz obowiązek to zgłosić do dyrektorki szkoły i powiedz, ze chcesz wiedzieć co z tą sprawą zrobi oraz żeby Cie poinformowała o wyniku podjetych kroków. Jeżeli nic nie będzie się działo w tej sprawie powinnaś poinformować kuratorium. Tu chodzi o dzieci.

Patologiczny nauczyciel-SZOK!

29 mar 2012 - 21:57:57

no właśnie zgłoś to gdzieś ale najpierw upewnij sie że twoja siostra na pewno mówi prawde(nie sugieruje że kłamie) bo to jednak poważne oskarżenie

zweryfikowana
Posty: 1.562
Ostrzeżenia: 1/5

Patologiczny nauczyciel-SZOK!

29 mar 2012 - 21:59:24

Zgłosic do dyrekcji i to jak najszybciej. Kto wie czy Twoja siostra nie spróbuje ... Albo i ktos inny.

Patologiczny nauczyciel-SZOK!

29 mar 2012 - 22:00:26

czemu nikt tego nie zgłosił..to jest dopiero paranoja!

Patologiczny nauczyciel-SZOK!

29 mar 2012 - 22:00:54

zamista pisac na szafie to zbierz inne mamy i zrobcie cos z tym

Patologiczny nauczyciel-SZOK!

29 mar 2012 - 22:06:15

Cytat
lenuskaaa18

Sama niedługo robię dyplom w prawdzie z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej,ale będę pracować z dziećmi, więc moim obowiązkiem JUŻ jest wychowywanie maluchów na PORZĄDNYCH i odpowiedzialnych za siebie i innych ludzi obywateli.

demagogia jak w PRL-u :)

dzieci w tym wieku wyolbrzymiają, lubią sobie już zartowac, przeinaczają fakty, aby zrobic wrazenie na opiekunach, zwlaszcza jesli wyczują, że ci ich opiekunowie są okreslonego sortu;) moglabys to wiedziec. Ppewnie chodzilo mu o to, że jak cos tam stane sie z ręką to trudno zatamowac krwawienie i przy okazji powiedzial o samobojcach

Patologiczny nauczyciel-SZOK!

29 mar 2012 - 22:06:24

Naprawde jakis chory ten facet jest ... Musisz to zglosic , bo co sie stanie jak jedno z dzieci wykorzysta ta metode . Az strach sie bac co ten typ opowiada jeszcze dziecia na lekcjach ... A jak sie stanie nieszczescie jakies to bedziesz sobie w brode pluc ze tego nigdzie nie zglosilas . NAWET SIE NIE WACHAJ , ZROB TO !

Patologiczny nauczyciel-SZOK!

29 mar 2012 - 22:07:36

najpierw upewnij się, że to prawda potem porozmawiaj z dyrektorem szkoły

życzę wytrwałości w dociekaniu prawdy - nauczycielka od 12 lat w zawodzie :)

Patologiczny nauczyciel-SZOK!

29 mar 2012 - 22:10:03

I dziwić się, że dzieci nie chcą się uczyć skoro ich nauczycielami są psychopaci... ehh..

Patologiczny nauczyciel-SZOK!

29 mar 2012 - 22:28:27

Cytat
iwona666
Cytat
lenuskaaa18

Sama niedługo robię dyplom w prawdzie z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej,ale będę pracować z dziećmi, więc moim obowiązkiem JUŻ jest wychowywanie maluchów na PORZĄDNYCH i odpowiedzialnych za siebie i innych ludzi obywateli.

demagogia jak w PRL-u :)

dzieci w tym wieku wyolbrzymiają, lubią sobie już zartowac, przeinaczają fakty, aby zrobic wrazenie na opiekunach, zwlaszcza jesli wyczują, że ci ich opiekunowie są okreslonego sortu;) moglabys to wiedziec. Ppewnie chodzilo mu o to, że jak cos tam stane sie z ręką to trudno zatamowac krwawienie i przy okazji powiedzial o samobojcach
Jak pojadę do domu, to na pewno więcej się dowiem,ale znam swoją siostrę BARDZO DOBRZE i nie sądzę ,że sobie coś wymyśliła,ponieważ dowiedziałam się ,ze taki incydent nie był tylko u niej w klasie. To PSYCHOL. Powiedziałam rodzicom ,żeby poszli do szkoły, ja nie jestem nic w stanie zrobic KILOMETRY :)
Cytat
agzik
I dziwić się, że dzieci nie chcą się uczyć skoro ich nauczycielami są psychopaci... ehh..
Uczęszczałam do tej szkoły jak i reszta moich sióstr, zawsze od matmy musiał się trafić patologiczny nauczyciel. Moja znowu strasznie wyzywała dzieci. Przez nią ja też straciłam ochotę na ten przedmiot. Nie karce tu matematyki i ich "mówców" ,ale przez takie zachowania odechciewa się wszystkiego.
Cytat
margarita864
zamista pisac na szafie to zbierz inne mamy i zrobcie cos z tym
Przekazałam informację moim rodzicom, gdyż jak pisałam wcześniej ja nie jestem w stanie nic zrobić. :( a szkoda



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-29 22:33 przez lenuskaaa18.

Patologiczny nauczyciel-SZOK!

29 mar 2012 - 22:34:18

Nie masz co nad tym rozmyślać tylko zgłość skargę na tego nauczyciela przecież to dzieciaki,które mogą łatwo podchwycić wszystko to co im się zasugeruje

Patologiczny nauczyciel-SZOK!

29 mar 2012 - 22:38:04

no pieknie.
widac ze owy nauczyciel albo ms cos z garem alebo jakos przekulal sie na studiach

Patologiczny nauczyciel-SZOK!

29 mar 2012 - 22:39:14

Cytat
Medussaa
Nie masz co nad tym rozmyślać tylko zgłość skargę na tego nauczyciela przecież to dzieciaki,które mogą łatwo podchwycić wszystko to co im się zasugeruje
Zdaję sobie z tego sprawę. Boję się o resztę dzieci. Dlatego powiedziałam mamie,żeby jak najszybciej poszła z tym do dyrektora. Młodsza siostra znowu opowiedziała mi,że tydzień temu u niej w gimnazjum przyłapano 2 dziewczyny,ktore cięły się podczas zajęć. Mówią na to TREND ,MODA !!! i zero reakcji ze strony dyrekcji?! nie pojmuję tego!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Proszę o pomoc - praca magisterska