Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Studia-warunek

25 mar 2012 - 18:29:36

Witam , mam pytanie po Pani w dziekanacie nie była zbyt miła i nie raczyła odpowiedzieć na moje pytanie. Otóż jestem na 1 roku i mam warunek i muszę zapłacić 250 zł. I oto moje pytanie te 250 zł mam przelac im na konto , ktore mi podali gdy otrzymałam papierek o przyjęciu na studia , czy mam wpłacić w kasie na polibudzie, I jak to jest z potwierdzeniem wpłaty mam dać im to razem z podaniem czy jak??

Studia-warunek

25 mar 2012 - 18:31:53

Jak zwykle pani w sekretariacie służy pomocą, bo od tego jest :) no cóż.. mam podobnie. Niestety nie wiem jak to jest, ale podbijam

Studia-warunek

25 mar 2012 - 18:32:54

genialny pomysl zakladac o tym wątek na szafie. wejdź na stronę swojej uczelni i szukaj póki nie znajdziesz - NA PEWNO BĘDZIE TAM TAKA INFORMACJA. Myślenie nie boli...

Studia-warunek

25 mar 2012 - 18:32:58

sprawdz w usosie swoje płatwoności, powinno byc tam podane odpowiednie konto,ponoć weszlo cos takiego ze trzeba przelac na konto, ale jestem z UW wiec tak do konca nie wiem jak jest na polibudzie.

zweryfikowana
Posty: 1.065
Ostrzeżenia: 1/5

Studia-warunek

25 mar 2012 - 18:33:15

U mnie wszysystko się przelewa na konto i podejrzewam że warunek też choć nigdy nie miałam

Studia-warunek

25 mar 2012 - 18:34:14

Na mojej uczelni wpłaca się za warunek na indywidualne konto, które dostaje każdy student. Każda uczelnia ma inne zasady, więc radziłabym spytać się kogoś, kto już za warunek u Ciebie na polibudzie płacił, albo przejść się raz jeszcze do Pani w dziekanacie, może miała zły dzień i tym razem trafisz na lepszy humor.

Studia-warunek

25 mar 2012 - 18:35:25

Na stronie nie ma takich informacji

Cytat
emiiily
Na mojej uczelni wpłaca się za warunek na indywidualne konto, które dostaje każdy student. Każda uczelnia ma inne zasady, więc radziłabym spytać się kogoś, kto już za warunek u Ciebie na polibudzie płacił, albo przejść się raz jeszcze do Pani w dziekanacie, może miała zły dzień i tym razem trafisz na lepszy humor.


tak, mam takie indywidulane konto a nie wiesz jak z potwierdzeniem wpłaty?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-25 18:41 przez miiszel.

Studia-warunek

25 mar 2012 - 18:41:43

ja kiedys mialam warunek. u mnie na uczelni wygladalo to tak: w sekretariacie zlozylam podanie, natomiat pieniadze wplacilam dopiero w nastepnym semestrze w nowym roku akademickim(warunek mialam na 1-szym roku w pierwszym semetrze natomiast pieniadze przelalam jak bylam juz na 2- gim roku w pierwszym semestrze). pieniadze przelalam na konto kierunku na jakim sie znajduje :)

Studia-warunek

25 mar 2012 - 18:42:32

u mnie jest kasa w głównym budynku uniwersytetu. tam się podchodzi i się mówi ze trzeba za warunek zapłacić. babka da potwierdzenie i razem z tym potwierdzeniem trzeba zaniesc wniosek o warunek do dziekanatu. na jakim uniwerku jestes? a Twój uniwerek nie ma czasem swojego forum na którym starsi studenci doradzają?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Niemiecki. Proszę pomóżcie :(