Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

podanie o wydanie zaświadczenia

05 mar 2012 - 16:09:39

Dziewczyny. Muszę złożyć podanie o wydanie zaświadczenia, o tym że jestem studentką. Co w takim zaświadczeniu musi się znajdować? jak to napisać, pomóżcie, proszę!

podanie o wydanie zaświadczenia

05 mar 2012 - 16:11:56

eee ja takie zaswiadczenie dostaje bez podania, ba nawet jak mam ochote to mi je faxuja

chyba ze piszemy o czym innym, do czego ci to zaswiadczenie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-05 16:13 przez aniusieek.

podanie o wydanie zaświadczenia

05 mar 2012 - 16:13:51

podanie? hm,..ja normalnie poprosiłam pania z dziekanatu,ze potrzebne jest mi zaswiadczenie, iz studiuje na tej uczelni bez pisania podania.Skoro juz musisz, to napisz w podaniu w jakim celu jest Ci potrzebne zaswiadczenie i chyba tyle ;) nie pisalam, wiec to sa tylko moje domysly :)

podanie o wydanie zaświadczenia

05 mar 2012 - 16:15:25

ja dziś poszłam po takie zaświadczenie i kazali mi napisać podanie. moja koleżanka też kiedyś pisała. potrzebne mi to na przyszły poniedziałek, ale w moim dziekanacie to burdel na kółkach i trochę mija zanim raczą wydać takie zaświadczenie ;/

podanie o wydanie zaświadczenia

05 mar 2012 - 16:15:46

Ja też, weszłam powiedziałam ze potrzebuję zaświadczenie i dostałam od ręki ;p

zweryfikowana
Posty: 1.035
Ostrzeżenia: 1/5

podanie o wydanie zaświadczenia

05 mar 2012 - 16:16:11

o jej...
napisz tak jak podanie w lewym gornym rogu swoje dane po prawej stronie miejscowosc i date, nizej , blizej prawej strony dziekanat czy dziekan i nazwa uczelni a pod spodem
uprzejmie proszę o wydanie zaswiadczenia, stwierdzającego mój status studenta na uczelni takiej i takiej na wydziale takim i takim.
Wyżej wymienione zaświadczenie potrzebne mi jest do tego i tego.
Łączę wyrazy szacunku
Ełzebia Brzózka

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.907

podanie o wydanie zaświadczenia

05 mar 2012 - 16:17:19

proszę o wydanie zaświadczenia o ... w celu [np.] przedłożenia w ...
?
jak inaczej można to napisać?

podanie o wydanie zaświadczenia

05 mar 2012 - 16:19:31

w lewym gornym rogu twoje dane

w prawym miejscowosc data

na srosku ,,Do dziekanatu bla bla bla...,,

Zwracam sie z prosba o wydanie zaswiadczenia ze jestem studentak tutejszej SZkoły adres nazwa szkoły , celem przełożenia zaswiadczenia w ....wpisujesz tam gdzie to potrzebujesz dostarczyc .

jesli ci sie spieszy to piszesz ze prosisz o szybkie rozpatrzenie prosby

z powazaniem ...podpis



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-05 16:21 przez annakska2.

podanie o wydanie zaświadczenia

05 mar 2012 - 16:19:37

pierwsze słyszę, że do tego podanie, ale idąc za wzorem pewnie coś w tym stylu:

Data.......
imię nazwisko
kierunek studiów
nr indeksu
( do kogo )

Podanie
zwracam się z uprzejmą prośbą o wydanie zaświadczenia, iż jestem studentką ( kierunek )w celu przedłożenia ( i piszesz czy do pracy, sądu, innej szkoły...)

Z wyrazami szacunku ( podpis )

Nie wiem, czy o to chodziło, ale myślę, że pomogło.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-05 16:21 przez anita03.

zweryfikowana
Posty: 1.035
Ostrzeżenia: 1/5

podanie o wydanie zaświadczenia

05 mar 2012 - 16:20:08

Swoją drogą trochę wstyd, że studentka nie potrafi sklecić kilku zdań do prostego podania...

podanie o wydanie zaświadczenia

05 mar 2012 - 16:21:33

nie wiedziałam po prostu czy pisać po co mi takie podanie i takie tam. zapytałam co ma być w nim zawarte ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-05 16:23 przez devvv.

podanie o wydanie zaświadczenia

05 mar 2012 - 16:24:29

Podanie? A do kogo je masz niby złożyć? Jak ja kocham te uczelnianie utrudnienia życia studenckiego :/ U mnie na uczelni szło się do dziekanatu i na miejscu Pani wystawiała zaświadczenie. Oczywiście nie skakała z radości że musi to zrobić, ale widocznie to był jej obowiązek i nie było większego problemu. Jeśli każą Ci napisać podanie to powinno wystarczyć coś w stylu: Zwracam się z uprejmą prośbą o wydanie mi zaświadczenia potwierdzającego kontynuację przeze mnie nauki w roku akademickim .... w trybie ... (dziennym/zaocznym) na .... (nazwa uczelni). Krótko i na temat :) oczywiście Twoje dane po lewej u góry (nazwisko,adres, rok, tryb, nr albumu), miejscowość i data po prawej, na środku do kogo kierujesz pismo, (chociaż pojęcia nie mam co tam wpiszesz :) i podpis poprzedzony z poważaniem... nie styknie?

zweryfikowana
Posty: 1.035
Ostrzeżenia: 1/5

podanie o wydanie zaświadczenia

05 mar 2012 - 16:25:34

to teraz juz bedziesz wiedziala ze jedna z cech podania jest uzasadnienie.

podanie o wydanie zaświadczenia

05 mar 2012 - 16:28:54

Cytat
mroczus1890
Swoją drogą trochę wstyd, że studentka nie potrafi sklecić kilku zdań do prostego podania...

to samo pomyślałam :)

podanie o wydanie zaświadczenia

05 mar 2012 - 17:28:45

"Witam,
Chcę żaświadczenie.
Do widzenia."

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rekrutacja na studia