Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Żak , Ap edukacja

02 mar 2012 - 11:04:39

Hej proszę o opinię tych szkół która lepsza?
Chciałabym pójść na Technik usług kosmetycznych , Stylizację i wizaż, lub projektowanie mody ..
Stylizacja i wizaż , projektowanie mody jest to roczna szkoła czy sa praktyki ?
A Technik usług kosmetycznych 2-letnia czy praktyki musisz sobie załatwić sama ? ile trwaja ? Co ile sa zjazdy ?

Żak , Ap edukacja

02 mar 2012 - 11:07:41

wydaje mi sie ze ap edukacja jest lepsza

Żak , Ap edukacja

02 mar 2012 - 11:11:12

Ja ucze sie w żaku na kierunku architektury wnetrz . A tym roku koncze . Zjazdy niby sa co 2 tyg ale zdarza sie ze sa np dwa albo nawet 3 tyg z rzedu i to nie jest zasada.Plan zajec jest ustalany z tyg na tydzien i nigdy do konca nie mozna sobie czegos zaplanowac .Ogólnie w sekretariacie panuje bałagan i kazdemu trzeba wszystko tłumaczyc od poczatku.Poziom nauki jest w porzadku ani za łatwo ani za trudno i mozna sie wiele nauczyc.Ostatnio np mielismy mowione ze semestr zaczyna sie od 3 marca a ok 14 lutego na stronie żaka pojawila sie informacja ze pierwszy zjazd w semestrze organizuja 18 lutego:) Wiec niestety co niektórzy musieli zostawić swoje plany i wracac do szkoly w tym ja :) Tak właśnie jest w moim Zaku ale pewnie co miasto jest inaczej wiec nie wiem co doradzic.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-02 11:11 przez anusia1083.

Żak , Ap edukacja

02 mar 2012 - 11:14:42

A jak jest z praktykami ? Szkoła załatwia ? Czy muszę sama sobie poszukać ? Ile trwaja ?

Żak , Ap edukacja

02 mar 2012 - 12:39:01

Na stronie każdej szkoły możesz poczytać sobie na temat danego kierunku, praktyk itd.

Ja chodzę do Żaka na technika usług fryzjerskich i nie narzekam, jeszcze się nie zdarzyło żeby zmienili mi plan, wiem, że pomagają znaleźć praktyki, ogólnie mi się podoba. ;)

Żak , Ap edukacja

08 kwi 2012 - 15:54:36

ile chodzisz do tego żaka??? ja dopiero zaczęłam w Pile. Nie wiem czego mogę się spodziewać po tej szkole. Nauczyłaś się strzyc??

Żak , Ap edukacja

08 kwi 2012 - 15:58:42

ja chodze do ap edukacji i polecam ;) plan dostajesz na caly semestr na samym poczatku ;) czasem do 2 tyg sa zajecia czasem co tydzien a czasem nawet masz miesiac przerwy ale wszystko zgodnie z planem ;)

Żak , Ap edukacja

09 kwi 2012 - 23:15:58

Cytat
asiczka32
ile chodzisz do tego żaka??? ja dopiero zaczęłam w Pile. Nie wiem czego mogę się spodziewać po tej szkole. Nauczyłaś się strzyc??
Jestem dopiero na drugim semestrze. Każdy nauczyciel idzie swoim tokiem nauczania, tzn. moja grupa najpierw uczyła się np. nawijania wałków do trwałej na główkach, a inna grupa od razu farbowała sobie nawzajem włosy, więc wszystko zależy od wykładowcy.

Żak , Ap edukacja

10 cze 2012 - 19:56:19

Hej :)
Czy jest tu ktos kto uczy sie w Żaku technika uslug kosmetycznych?:)

Żak , Ap edukacja

12 cze 2012 - 13:06:51

Koleżanka mylenne dobrze mówi.Ap Edukacja to z tego co mi wiadomo w Olsztynie to najlepsza szkoła.Idą tam na jakość nie na ilość.klasy są do 20 osób nie tak jak w żaku dużo osób i nie wszyscy mógą tam uczestniczyc w zajęciach bo jest tam dużo osób na zajęciach i ciężko co kolwiek usłyszeć wiem bo prubawałam tam nauki i się przepisałam do AP Edukacji.

Żak , Ap edukacja

12 cze 2012 - 13:09:58

moja mama chodzi do żaka i faktycznie, plan zajęć zmienia się co tydzień, najpierw zajęcia miały być weekendowo co dwa tygodnie, a teraz np. leci 5 tydzień pod rząd wyłącznie w niedziele. nie wiem, jak oni to tam ogarniają, ale cóż. ;p plus jest taki, że grupy są nieduże (bo w końcu niewiele osób decyduje się na taką szkołę) i w takiej grupie dobrze się uczy :)

Żak , Ap edukacja

12 cze 2012 - 13:17:42

Cytat
anusia1083
Ja ucze sie w żaku na kierunku architektury wnetrz . A tym roku koncze . Zjazdy niby sa co 2 tyg ale zdarza sie ze sa np dwa albo nawet 3 tyg z rzedu i to nie jest zasada.Plan zajec jest ustalany z tyg na tydzien i nigdy do konca nie mozna sobie czegos zaplanowac .Ogólnie w sekretariacie panuje bałagan i kazdemu trzeba wszystko tłumaczyc od poczatku.Poziom nauki jest w porzadku ani za łatwo ani za trudno i mozna sie wiele nauczyc.Ostatnio np mielismy mowione ze semestr zaczyna sie od 3 marca a ok 14 lutego na stronie żaka pojawila sie informacja ze pierwszy zjazd w semestrze organizuja 18 lutego:) Wiec niestety co niektórzy musieli zostawić swoje plany i wracac do szkoly w tym ja :) Tak właśnie jest w moim Zaku ale pewnie co miasto jest inaczej wiec nie wiem co doradzic.


hehehe w moim żaku też taki bałagan :) jeśli chodzi o poziom to przyznam,że na spedytorze i logistyku specjalnie łatwo nie było i trzeba było zakuwac :)

Żak , Ap edukacja

12 cze 2012 - 13:23:47

Ja chodzę do żaka, w tym roku kończę. Kierunek technik spedytor. Plan jest ustalany na cały semestr (przynajmniej w mojej miejscowości), ale zmiany mogą się pojawiać. Nauczyciele to zależy. Ale ja trafiłam na takich którzy potrafili coś nauczyć. Praktyki we własnym zakresie trzeba było załatwiać.

Chodzę równiez do plejady kierunek technik usług kosmetycznych i tam o zjazdach dowiaduję się w ostatniej chwili. Nauczyciele też różni. Zajęcia praktyczne bardzo fajne.

Żak , Ap edukacja

12 cze 2012 - 13:30:31

Moja kuzynka chodzi do Żaka na usługi kosmetyczne, plan ma podawany na początku semestru,zajęcia sobota,niedziela, prawie moc nie przepada,nic nie przekładaja,Panie są przemiłe:) Poza tym u mnie w mieście sa dwa Żaki,ale oba mają dobrą opinię.

Żak , Ap edukacja

12 cze 2012 - 14:15:42

Mam do was jeszcze pytanie ;)
Jak ktos jest na techniku uslugo kosmetycznych to jest ciezko? Np z przedmiotami jak anatomia czy chemia kosmetyczna?
Slyszalyscie o tym, ze od tego roku w Żaku ma nastapic(ponoc nie jestem pewna) zmiana; pierwszy rok teoria i egz zawodowy, drugi rok praktyka i rowniez egz zawodowy.... ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak ładnie napisać wiadomość?