Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

Myśle, że warto pójść do liceum, w cosinusie przygotują cię do matury , masz ją darmową. Plus kursy i przygotowanie maturalne. A łatwiej zdobędziesz zawód, może coś w trakcie wybierzesz, bo jest sporo kierunków na policealnej.

Polecam w szkole cosinus, przepisałam się i jest o niebo lepiej a kierunki są ciekawe i inne niż w typowych szkołach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-10-14 13:53 przez martak1c.

Dla dorosłych liceum wcale nie jest złe, są ludzie w różnym wieku ale da się wszystko zaliczyć, w cosinusie np prowadzą kursy maturalne.

Dla mnie najlepszą szkołą okazała się Profesja Edukacja. Zajęcia prowadzone są przez bardzo dobrych nauczycieli, więc jestem pewna, że spodoba ci się tutaj. Dodatkowo kierunków jest dużo co jest również wielkim plusem.

Warto skorzystać z usługi cosinusa, jest on w trybie weekendowym. A szkoła średnia będzie , no i można również przystąpić do matury.

Ja bym poszła do cosinusa, sama przepisałam się z innej szkoły do cosinusa. I żałuje że nie zrobiłam tego od początku.

Mega ofertę posiada cosinus. Jeśli ktoś w Warszawie to fajną opcją jest kierunek plastyczny. Myślę,że taki mało spotykany a już wcześniej można się zacząć rozwijać.

Dla osób dorosłych jest możliwość nauki - cosinus. Daje ona szeroki zakres wiedzy, miło spędzony czas i bardzo fajnych i pomocnych nauczycieli

Nie ma się co bać, cosinus jest naprawdę otwartą szkołą i zdecydowanie każdy sobie poradzi.

Dokładnie, nie należy się ograniczać. Jest w cosinusie liceum dla dorosłych i są osoby takie jak Ty, a warto realizować cele.

Dobrze, że istnieje taka szkoła, bo można uzupełnić sobie wykształcenie, a cosinus to nie tylko szkoła, to miejsce w którym można się rozwijać, zawrzeć nowe znajomości.

W cosinusie poczujesz się swobodnie, można zdobyć swoje upragnione wykształcenie, no i zdobyć maturę.

Chcesz uzupełnić swoje wykształcenie i to się chwali. Policealna szkoła dla dorosłych to byłoby najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji. Zobacz jakie opinie mają szkoły dostępne w Twoim mieście. Ja ze swojej strony mogę polecić Cosinus, bo wiem że szkoła jest bezpłatna, a zajęcia na niektórych kierunkach odbywają się wyłącznie w weekendy i dasz radę połączyć życie zawodowe, osobiste i naukę.

Szkoły średnie ma cosinus dla dorosłych, oczywiście bezpłatnie jak wszystko u nich a nauka jest w trybie weekendowym. Indywidualne podejście, fajne przygotowanie do matury jeśli ktoś się deklaruje.

Ja jestem z policealnej, ale u mnie w szkole ( Cosinus ) jest oferta zaocznego liceum, które jest też bezpłatna jak cała szkoła.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

OKC Rebuffed in just Consider towards Land No. 1 Decide on