Obecnie rozmawiamy o:

Samochód.

gorący temat

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Cyfrowe menu

wczoraj o 19:51

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 ... 8 9 10 -->
niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

A czy znacie moze szkołe Cosinus ? U nich też w ofercie edukacyjnej jest Liceum dla dorosłych, a mój brat (35lat) własnie teraz postanowił wreszcie dokończyć średnie wykształcenie ;)))

Polecam Prywatne LO dla Dorosłych w Puławach przy ul. Wróblewskiego 11. Tam sobie na pewno poradzicie, atmosfera jest miła, nauczyciele pomocni, wyrozumiali. Podaje nr telefonu do sekretariatu dla zainteresowanych 81 886 72 14, http://www.twoja-szkola.pl/

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 4/5

Też jak większość poprzedniczek uważam że sobie poradzisz.Najważniejsze że masz chęci, szkołę skończysz dla siebie i nie oglądaj się na chłopaka. jeżeli mieszkasz w Warszawie lub nie daleko to polecam Liceum ogólnokształcące dla dorosłych (Warszawa)

W liceum dla dorosłych nie da się sobie nie poradzić, uwierz. Bez matury w dzisiejszym świecie pracy nigdzie nie dostaniesz, więc skończenie tego liceum to chyba jedyne wyjście.

Chodzę do takiej szkoły i jestem bardzo zadowolona. Jak najbardziej polecam :)

Ja aktualnie chodzę do Liceum Zaocznego ;) Nie patrz na kogoś, na to co mówi Twój facet, pomyśl o sobie. Czujesz się źle bez szkoły? Chciałabyś skończyć? To właśnie odpowiedziałaś sobie na pytanie co masz zrobić.

Mówisz,że nie byłaś 6 uczennicą, dodajesz,że minęło tyle lat i niewiele pamiętasz. Ja w swojej klasie mam kobietę,która jest po 40stce ;)
Nie miała pojęcia jak się obsługuje komputer, angielskiego nie rozumiała w ogóle, nie zniechęciła się... ! Nigdy nie jest za późno.
A co do nauki... Dasz radę. Wystarczy chcieć :)
Powodzenia!

idz- dziewczyno i co zrobisz jak bedziesz miec 30 lat? Nadal w domu z wykształceniem minimum? Pojdziesz na rozmowe i zapytaja Cie- jakie masz wykształcenie- co powiesz? Bedzie Ci wstyd ze nie uczyłas sie.
Zapisz sie i nie rac czasu na siedzenie w domu!

Dziewczyno nie zastanawiaj się tylko idź i zapisz się. Jeśli tego nie zrobisz to całe życie spędzisz na kasie w supermarkecie. A myślę, że tego nie chcesz. Nawet jak Ci nie pójdzie to lepiej spróbować niż później żałować, że nie podjęłaś ryzyka.

w takich szkołach każdego przepuszczają, byle bys nie opuszczala czesto zajec:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-22 12:44 przez ladyblack19.

UCZ SIĘ ZA DARMO !!! UCZ SIĘ ZA DARMO !!! UCZ SIĘ ZA DARMO !!!

Masz 18, 25, 35, a może 45 lat?
Nie masz średniego wykształcenia?! Sieć Prywatnych Liceów Dla Dorosłych "Twoja Szkoła" to propozycja skierowana właśnie do Ciebie.

Nauka w Twojej Szkole jest bezpłatna, a zajęcia odbywają się w trybie zaocznym.
Nauka po szkole zawodowej trwa 2 lata, po gimnazjum i szkole podstawowej 3 lata.
Wydajemy NIEODPŁATNIE zaświadczenia do WKU, ZUS, MOPS, KRUS.

Nie prześpij swojej okazji na zdobycie średniego wykształcenia w miłej i bezstresowej atmosferze.
ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!
www.twoja-szkola.pl

TWOJA SZKOŁA to:

* Doświadczenie któremu możesz zaufać.
* Bez stresu i w miłej atmosferze zdobądź wykształcenie średnie oraz upragniony zawód.
* Naszym celem jest stworzenie najlepszych warunków do zdobycia wykształcenia i podniesienia kwalifikacji zawodowych.
* W naszych szkołach troszczymy się nie tylko o rozwój, ale także przywiązujemy dużą wagę do klimatu panującego w szkole.
* Starannie dobrany, życzliwy i kompetentny zespół administracyjny i pedagogiczny czuwa nad naszymi słuchaczami

Elbląg, ul. Robotnicza 173, ul. Zamkowa 16a
(55) 234-08-20
Polecam Prywatne Liceum Dla Dorosłych "Twoja Szkoła" - nauka jest bezpłatna, a zajęcia są w trybie zaocznym, po szkole zawodowej trwa 2 lata, po gimnazjum i szkole podstawowej 3 lata
www.twoja-szkola.pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-14 10:11 przez twojaszkola_7.

Chodze do AP EDUKACJII na 1 semestr LO. Jest ok małe grupy. Przynajmiej nie stawiaja na ilosć tylko na jakosc, chociaz sie cos naucze.

Dasz sobie rade , na pewno :-) powtarzaj sobie po woli wszystko nie naraz . ja mam dziecko , dom -- wszystko na głowie i sie ucze i kończę juz ostatnia klasę liceum :-) dasz sobie rade TROCHĘ WIARY W SIEBIE :-) powodzenia . ps . nie słuchaj się chłopaka niech mówi co chce, ale pamiętaj ze robisz to dla siebie i własnej satysfakcji. :) powodzenia

Nie masz się co zastanawiać, Zobaczysz, że nie pożałujesz jak tylko wybierzesz szkołę i zaczniesz się uczyć. A jaka będziesz szczęśliwa, gdy będziesz miała papierek o zdaniu matury w kieszeni! Polecam ci szkołę, którą sama kończyłam – szesnastkę w Warszawie przy al. Stanów Zjednoczonych.

Nie chce zakładać dziewczyny nowego tematu, a poszukuje bardzo pilnie opinii na temat tej szkoly zdecydowałam się jednak isc na jakies studium i mam nadzieje, ze jeszcze uda się jakos „cicho” tam wkraść. Jak myslicie??

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POMOCY ZADANIE STUDIA!!