Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

18 minut temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

Therm line fast opinie

27.01 o 19:01

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

Polecam ci cosinusa, mało osób w klasie i przy tym bardzo indywidualne podejście do ucznia.

Kochana poradzisz sobie! Ja chodziłam do szkoły policealnej Cosinus i nie trzeba nic płacić, nie ma umów. Miałam podobną sytuację co Ty i dałam radę. Nie martw się. Miej więcej wiary w siebie i swoje siły :)!

Liceum to super spędzony czas, ja się ciesze że przeniosłam się do cosinusa bo tam odżyłam i miałam super zgraną paczkę.

W szkole cosinus jest naprawde super atmosfera, małe klasy i możesz czuć że nauczyciele ci chętnie pomogą.

Tylko cosinus żadnej innej szkoły nie polecam , przepisałam się tu i to był najlepszy wybór.

Moim zdaniem super rozwiązanie, dokończyć edukacje i zrobić coś dla siebie, ja proponuje cosinusa. Moja ciocia tam kończyła i bardzo sobie chwaliła.

W szkole cosinus są szkoły liceum i nawet profilowane, ja chodzę do medyczno-kosmetycznej, dla mnie to spełnienie marzeń bo akurat chcę w tym zawodzie pracować.

Cosinus, jedyne miejsce gdzie znajdziesz komfort nauki. I do tego pomoc. Przerabiałam wszystkie możliwe szkoły.

W LO cosinus są naprawde fajne kierunki. Szczególnie kosmetyczno-medyczny.

Jak dla mnie najkorzystniejszą ofertę LO ma cosinus, tym bardziej że ma dalszą możliwość rozwoju. I ciekawe profile ma.

Cosinus oferuje darmową naukę i LO jest ogólniakiem, bardzo dobre przygotowanie do matury.

Ja w tym roku kończyłam LO w cosinusie, zobaczyłam że otworzyli kierunek plastyczny. Ja akurat lubię rysować, więc zazdroszczę nowym osobom. Szkoła naprawde super. Ja się przepisałam z innej i bez porównania.

Spróbuj iść do cosinusa, mają tryb też dla dorosłych a przy tym ciekawe profile na dziennych.

Spróbuj zaoczne weekendowe w cosinusie, mają też kursy maturalne i dodatkowo przygotowują do egzaminów.

Myśle, że dobrze się poczujesz w Cosinusie. To jest sieć szkół z bardzo długim stażem. Zadbane budynki i indywidualne podejście.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Studia w WSIIZ