Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->
niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 2/5

agata wątek stary, pewnie wiele się już zmieniło ale jest cała masa ludzi którzy teraz stoja pewnie przed podobnymi problemami i szukają jakiejś dobrej szkoły dla dorosłych.... jednak wszystko się nie zmienia. wiec po sobie, jak to było, bo przed tym jak szłam do cosinusa to też nie wiedziałam co wybrać i szukałam różnych opinii. i rzeczywiście wiele z nich się sprawdziło i nie żałuje że tu trafiłam :)

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 2/5

Jeżeli chodzi o wykształecenie to nigdy nie odpuszczaj, przecież tu chodzi o Twoją przyszłość! Chyba nie chcesz całe życie ciężko fizycznie pracować za pieniądze, które ledwo będą Ci starczać. Dziewczyno, doóki masz mobilizację to zapisz się do żaka, nie wiem skąd jesteś, ale mają tyle placówek na terenie Polski, że z pewnością znajdziesz jakąś, do której nie masz daleko. Też byłam słuchaczką żaka i nie żałuję. Matura bardzo się przydatne. Teraz myślę czy nie wybrać się do nich jeszcze na kurs florystyczny, mają świetną ofertę i zajęcia prowadzą praktycy zawodu!

niezweryfikowana
Posty: 118
Ostrzeżenia: 1/5

Liceum zaoczne to taka szkoła dla upośledzonych więc może dasz sobie radę

Hej, zgadzam się, że nigdy nie jest za późno na nadrobienie edukacji :) Poza tym pisanie, że zaoczne lo jest dla głupich jest serio niepoważne. Ja robiłam lo zaocznie w cosinusie w szczecinie i większość jeżeli nie wszyscy z mojej grupy pracowali w tygodniu, ogólnie jeżeli przychodzi sie na zajęcia to nie powinno się mieć problemu z zaliczeniem, nauczyciele naprawdę starają się pomóc każdemu i dzięki temu mnie udało się dobrze zdać maturę za pierwszym podejściem :)

Odkopuje trochę ten wątek, ale jest teraz okres rekrutacji i chciałam Wam polecić Cosinusa!
Szkoła jest darmowa, nie ma ukrytych opłat, żadnych drobnych druczków itp. Szkoła uczy w trybie zaocznym, zjazdy są średnio co dwa tygodnie, dużo praktyki, praca z fajnymi ludźmi (zarówno kadra, jak i cały Sekretariat i Dyrekcja). Miło wspominam, poleciłam też młodszej siostrze, bo ona nie chciała na studia iść i uczy się na opiekunce dziecięcej i jest bardzo zadowolona, ale są też inne kierunki - warto zerknąć na ich stronę internetową. Nie ma niczego złego w szkole policealnej! Nie ma niczego złego w dalszej nauce :) Nie słuchajcie głosów, że nie warto. Warto, ale to Wy musicie chcieć się uczyć, nikt nie zrobi tego za Was.

Cytat
kasiak12c
Odkopuje trochę ten wątek, ale jest teraz okres rekrutacji i chciałam Wam polecić Cosinusa!
Szkoła jest darmowa, nie ma ukrytych opłat, żadnych drobnych druczków itp. Szkoła uczy w trybie zaocznym, zjazdy są średnio co dwa tygodnie, dużo praktyki, praca z fajnymi ludźmi (zarówno kadra, jak i cały Sekretariat i Dyrekcja). Miło wspominam, poleciłam też młodszej siostrze, bo ona nie chciała na studia iść i uczy się na opiekunce dziecięcej i jest bardzo zadowolona, ale są też inne kierunki - warto zerknąć na ich stronę internetową. Nie ma niczego złego w szkole policealnej! Nie ma niczego złego w dalszej nauce :) Nie słuchajcie głosów, że nie warto. Warto, ale to Wy musicie chcieć się uczyć, nikt nie zrobi tego za Was.

O to i ja polecę! W sumię mogę się śmiało podpisać pod słowami mojej poprzedniczki. Ja też trafiłam na grupę świetnych ludzi, z niektórymi nadal utrzymuję kontakt. Fajne wspomnienia :)

Hej dziewczyny, liceum dla dorosłych jest na pewno w Cosinusie z tego, co wiem, to jest bezpłatne. Ktoś mi też kiedyś polecał. Więc myślę, że warto się tam zorientować. ;)

jeśli chodzi o bezpłatne szkoły to tylko cosinus- brak ukrytych opłat, kar, nauczyciele bardzi w porządku, polecam

Cytat
Kamilakapec
Hej dziewczyny, liceum dla dorosłych jest na pewno w Cosinusie z tego, co wiem, to jest bezpłatne. Ktoś mi też kiedyś polecał. Więc myślę, że warto się tam zorientować. ;)

To prawda, Cosinus ma swoje liceum zaoczne co oznacza, że zajęcia odbywają się w weekendy.
Za szkołę nie płaci się nic, nie ma żadnego wpisowego, w przypadku rezygnacji też nie dostaniecie nagle czegoś do opłaty. Warto sprawdzić ich ofertę w waszych miastach.

Cosinus! Teraz jak zapiszecie się na sem. I to macie szkołę 4letnią (nowa podstawa programowa). Szkoła jest zaoczna, w weekendy. Więc nie ma problemu żeby na tygodniu pracować. Do matury Was przygotują bez problemu, później np. możecie zostać u nich na policealnych kierunkach - wybór jest spory.

Jeśli chodzi o liceum dla dorosłych to tak jak pozostali, cosinus w 100% bo tu masz pewność, że przygotują cię do matury, zajęcia masz w weekendy i przede wszystkim za darmo. No i jakbyś chciała dalej iść to jest dużo kierunków policealnych :)

Jak liceum dla dorosłych to cosinus , masz zjazdy w weekendy i za nic nie płacisz. a do tego fajna sprawa, bo możesz potem też darmowo zapisać się do nich na policealne.

Ja tak zostałam po liceum w ich policealnej szkole. To nie tylko reklama, że są darmowi, serio są. Nie ma żadnych opłat ukrytyJa tak zostałam po liceum w ich policealnej szkole. To nie tylko reklama, że są darmowi, serio są. Nie ma żadnych opłat ukrytych, nie przyślą Wam rachunku jak się wypiszecie. Zastanówcie się nad tą szkołą.ch, nie przyślą Wam rachunku jak się wypiszecie. Zastanówcie się nad tą szkołą.

LO dla dorosłych to tylko Cosinus, nie robią pod górkę, nauczyciele wyrozumiali, zajęcia darmowe i co 2 tygodnie w weekend ;)

Fajna sprawa, zajęcia weekendowe, w cosinusie za darmo, miła kadra.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca magisterska ankieta