Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

w dzisiejszych czasach po gimnazjum nie masz żadnych perspektyw...więc ucz się, żebyś miała średnie wykształcenie przynajmniej.
Życzę powodzenia i 3mam kciuki :)

noo ej średnie zawsze się przyda!!
ja się ucze w zaocznym potem robie jakieś kursy i poszukam pracy albo coś swojego.

bez przesady facet sobie pracuje a Ty w domu masz siedzieć, do kitu takie coś ja za tym w ogóle nie jestem no ale jak kto woli

ja chodze do takiej szkoły, idź nie pożałujesz :)

Ja jestem w takiej szkole. Poradzisz sobie na pewno, bez obaw,z tym, że jeśli chcesz osiągnąć wyniki musisz sama troszkę pracować. Ja za chwilę mam maturę, więc da się. :) Nie masz się czym przejmować, najstarsza osoba w mojej klasie jest koło 40stki,musisz po prostu chcieć.

Dziewczyno, spróbuj chociaż! Czemu masz nie dać rady? Trochę pochodzisz i wejdziesz w rytm nauki, szkoły itd

Cytat
Asztarte
Cytat
sieczka111
Moja przyjaciółka uczy w liceum zaocznym dla dorosłych i ma złe zdanie na temat tego wytworu. Lepiej wyjdziesz gdy będziesz mieć zawód po zasadniczej. Ja starając się o pracę musiałam legitymować się świadectwem ukończenia szkoły średniej. Rekruterzy patrzyli na oceny z LO mimo, że miałam już ukończony licencjat.
Gdzie Ty CV składałaś, że Ci na oceny z liceum patrzyli?
pierwsi oświecili mnie rekruterzy, gdy aplikowałam do działu marketingu branży ceramicznej nr 1 w Polsce, ale ta rozmowa w ogóle była dziwna. czułam się jakbym miała pracować w tajnych służbach specjalnych: testy wiedzy, test psychologiczny, test umiejętności praktycznych- dużo tego. Później jeszcze 2 mniejsze firmy prosiły o dostarczenie drugiej strony świadectwa, czyli tej z ocenami ( ja zawsze kserowałam pierwszą, tę na której jest widoczne, że posiadam wykształcenie średnie).

Wież co - Moja mama poszła do takiej szkoły ;|
( bo chce mieć tak jak by kolejny zawód )
i też miała dłuuuugą przerwę.
I powiem Ci tak jak widzę co ona robi , to aż mi smutno, takie proste rzeczy . z każdego przedmiotu ma 5 - choć nigdy nie miała aż takich ocen...

idź , idź , idź .
Pozdrawiam ;p

Cytat
rosiasoko
Ja jestem w takiej szkole. Poradzisz sobie na pewno, bez obaw,z tym, że jeśli chcesz osiągnąć wyniki musisz sama troszkę pracować. Ja za chwilę mam maturę, więc da się. :) Nie masz się czym przejmować, najstarsza osoba w mojej klasie jest koło 40stki,musisz po prostu chcieć.

U mnie w klasie było kilka kobitek po 40-stce i facet też w tym wieku:)

zweryfikowana
Posty: 3.372
Ostrzeżenia: 1/5

dasz sobie radę ja do takiej szkoły chodziłam i miło ją wspominam :)

tylko tobie liceum?? tobie jest potrzebny zawód - dobry zawód
dzisiejszych czasach po studiach jest też mała perspektywa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-28 12:56 przez wiomad.

ja tez skonczylam liceum zaoczne dla doroslych po dluuuugiej przerwie w nauce- 1kl z malym dzieckiem, 2kl w ciazy i 3kl z dwojka dzieci :)
nie zawsze bylo latwo przez dojazdy do szkoly (bywalo ze dzieci musialam zabrac na egz) ale z nauka szlo latwo - nawet nie wiem kiedy te 3 lata minely. do matury nie uczylam sie w ogole (na polski nawet pracy nie napisalam tylko mowilam z glowy co sobie wczesniej poukladalam) - zdalam z dobrymi wynikami (lepszymi niz niejedna osoba na dziennym) teraz studiuje inzynierie bhp - mialam super klase, swietne wspomnienia (a martischa to moja psiapsiolka z lawki :D)

ja jestem w zaocznej;p latwo jak cholera;p masz tylko egzaminy semestralne weic przez pol roku nic robic nie musisz;p ani sie uczyc ani nic ...jeszcze te egzaminy wygladaja tak ze wiekszosc nauczyciel za ciebie mowi;p

sprobuj, uwierz w siebie a napewno sobie poradzisz

Dasz sobie rade!! :)
Ja osobiście chodzę do szkoły dla dorosłych COSINUS i mogę ci ją polecić jak najbardziej. Wykłady są w weekendy wykładowcy tłumaczą wszystko od podstaw więc o nic się nie martw. Jeżeli chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej pisz na priv chętnie pomoge :)

Nie słuchaj faceta. Koniecznie kształć się dalej.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POMOCY ZADANIE STUDIA!!