Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

Nietypowa uroda

dzisiaj o 15:10

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jakie studium kosmetyczne polecacie we Wrocławiu?Szukałam opinie i znalazłam szkołe Marzeny Daleckiej(ale tam nie ma systemu dziennego) A ja szukam z systemem dziennym.Także natrafiłam na szkołe Czamary jednak dowiedziałam się,że ta szkoła od 4 lat nie istnieje.Czasu coraz mniej a ja nie mam wybranej żadnej szkoły;/ Czy ktoś z użytkowników moze mi pomóc w wyborze szkoły?I polecić jakieś dobre studium dzienne?

Może ktoś się wypowie? Również chętnie się dowiem ;)

Nie ma czegoś takiego jak najlepsze studium - każde daje tyle samo. Dla pracy w kosmetyce wystarczą dobre szkolenia. To czego nauczyłam się w New Nails, moje koleżanki nie nauczyły się przez kilka lat na studiach. Efekt? Siedzą na bezrobociu...

słyszałam ze teb edukacja ma fajne pracowanie, i jest niezła

Najlepsze studium kosmetyczne-Wrocław

19 paź 2012 - 13:20:56

Centrum Nauki i Biznesu "Żak" zaprasza na ostatnie dni rekrutacji. Ostatnie miejsca wolne na kierunek "Technik usług kosmetycznych"! Nauka odbywa się w trybie zaocznym i trwa 2 lata.
A co najważniejsze - jest zupełnie ZA DARMO! Nie ważne czy masz 18 czy 80 lat! Prowadzimy grupy wiekowe. Praktyczne zajęcia, nowoczesny i profesjonalny sprzęt, markowe kosmetyki. Przyjdź do nas po prostu z świadectwem ukończenia szkoły średniej. Matura nie jest wymagana!
W programie:
Bezpieczeństwo i higiena pracy
Podstawy działalności gospodarczej
Podstawy psychologii
Język obcy zawodowy
Anatomia
Kosmetologia
Dermatologia
Dietetyka
Technologie informatyczne
Chemia kosmetyczna
Fizykoterapia
Wizaż
Pracownia kosmetyki
Pracownia fizykoterapii
Pracownia chemii kosmetycznej
Pracownia wizażu

Nie czekaj! Nie masz nic do stracenia a perspektywy pracy w przyszłości są bardzo duże!

Wrocław, ul. Rynek - Ratusz 10

ZAPRASZAMY!

Podnoszę temat. Polecicie mi coś?

Ja dużo pozytywnych opinii słyszałam o nich: http://www.studioessenza.pl/

zgadzam sie z tobą. Lepiej zainwestować w kursy na których można sie czegoś nauczyć a studium zrobic sobie jakiekolwiek ,, dla papierka". Na kursach ucza praktycznie i praktyka jest tu najwazniejsza.

---------
jedzenie Wrocław

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Serdecznie zapraszamy na indywidualne szkolenia kosmetyczne w Bellissima Atelier we Wrocławiu. Jesteśmy placówką szkoleniową od 4 lat oraz współpracujemy z urzędami pracy. Pełną ofertę szkoleń znajdziecie tutaj : http://bellissimaatelier.pl/szkolenia/

Do zobaczenia !:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

REKRUTACJA