Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SESJA:(

26 sty 2012 - 19:44:05

Cytat
malenka090
Cytat
monic18
Cytat
malenka090
Cytat
monic18
Tak, tak też można. Ja nie mam żadnego ustnego. A tyle wolnego masz pewnie dlatego, że egzaminy były w terminie zerowym, czyli przed sesją. Skoro je zaliczyłaś to czas, który jest przeznaczony na sesję (2 tyg) masz wolny + tydzień ferii, czyli odpoczynek między sesją, a sesją poprawkową.

o co chodzi z sesją poprawkową? miałam poprawki które już zaliczyłam.

Nie, nie mogę już. Powiedz mi skąd ty się wzięłaś ? Studiujesz, a nie masz o tym bladego pojęcia !

Sesja poprawkowa jest dla osób, które zawaliły egzaminy w sesji normalnej. Ja piernicze :/



Naprawdę nie miałam o tym żadnego pojęcia. Owszem na zajęciach ustalaliśmy terminy egzaminów jak i zaliczenia. Nie mówiono w ten sposób ze to sesja. Myślałam że sesa to tylko egzaminy ustne które są po egzaminach pisemnych i zaliczeniach.
Ponadto nie mamy harmonogramu sesji nigdzie wywieszonego ani w internecie. Widocznie na moich studiach wyglada wszystko inaczej niz na waszych... Nie pytajcie gdzie studiuje, nie udzielę takiej odpowiedzi z wiadomego powodu


nie wiem jak Ty to zaliczyłaś chyba w czepku urodzona jesteś :)

SESJA:(

26 sty 2012 - 19:44:14

Cytat
malenka090
Cytat
agaton16
Ooo pani nawet nie wie że przeszła sesję ! Brawo ;)) ;*! I gartulację !

Dzięki naprawdę,przeszłam sesję bezstresowo:) wydawało mi się, że sesja jest taka straszna i wogóle... A u mnie te egzaminy wyglądały jak zwykłe sprawdziany w liceum. Dlatego bardzo się temu dziwię az mi glupio ze musiałam pytac tutaj o to.

W takim razie nawet nie pytam gdzie studiujesz. Bo albo to jest jakaś uczelnia dno totalne, albo ty jesteś wybitnie zdolna, że wszystko było takie łatwe i bezstresowe.

SESJA:(

26 sty 2012 - 19:44:39

a ja już po:)

jestem po sesji jeszcze zanim się zaczęła..osiągnęłam nadludzki poziom genialności:D

SESJA:(

26 sty 2012 - 19:46:08

Cytat
malenka090
Cytat
monic18
Cytat
malenka090
Cytat
monic18
Tak, tak też można. Ja nie mam żadnego ustnego. A tyle wolnego masz pewnie dlatego, że egzaminy były w terminie zerowym, czyli przed sesją. Skoro je zaliczyłaś to czas, który jest przeznaczony na sesję (2 tyg) masz wolny + tydzień ferii, czyli odpoczynek między sesją, a sesją poprawkową.

o co chodzi z sesją poprawkową? miałam poprawki które już zaliczyłam.

Nie, nie mogę już. Powiedz mi skąd ty się wzięłaś ? Studiujesz, a nie masz o tym bladego pojęcia !

Sesja poprawkowa jest dla osób, które zawaliły egzaminy w sesji normalnej. Ja piernicze :/



Naprawdę nie miałam o tym żadnego pojęcia. Owszem na zajęciach ustalaliśmy terminy egzaminów jak i zaliczenia. Nie mówiono w ten sposób ze to sesja. Myślałam że sesa to tylko egzaminy ustne które są po egzaminach pisemnych i zaliczeniach.



Masakra.


To teraz wiesz, że SESJA to okres EGZAMINÓW ZALICZENIOWYCH.



Najpierw jest okres TERMINÓW ZEROWYCH (przed sesją właściwą) - egzaminy w okresie zerowym tzw. "zerówki" - nie koniecznie jest możliwość zorganizowania takich egzaminów, zależy od woli prowadzącego. Może być tak ustalone, że jeśli oblejesz ten egzamin, idziesz po prostu na termin pierwszy, bez dwói w indeksie, ale wszystko zależy od ustaleń z prowadzącym. Czasem do egzaminu zerowego są dopuszczeni tylko ci co mają np. 5.0 z ćwiczeń, bywa różnie.


SESJA - dwa tygodnie przeznaczone na egzaminy - termin pierwszy, właściwy. Możesz mieć egzamin pisemny lub ustny, albo tylko pisemne albo tylko ustne. Jeśli masz jeden egzamin, zdasz go, to resztę czasu masz wolne, do zakończenie dwutygodniowej sesji.


SESJA POPRAWKOWA - odbywa się po tych dwóch tygodniach. Jeśli masz wszystko zdane w sesji właściwej - masz kolejne dni wolne. Jeśli oblałaś egzamin - idziesz na poprawkę w tym terminie.


Oblejesz sesję poprawkową - masz EGZAMIN KOMISYJNY. Oblejesz komisa - MASZ AWANS - PŁATNY EGZAMIN.







Czy wszystko już jasne???

SESJA:(

26 sty 2012 - 19:46:31

Cytat
malenka090
Cytat
agaton16
Ooo pani nawet nie wie że przeszła sesję ! Brawo ;)) ;*! I gartulację !

Dzięki naprawdę,przeszłam sesję bezstresowo:) wydawało mi się, że sesja jest taka straszna i wogóle... A u mnie te egzaminy wyglądały jak zwykłe sprawdziany w liceum. Dlatego bardzo się temu dziwię az mi glupio ze musiałam pytac tutaj o to.

czy ja wiem, czy jest się z czego cieszyć?
widocznie jesteś studentką kolejnej uczelni typu "Wyższa Szkoła Snu i Drzemki" skoro nawet nie wiedziałaś, że miałaś sesję...

SESJA:(

26 sty 2012 - 19:47:16

Te, dobre. Też chciałabym znaleźć się w sytuacji, kiedy okazuje się ku mojemu wielkiemu zdziwieniu, że już zaiczyłam sesję i mam wolne! ...niestety, jeszcze 9 egzaminów.

SESJA:(

26 sty 2012 - 19:48:50

ja jestem w trakcie 3 sesji .. to po prostu wieszke sprawdziany :) poprawki sa , wiec luzik :)

SESJA:(

26 sty 2012 - 19:49:29

Cytat
karolinka1108
Cytat
malenka090
Cytat
monic18
Cytat
malenka090
Cytat
monic18
Powiedz mi, że żartujesz ? :) Jest już prawie sesja, a ty nie znasz terminów egzaminów ? Chodzisz w ogóle na zajęcia ? Jak tego nie wiesz to spytaj starosty. Zazwyczaj profesorowie, doktorzy itd. mówią o terminach na wykładach/ćwiczeniach/konwersatoriach itp. Trzeba chodzić na zajęcia !

Ale ja chodzę i jestem na KAŻDYCH zajęciach. Nie podawali nam terminów. Właśnie wczoraj skończyły mi się egzaminy i kolokwia

To skoro skończyły ci się egzaminy i kolokwia to znaczy, że jesteś już po sesji... :]
Bo sesja to właśnie egzaminy i kolokwia z wszystkich przedmiotów odbywające się w czasie zazwyczaj 2 tygodni.



Ale ja nie miałam egzaminu ustnego, wszystkie były pisamne. Tak też można?
Po za tym mam teraz 3 tygodnie wolnego od wykładów i ćwiczeń, a słyszałam ze te wolne to okres sesji, więc nic z tego nie rozumiem


Ty chyba żartujesz ....

też mam taką nadzieję, ale chyba już kojarzę skąd się bierze "specyficzna" opinia o studentach.

SESJA:(

26 sty 2012 - 19:50:57

Wygląda na to, że przeżyłaś swoją pierwszą sesję w ogóle o tym nie wiedząc xD brawo xD

SESJA:(

26 sty 2012 - 19:51:55

Cytat
iska_1234
ja jestem w trakcie 3 sesji .. to po prostu wieszke sprawdziany :) poprawki sa , wiec luzik :)

Sprawdziany, taaa...No w istocie, sprawdzają wiedzę ale sprawdzianami ze względu na zakres materiału bym egzaminów nie nazwała, no przynajmniej nie na mojej uczelni. Raczej takimi minimaturami.

SESJA:(

26 sty 2012 - 19:52:25

Cytat
7medeis
też mam taką nadzieję, ale chyba już kojarzę skąd się bierze "specyficzna" opinia o studentach.

Mnie też już nie dziwi, że dyplom uczelni wyższej ma w dzisiejszych czasach coraz mniejsze znaczenie...

SESJA:(

26 sty 2012 - 19:53:08

a ja jestem na przed ostatnim semestrze:D i cieszę się niezmiernie:D powodzenia dziewczynki:) nie taki diabeł straszny... zdacie napewno:)
jak można studiować pół roku i nie wiedzieć CO TO JEST SESJA? nie qmam..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-26 19:57 przez zuzia1319.

SESJA:(

26 sty 2012 - 19:54:06

Cytat
dariateress
Cytat
malenka090
Cytat
monic18
Cytat
malenka090
Cytat
monic18
Tak, tak też można. Ja nie mam żadnego ustnego. A tyle wolnego masz pewnie dlatego, że egzaminy były w terminie zerowym, czyli przed sesją. Skoro je zaliczyłaś to czas, który jest przeznaczony na sesję (2 tyg) masz wolny + tydzień ferii, czyli odpoczynek między sesją, a sesją poprawkową.

o co chodzi z sesją poprawkową? miałam poprawki które już zaliczyłam.

Nie, nie mogę już. Powiedz mi skąd ty się wzięłaś ? Studiujesz, a nie masz o tym bladego pojęcia !

Sesja poprawkowa jest dla osób, które zawaliły egzaminy w sesji normalnej. Ja piernicze :/



Naprawdę nie miałam o tym żadnego pojęcia. Owszem na zajęciach ustalaliśmy terminy egzaminów jak i zaliczenia. Nie mówiono w ten sposób ze to sesja. Myślałam że sesa to tylko egzaminy ustne które są po egzaminach pisemnych i zaliczeniach.



Masakra.


To teraz wiesz, że SESJA to okres EGZAMINÓW ZALICZENIOWYCH.



Najpierw jest okres TERMINÓW ZEROWYCH (przed sesją właściwą) - egzaminy w okresie zerowym tzw. "zerówki" - nie koniecznie jest możliwość zorganizowania takich egzaminów, zależy od woli prowadzącego. Może być tak ustalone, że jeśli oblejesz ten egzamin, idziesz po prostu na termin pierwszy, bez dwói w indeksie, ale wszystko zależy od ustaleń z prowadzącym. Czasem do egzaminu zerowego są dopuszczeni tylko ci co mają np. 5.0 z ćwiczeń, bywa różnie.


SESJA - dwa tygodnie przeznaczone na egzaminy - termin pierwszy, właściwy. Możesz mieć egzamin pisemny lub ustny, albo tylko pisemne albo tylko ustne. Jeśli masz jeden egzamin, zdasz go, to resztę czasu masz wolne, do zakończenie dwutygodniowej sesji.


SESJA POPRAWKOWA - odbywa się po tych dwóch tygodniach. Jeśli masz wszystko zdane w sesji właściwej - masz kolejne dni wolne. Jeśli oblałaś egzamin - idziesz na poprawkę w tym terminie.


Oblejesz sesję poprawkową - masz EGZAMIN KOMISYJNY. Oblejesz komisa - MASZ AWANS - PŁATNY EGZAMIN.







Czy wszystko już jasne???


Tak. Wielkie dzięki! Aż sobie to skopiuje i zapiszę w razie zapomnienia:]

SESJA:(

26 sty 2012 - 19:54:08

Cytat
monic18
Cytat
7medeis
też mam taką nadzieję, ale chyba już kojarzę skąd się bierze "specyficzna" opinia o studentach.

Mnie też już nie dziwi, że dyplom uczelni wyższej ma w dzisiejszych czasach coraz mniejsze znaczenie...

taa , i osoby po zawodówce zarabiają więcej , bo po prostu znajdą się nawet mądrzejsi od tych , co są na studiach.

SESJA:(

26 sty 2012 - 19:55:14

oj rany. Podziwiam, gratuluję, i siedzę i cieszę się do monitora :D dziękuje ci, odzyskałam wiarę w nieogarniętych ludzi z mojego roku :D swoją drogą racja - poziom egzaminów musiał być zabójczy ;DD

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

MATMA POMOCY