Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

SESJA:(

26 sty 2012 - 19:27:31

Ja na 3 roku jestem, a jutro mam ostatni egzamin i wolne 2 tygodnie nareszcie ;D.
Na 1 pierwszym roku, przynajmniej u mnie, musisz wszystko zdać do czerwca, nie ma poprawek we wrześniu.

dziewczyny wejdźcie i przeczytajcie
<moderacja - spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-28 00:48 przez moderator.

SESJA:(

26 sty 2012 - 19:28:03

Przepraszam bardzo, ale gdzie ty studiujesz, że nie macie udostępnionej rozpiski egzaminacyjnej z datami zerówek, egzaminów i poprawek?



Uważam, że każda studiująca osoba wie ile ma w semestrze egzaminów i z jakich przedmiotów. Nie rozumiem jak można tego nie wiedzieć??? Jeśli się chodzi na zajęcia to przecież zawsze są rozmowy czy jest z tego przedmiotu egzamin, kiedy się odbywa, jakie są zagadnienia, tematy, zakres materiału. Ewentualnie starosta/strościna roku podaje takie informacje wszystkim.



Naprawdę więc nie pojmuję jak można nie wiedzieć czy jest się po sesji czy nie...?

SESJA:(

26 sty 2012 - 19:29:58

Cytat
monic18
Tak, tak też można. Ja nie mam żadnego ustnego. A tyle wolnego masz pewnie dlatego, że egzaminy były w terminie zerowym, czyli przed sesją. Skoro je zaliczyłaś to czas, który jest przeznaczony na sesję (2 tyg) masz wolny + tydzień ferii, czyli odpoczynek między sesją, a sesją poprawkową.

o co chodzi z sesją poprawkową? miałam poprawki które już zaliczyłam.

SESJA:(

26 sty 2012 - 19:30:49

troche nie rozumiem, jak mozesz nie wiedziec co to sesja? to po prostu okres kiedy nie masz juz zajec, a tylko egzaminy, zaliczenia. gdzie studiujesz?

SESJA:(

26 sty 2012 - 19:32:25

Cytat
malenka090
Cytat
monic18
Tak, tak też można. Ja nie mam żadnego ustnego. A tyle wolnego masz pewnie dlatego, że egzaminy były w terminie zerowym, czyli przed sesją. Skoro je zaliczyłaś to czas, który jest przeznaczony na sesję (2 tyg) masz wolny + tydzień ferii, czyli odpoczynek między sesją, a sesją poprawkową.

o co chodzi z sesją poprawkową? miałam poprawki które już zaliczyłam.

Nie, nie mogę już. Powiedz mi skąd ty się wzięłaś ? Studiujesz, a nie masz o tym bladego pojęcia !

Sesja poprawkowa jest dla osób, które zawaliły egzaminy w sesji normalnej. Ja piernicze :/

SESJA:(

26 sty 2012 - 19:33:09

Cytat
malenka090
Cytat
monic18
Tak, tak też można. Ja nie mam żadnego ustnego. A tyle wolnego masz pewnie dlatego, że egzaminy były w terminie zerowym, czyli przed sesją. Skoro je zaliczyłaś to czas, który jest przeznaczony na sesję (2 tyg) masz wolny + tydzień ferii, czyli odpoczynek między sesją, a sesją poprawkową.

o co chodzi z sesją poprawkową? miałam poprawki które już zaliczyłam.



Masakra, ty tak na poważnie pytasz? :o



Zakładamy, że sesja trwa dwa tygodnie, od 23 do 30 stycznia. W tym terminie odbywają się egzaminy.
Po tym czasie następuje sesja poprawkowa, a więc czas gdy odbywają się egzaminy dla tych osób, które nie zdały w sesji w pierwszym terminie.

SESJA:(

26 sty 2012 - 19:33:48

Cytat
malenka090
Cytat
monic18
Cytat
malenka090
Cytat
monic18
Powiedz mi, że żartujesz ? :) Jest już prawie sesja, a ty nie znasz terminów egzaminów ? Chodzisz w ogóle na zajęcia ? Jak tego nie wiesz to spytaj starosty. Zazwyczaj profesorowie, doktorzy itd. mówią o terminach na wykładach/ćwiczeniach/konwersatoriach itp. Trzeba chodzić na zajęcia !

Ale ja chodzę i jestem na KAŻDYCH zajęciach. Nie podawali nam terminów. Właśnie wczoraj skończyły mi się egzaminy i kolokwia

To skoro skończyły ci się egzaminy i kolokwia to znaczy, że jesteś już po sesji... :]
Bo sesja to właśnie egzaminy i kolokwia z wszystkich przedmiotów odbywające się w czasie zazwyczaj 2 tygodni.



Ale ja nie miałam egzaminu ustnego, wszystkie były pisamne. Tak też można?
Po za tym mam teraz 3 tygodnie wolnego od wykładów i ćwiczeń, a słyszałam ze te wolne to okres sesji, więc nic z tego nie rozumiem


Ty chyba żartujesz ....

SESJA:(

26 sty 2012 - 19:37:18

lol :D poprawiłam sobie humor tym wątkiem :D

SESJA:(

26 sty 2012 - 19:38:10

Cytat
monic18
Cytat
malenka090
Cytat
monic18
Tak, tak też można. Ja nie mam żadnego ustnego. A tyle wolnego masz pewnie dlatego, że egzaminy były w terminie zerowym, czyli przed sesją. Skoro je zaliczyłaś to czas, który jest przeznaczony na sesję (2 tyg) masz wolny + tydzień ferii, czyli odpoczynek między sesją, a sesją poprawkową.

o co chodzi z sesją poprawkową? miałam poprawki które już zaliczyłam.

Nie, nie mogę już. Powiedz mi skąd ty się wzięłaś ? Studiujesz, a nie masz o tym bladego pojęcia !

Sesja poprawkowa jest dla osób, które zawaliły egzaminy w sesji normalnej. Ja piernicze :/



Naprawdę nie miałam o tym żadnego pojęcia. Owszem na zajęciach ustalaliśmy terminy egzaminów jak i zaliczenia. Nie mówiono w ten sposób ze to sesja. Myślałam że sesa to tylko egzaminy ustne które są po egzaminach pisemnych i zaliczeniach.
Ponadto nie mamy harmonogramu sesji nigdzie wywieszonego ani w internecie. Widocznie na moich studiach wyglada wszystko inaczej niz na waszych... Nie pytajcie gdzie studiuje, nie udzielę takiej odpowiedzi z wiadomego powodu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-26 19:40 przez malenka090.

SESJA:(

26 sty 2012 - 19:39:21

Ooo pani nawet nie wie że przeszła sesję ! Brawo ;)) ;*! I gartulację !

SESJA:(

26 sty 2012 - 19:41:21

Yyyy nie rozumiem, mowisz ze 1 sesja przed toba, a juz koniec?;p ogolem to co do studiow, jak sie czlowiek przyuczy to na pewno wszystko pozalicza:)

SESJA:(

26 sty 2012 - 19:41:26

Do sesji wliczają się różne rodzaje egzaminów, czyli pisemne, ustne, te w postaci kolokwiów, jak i testów, żebyś np nie myślała, że test to nie egzamin :]

Jezu, myślałam, że w mojej grupie są nie ogarnięci ludzie i muszę im jako starosta wszystko dokładnie tłumaczyć...

SESJA:(

26 sty 2012 - 19:42:30

Cytat
agaton16
Ooo pani nawet nie wie że przeszła sesję ! Brawo ;)) ;*! I gartulację !

Dzięki naprawdę,przeszłam sesję bezstresowo:) wydawało mi się, że sesja jest taka straszna i wogóle... A u mnie te egzaminy wyglądały jak zwykłe sprawdziany w liceum. Dlatego bardzo się temu dziwię az mi glupio ze musiałam pytac tutaj o to.

zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

SESJA:(

26 sty 2012 - 19:42:43

ja już mam tydzien po sesji skonczonej ;o
wszysto bedzie w porzadku nie stresuj sie na zapas. u mnie wylatuje sie dopiero wtedy jak komisa sie nie zaliczy... jest zerowy termin, pierwszy termin, poprawka, warunek... a jesli tego sie nie zda to powtarzanie roku... co prawda nie jest to ciekawe, ale niktorym sie zdarza... mimo to spokojnie masz duzo szans na to by zdac bez problemow :)

niezweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

SESJA:(

26 sty 2012 - 19:43:05

ale jak miałaś egzaminy pisemne to po co jeszcze ustane? xD trochę to jednak logiczne jest, że już kolejne z tych samych przedmiotów nie są potrzebne ;D


<moderacja - spam>
dziwnie przeniosło mój post gdzie indziej, więc wklejam jeszcze raz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-28 00:54 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

MATMA POMOCY