Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomoc zdesperowanej :(

20 sty 2012 - 22:10:13

Witam. Jestem strasznie zdesperowana,bo na jutro muszę napisać kilka zdań po niemiecku,a grunt w tym, że jestem totalna noga z niemca:< Proszę Was kochane szafowiczki o pomoc!!!
Chciałabym,abyście pomogły mi przetłumaczć kilka zdań:
W maju jadę do pracy do Niemiec.
Muszę zabrać ze sobą połowe mojej szafy z ubraniami.
Sukienki, bluzki, spodnie, bluzy i oczywiście kurtki oraz czapkę, bo pogoda zapewne będzie zmienna.
Bardzo się cieszę, że wyjeżdzam,ale jest dużo przygotowań do wyjazdu.
Muszę kupić sobie jeszcze dużą walizkę i zarezerwować bilet lotniczy,kupić słownik.
Ja jeszcze słabo mówie po niemiecku
Nigdy nie leciałam samolotem, boję się.
Pożyczyłam od rodziców pieniądze na wyjazd.


BARDZO BĘDĘ WDZIĘCZNA JEŚLI KTOŚ POMOŻE !:):)

Pomoc zdesperowanej :(

20 sty 2012 - 22:15:16

z chęcią bym pomogła,ale nie potrafię :<
może ktoś inny:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-20 22:15 przez michalinkowo.

Pomoc zdesperowanej :(

20 sty 2012 - 22:17:52

może ktoś inny,będę na prawdę bardzo wdzięczna :):)

Pomoc zdesperowanej :(

20 sty 2012 - 22:19:49

przeciez jest na internecie translator, normalnie zdania tlumaczy...

Pomoc zdesperowanej :(

20 sty 2012 - 22:21:46

no właśnie nie mogę znaleźć takiego który przetłumaczy mi w 100% dobrze

Pomoc zdesperowanej :(

20 sty 2012 - 22:22:44

A ja myślałam,że to ty lecisz samolotem do Niemiec z pełną szafą ubrań i nie masz czasu na naukę:))
Czytam i szukam tekstu do przetłumaczenia:))
Szkoda że tak późno.

Pomoc zdesperowanej :(

20 sty 2012 - 22:24:59

Im Mai fahre ich nach Deutschland zum Arbeit. Ich muss die Halfte Schrank mitnehmen. nie, to drugie zdanie chyba zle
Ich freue mich auf die Reise, aber an die Fahrt ist viele noch die Vorbereitung. Ich muss noch groB dem Koffer und das Worterbuch kaufen und das Flugschein reservieren. Ich spreche Deutsch nicht zu gut. Ich habe Angst, weil ich bin nie mit dem Fleugzug geflogen.
Bardzo się cieszę, że wyjeżdzam,ale jest dużo przygotowań do wyjazdu.
Muszę kupić sobie jeszcze dużą walizkę i zarezerwować bilet lotniczy,kupić słownik.
Ja jeszcze słabo mówie po niemiecku
Nigdy nie leciałam samolotem, boję się.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-20 22:49 przez justysap17.

Pomoc zdesperowanej :(

20 sty 2012 - 22:25:48

niestety takie uroki zaocznej nauki. dziś dostałam wiadomość mailową ze na jutro praca,a maila niedawno odczytalam:<

Pomoc zdesperowanej :(

20 sty 2012 - 22:29:29

jak w góglach jesteś to tam u góry od lewej są takie różne wyróżnione napisy i tam masz tłumacz

Pomoc zdesperowanej :(

20 sty 2012 - 22:31:23

tyle,ze google to niedokładny tłumacz jest :<

Pomoc zdesperowanej :(

20 sty 2012 - 22:33:03

W maju jadę do pracy do Niemiec. Im Mai fahre ich nach Deutschland Arbeiten.
Muszę zabrać ze sobą połowe mojej szafy z ubraniami. Ich muss die haelfte meines Kleiderschrankes mitnehmen.
Sukienki, bluzki, spodnie, bluzy i oczywiście kurtki oraz czapkę, bo pogoda zapewne będzie zmienna. Kleider, T-shirts, Hosen, Blusen und naturlich Jacken und eine Muetze, weil das Wetter sich wechseln wirt.
Bardzo się cieszę, że wyjeżdzam,ale jest dużo przygotowań do wyjazdu. Ich freue mich sehr, dass ich verreise aber es gibt viele vorbereitungen.
Muszę kupić sobie jeszcze dużą walizkę i zarezerwować bilet lotniczy,kupić słownik. Ich muss mir nur noch einen grossen Kofer kaufen und den Flugticket reservieren und ein Woerterbuch kaufen.
Ja jeszcze słabo mówie po niemiecku. Ich rede noch nicht gut auf Deutsch.
Nigdy nie leciałam samolotem, boję się. Ich bin noch nie geflogen, deshalb habe ich angst.
Pożyczyłam od rodziców pieniądze na wyjazd. Ich habe von meinen Eltern das Geld fuer die Reise geborgt.

Pomoc zdesperowanej :(

20 sty 2012 - 22:33:47

Cytat
justin90
tyle,ze google to niedokładny tłumacz jest :<
ale moze z nas wszystkich najlepszy ;>

Pomoc zdesperowanej :(

20 sty 2012 - 22:40:11

Im Mai fahre ich nach Deutschland in die Arbeit. Ich muss noch fast die Hälfte meines Kleiderschranks mitnehmen. Kleider, Blusen, Hosen, Sweatshirts und natürlich Jacken auch, weil das Wetter sicherlich wechselhaft wird. Ich freue mich sehr darauf, dass ich fortfahre, aber es gibt auch viele Vorbereitungen für die Reise. Ich muss mich noch einen ziemlich großen Koffer besorgen, den Flugschein buchen und ein Wörterbuch kaufen. Ich spreche Deutsch noch ganz schlecht… Ich bin nie mit dem Flugzeug geflogen und habe ein bisschen Angst. Das Geld habe ich von meinen Eltern geliehen.

Pomoc zdesperowanej :(

20 sty 2012 - 22:43:41

Ich muss mich noch einen ziemlich großen Koffer besorgen, den Flugschein buchen und ein Wörterbuch kaufen. powinno być mir nie mich

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

studia prywatne opinie