Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Literatura przedmiotu

20 sty 2012 - 19:19:43

Ile punktów musi mieć literatura przedmiotu?Pisała mi prace koleżanka i umieściła dwa słowniki,nie wiem czy to dobrze,może tak być?

Literatura przedmiotu

20 sty 2012 - 19:21:45

Jeżeli się nie mylę,to i ja chyba miałam tylko 2 słowniki.

Literatura przedmiotu

20 sty 2012 - 19:22:02

Hmmm kiedy ja pisałam, musiało być przynajmniej 5 pozycji na tej liście...

Literatura przedmiotu

20 sty 2012 - 19:23:33

To nieco mało - przydałyby się jeszcze z 2 dodatkowe źródła.

Literatura przedmiotu

20 sty 2012 - 19:26:27

Średnio widzę, szczerze mówiąc pisanie pracy maturalnej na podstawie wyłącznie dwóch słowników :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Literatura przedmiotu

20 sty 2012 - 19:28:42

to wpisz jakąś stronę internetową jako źródło. Ja miałam dużo więcej tych pozycji i w tym właśnie dwie strony internetowe

Literatura przedmiotu

20 sty 2012 - 19:31:02

mało. poszukaj więcej

Literatura przedmiotu

20 sty 2012 - 19:33:08

3 to chyba minimum. wiadomo ze na podstawie 2 ksiazek duzo się nie napisze.

Literatura przedmiotu

20 sty 2012 - 19:36:13

min. 3 chyba... ja miałam 5 :P - taka bezpieczna liczba, nie za dużo nie za mało :)

Literatura przedmiotu

20 sty 2012 - 19:45:01

Cytat
martischa
to wpisz jakąś stronę internetową jako źródło. Ja miałam dużo więcej tych pozycji i w tym właśnie dwie strony internetowe
dokladnie :) ja mialam 6 pozycji, w tym wlasnie 4 artykuly z internetu :) moja kolezanka za to miala 3 tylko i tez miala dobrze ;) ale 2 slowniki? zapytaj kolezanki, nauczycielki - moze ona ci troszke pomoze ;) no ale jak praca juz napisana.. czytalas ja? dobrze jest? wystarczajaco? moze daj komus do przeczytania madrzejszemu [tzn komus kto sie na tym zna] i niech oceni :) bo jak jest ok to niech zostana dwa slowniki :) za to ile masz w bibliografi nie jestes oceniana ;) wazne, zeby byla dobrze napisana, a ty zebys zrozumiala temat ;)

i nie wpisuj byle czego, pamietaj, ze lepiej nic nie wpisywac niz cos o czym sie nie ma pojecia. komisja niby nie wsluchuje sie, ale zwroci uwage jezeli w twojej prezentacji jakas pozycja zostanie pominieta ;)
moim zdaniem mozesz miec nawet tylko jedna pozycje, ale przeczytaj te prace.. bo ja nie wiem czy 2 slowniki to.. nie za duzo masz do powiedzenia :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-20 19:50 przez cookies11.

Literatura przedmiotu

20 sty 2012 - 19:47:42

Zrób 3 i będzie ok.

Literatura przedmiotu

20 sty 2012 - 19:48:05

Cytat
cookies11
Cytat
martischa
to wpisz jakąś stronę internetową jako źródło. Ja miałam dużo więcej tych pozycji i w tym właśnie dwie strony internetowe
dokladnie :) ja mialam 6 pozycji, w tym wlasnie 4 artykuly z internetu :) moja kolezanka za to miala 3 tylko i tez miala dobrze ;) ale 2 slowniki? zapytaj kolezanki, nauczycielki - moze ona ci troszke pomoze ;) no ale jak praca juz napisana.. czytalas ja? dobrze jest? wystarczajaco? moze daj komus do przeczytania madrzejszemu [tzn komus kto sie na tym zna] i niech oceni :) bo jak jest ok to niech zostana dwa slowniki :) za to ile masz w bibliografi nie jestes oceniana ;) wazne, zeby byla dobrze napisana, a ty zebys zrozumiala temat ;)

Praca już napisana,trudna nie jest ale w literaturze podmiotu mam 5 lektur i dziwie sie,że mam aby 2 słowniki.Myśle,że ta koleżanka sie zna bo co roku pisze prace maturalne;)

Literatura przedmiotu

20 sty 2012 - 19:49:48

Mysle ze najlepiej z 3:) tak standardowo.

Literatura przedmiotu

20 sty 2012 - 19:52:30

Cytat
zakupoholiczka93
Cytat
cookies11
Cytat
martischa
to wpisz jakąś stronę internetową jako źródło. Ja miałam dużo więcej tych pozycji i w tym właśnie dwie strony internetowe
dokladnie :) ja mialam 6 pozycji, w tym wlasnie 4 artykuly z internetu :) moja kolezanka za to miala 3 tylko i tez miala dobrze ;) ale 2 slowniki? zapytaj kolezanki, nauczycielki - moze ona ci troszke pomoze ;) no ale jak praca juz napisana.. czytalas ja? dobrze jest? wystarczajaco? moze daj komus do przeczytania madrzejszemu [tzn komus kto sie na tym zna] i niech oceni :) bo jak jest ok to niech zostana dwa slowniki :) za to ile masz w bibliografi nie jestes oceniana ;) wazne, zeby byla dobrze napisana, a ty zebys zrozumiala temat ;)

Praca już napisana,trudna nie jest ale w literaturze podmiotu mam 5 lektur i dziwie sie,że mam aby 2 słowniki.Myśle,że ta koleżanka sie zna bo co roku pisze prace maturalne;)
no to spokojnie, bedziesz miala o czym opowiadac ;) dla bezpieczenstwa po prostu zapytaj swojej nauczycielki czy 2 pozycje moga byc i tyle ;) ja mialam tylko jedna ksiazke, wiec to tez roznica :D

zweryfikowana
Posty: 427
Ostrzeżenia: 1/5

Literatura przedmiotu

20 sty 2012 - 19:58:26

uu malutko pasuje tak z 5 miec ja mialam cos kolo.. a jezeli są słowniki to raczej sie to srednio liczy na pewno nie mogą byc same..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomoc zdesperowanej :(