Obecnie rozmawiamy o:

tabernakula sklep

18 minut temu

zakupy internetowe

43 minut temu

Budowa domu

47 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zdrowie Publiczne Studia!

07 sty 2012 - 21:09:30

Witam. Czy któraś z Was studiuje Zdrowie publiczne? Czy jest to cięzki kierunek? Ciekawy? Jesteście zadowolone z wyboru?


Chciałabym pójść na zdrowie publiczne z elementami rehebilitacji i bioodnowy + technik terapii zajęciowej w medyku.


Ale widzę same okropne opinie o zdrowiu publicznym...

Zdrowie Publiczne Studia!

07 sty 2012 - 21:12:00

chwilami cięzki ale ciekawy, jestem bardzo zadowolona.oprócz tego robię 2 kierunek



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-07 21:13 przez GaBrYsiAa1996.

Zdrowie Publiczne Studia!

07 sty 2012 - 21:12:33

moja mama pracuje w szpitalu:
zdrowie publiczne = bezrobocie...
kierunek nie dorównuje innym medycznym i jest najniższy próg punktowy przyjęć na studia...

Zdrowie Publiczne Studia!

07 sty 2012 - 21:14:22

Cytat
o_oCukiereczek
moja mama pracuje w szpitalu:
zdrowie publiczne = bezrobocie...
kierunek nie dorównuje innym medycznym i jest najniższy próg punktowy przyjęć na studia...

na szczęscie zdrowie publiczne to nie tylko szpital.

Zdrowie Publiczne Studia!

07 sty 2012 - 21:19:17

Ja jestem bardzo zadowolona z tych studiow. I uwazam ze jesli ktos chce pracowac w zawodzie to znajdzie prace...:) Bezrobocie jest bo ludzie nie przykladaja sie do nauki i mysla ze jak sie na medycyne nie dostali to pojda na zdrowie. A to calkiem inny kierunek, ekonomiczno prawniczy. Ochrona zdrowia w Polsce nie funkcjonuje dobrze i niedlugo bedzie trzeba specjalistow ktorzy sie znaja na czyms takim.

Kierunek jak dla mnie ciekawy ale jest bardzo wieloaspektowy, trzeba sie orientowac w medycynie, ekonomii, prawie itp. Wiec trzeba byc wszechstronnym;)

Zdrowie Publiczne Studia!

07 sty 2012 - 21:22:48

No mi się marzy terapia zajęciowa, ale nie chciałabym robić samego technika, jednak chciałabym wyższe mieć wykształcenie, a że w moim mieście nie ma takich studiów to pomyślałam o zdrowiu i tej specjalizacji..

Zdrowie Publiczne Studia!

07 sty 2012 - 21:23:08

Cytat
OlkaG
Ja jestem bardzo zadowolona z tych studiow. I uwazam ze jesli ktos chce pracowac w zawodzie to znajdzie prace...:) Bezrobocie jest bo ludzie nie przykladaja sie do nauki i mysla ze jak sie na medycyne nie dostali to pojda na zdrowie. A to calkiem inny kierunek, ekonomiczno prawniczy. Ochrona zdrowia w Polsce nie funkcjonuje dobrze i niedlugo bedzie trzeba specjalistow ktorzy sie znaja na czyms takim.

Kierunek jak dla mnie ciekawy ale jest bardzo wieloaspektowy, trzeba sie orientowac w medycynie, ekonomii, prawie itp. Wiec trzeba byc wszechstronnym;)

zgadzam się :) ubezpieczenie społeczne, ekonomia, finanse, prawo a oprócz tego praktycznie wszytskie medyczne przedmioty chirurgia, geraitria, pediatria, fizlologi anatmoia itp...
Cytat
tralalalala
No mi się marzy terapia zajęciowa, ale nie chciałabym robić samego technika, jednak chciałabym wyższe mieć wykształcenie, a że w moim mieście nie ma takich studiów to pomyślałam o zdrowiu i tej specjalizacji..

warto próbowac :) sama musisz się przekona czy kierunek Ci odpowiada czy nie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-07 21:24 przez GaBrYsiAa1996.

Zdrowie Publiczne Studia!

07 sty 2012 - 21:27:06

No wiem, ale już właśnie teraz zrezygnowałam z jednych studiów i muszę czekać do wrzesnia aby zacząć nowe, no i chciałam się zorientować jak jest ;)

Zdrowie Publiczne Studia!

07 sty 2012 - 21:32:22

mój chłopak studiuje zdrowie publiczne , tyle, że ze specjalizacją dietetyka z odnową biologiczną :) on jest zachwycony, lubi to, jeśli chodzi o przedmioty to wydaje mi się, że może być cieżko, bo wiem, że miał anatomię, mnóstwo przedmiotów o dziwnych nazwach gdzie musiał uczyć się naprawdę szczegółowych informacji o organizmie człowieka, teraz ma np kosmetologie :)

Zdrowie Publiczne Studia!

07 sty 2012 - 21:51:22

Cytat
o_oCukiereczek
moja mama pracuje w szpitalu:
zdrowie publiczne = bezrobocie...
kierunek nie dorównuje innym medycznym i jest najniższy próg punktowy przyjęć na studia...

nieprawda. najniższy próg na WUMie w Warszawie jest na ratownictwo, potem połoznictwo, pielęgniarstwo i dopiero zdrowie. wiec wcale nie jest sie tak łatwo dostac. kierunek interdyscyplinarny, daje wiele możliwości. nfz, ministerstwo, pzh, gus, wszelkie orgaizacje promujące zdrowie, agencje ubezpieczeniowe, itd itd. trzeba iec po prostu pomysl na siebie.

Zdrowie Publiczne Studia!

14 paź 2021 - 10:05:37

Cytat
tralalalala
Witam. Czy któraś z Was studiuje Zdrowie publiczne? Czy jest to cięzki kierunek? Ciekawy? Jesteście zadowolone z wyboru?

Chciałabym pójść na zdrowie publiczne z elementami rehebilitacji i bioodnowy + technik terapii zajęciowej w medyku.
Ale widzę same okropne opinie o zdrowiu publicznym...


A mnie by najbardziej interesowało prawo medyczne i bym chciała mieć taka kancelarie jak ta pani mecenas: https://adwokat-seidel.pl/


Zdrowie Publiczne Studia!

17 sie 2023 - 17:44:01

Każdy, kto dba o swoje zdrowie, wie jak ważne jest korzystanie z rzetelnych źródeł informacji. Portal https://zdrowie.pzu.pl/ to miejsce, gdzie znajdziemy nie tylko porady dotyczące zdrowego trybu życia, ale także opinie na temat placówek medycznych. Współczesna medycyna stawia na edukację pacjentów, dlatego warto być na bieżąco.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kompozycja w obrazie