Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zarządzanie-studia? pomozcie...;/

16 sty 2012 - 16:42:20

z matmą bywa różnie, jeśli nie lubisz to będzie kilka przedmiotów które będziesz musiała przeboleć : matematyka, statystyka matematyczna, statystyka opisowa, ekonometria,mikro i makroekonomia, rachunkowość finansowa, zarządcza, analiza finansowa, ekonomia itd. Generalnie kierunek jest ekonomiczny, więc matematycznych przedmiotów jest sporo. Czym się różni "zarządzanie" od "zarządzanie i marketing" ? podejrzewam, że na tym drugim jest więcej przedmiotów związanych z marketingiem.I to cała różnica.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-16 16:43 przez PeEmKa22.

zarządzanie-studia? pomozcie...;/

26 lip 2019 - 14:47:02

Pracę w zarządzaniu zasobami ludzkimi można dostać niezależnie od skończonych studiów. Najważniejsze jest tutaj zdobyte doświadczenie. Szczególnie w czasach, kiedy wszystko się tak dynamicznie rozwija i zmienia. Jako przykład można podać tutaj innowację w zakresie oceny 360https://shl.com.pl/nie-sprzedajemy-kota-w-worku-czyli-wewnetrzny-proces-oceny-360-stopni-w-shl-polska/

Więcej o niej możecie przeczytać w załączonym linku.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

zarządzanie-studia? pomozcie...;/

19 sie 2019 - 11:04:18

Ja skończyłem kierunek marketing i zarządzanie...muszę przyznać, że sporo przedmiotów było ekonomicznych i tych związanych z matematyką.. ja akurat lubię matmę i jestem ścisłowcem więc nie miałem problemów z nauką.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Technika Ekonomista