Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

prawo jazdy

07 lis 2011 - 20:41:36

Cześć dziewczyny, zwracam się do tych które mają lub właśnie robią prawo jazdy. Ja właśnie jestem po czwartej godzinie jazdy, i kurcze nie idzie mi za dobrze. Nie wiem czy to moje "zdolnosci" a wlasciwie ich brak do kierowania czy po prostu to dopiero czwarta godzina ale po dzisiejszych jazdach sie troche zalamalam. Niedość, że pieski stały na drodze nie chciały zejść, wjechałabym w nie :( to wjechałabym także w słup, a także w auto które wyjeżdzało z zakrętu, zjeżdzam także dość często na prawo, tzn na pobocze, czasem mi sie zdazy tez na lewo na sasiedni pas, mam problem z zakretami ostrymi, za pozno potem odkrecam kierownice i tez nie moge wyczuc ile mam skrecic, a takze z gazem, tzn. raz za mocno raz za mało i prawie mi gaśnie. Podzielcie sie prosze swoim doswiadczeniem bo pewnie za bardzo panikuje ale jakos tego nie widze :( a jeszcze dołuje mnie to, że innym idzie lepiej, i myśle czy to ja jestem taka słaba czy takie po prostu są początki?

prawo jazdy

07 lis 2011 - 21:48:46

ja też już jestem po 4 godzinach.
co do tego gazu to musisz wyczuć to po prostu.. ja tam mam tak że czasem przy ruszaniu jeszcze kangurka zdarza mi się zrobić, ale to dlatego że nie mam cierpliwości i za szybko noga ze sprzęgła :P generalnie nie leży mi ta skoda strasznie :) więc nie martw się.

prawo jazdy

07 lis 2011 - 21:55:20

Też jestem po 4 godzinie jazdy i mam podobne odczucia także się nie martw:) Dziś zamiast w lewo to sobie skręciłam w prawo i koleś się ze mnie śmiał, że zamulam:P mam nadzieję, że to tylko początki i będzie tylko lepiej. Powodzenia!

prawo jazdy

08 lis 2011 - 17:30:08

dzięki dziewczyny, jeśli macie ochote zapraszam do podtrzymywania wątku aż do waszych egzaminów, będziemy się razem wspierac :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca kontrolna geografia