Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sprzedaż prac maturalnych

19 wrz 2011 - 17:34:58

Dziewczyny, nie wiem, czy wiecie, ale na forum nie można sprzedawać prac (co innego poza nim;)) - denerwuje mnie, jak pojawia się milion wątków w stylu ''jakie lektury wybrać do tego tematu" (jak nie wiesz, jakie masz lektury, to spytaj polonisty albo odłóż maturę na następny rok) przeplatane "sprzedam swoją pracę". Ogarnijcie się:/

Sprzedaż prac maturalnych

19 wrz 2011 - 17:36:08

nie dramatyzuj:)

Sprzedaż prac maturalnych

19 wrz 2011 - 17:36:34

Zgadzam się, jakby tak jedna z drugą dostała po tyłku za sprzedaż i kupno pracy maturalnej to by się zastanowiły

Sprzedaż prac maturalnych

19 wrz 2011 - 17:36:55

zgadzam sie z toba chodz sama mam w tym roku mature, wole wszystko sama robic niz sie kims wyreczac...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.392

Sprzedaż prac maturalnych

19 wrz 2011 - 17:37:05

Właśnie mnie wyprzedziłaś Już myślałam nad tym, żeby taki wątek z apelem do byłych maturzystek założyć

Cytat
em_em
nie dramatyzuj:)
Właśnie ona nie dramatyzuje :)
Zastanów się ? Chyba lepiej być na Szafie bez ostrzeżeń, a za takie próby sprzedaży prac maturalnych niestety pojawiają się odpowiednie nagrody



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-19 17:39 przez kotek6.

Sprzedaż prac maturalnych

19 wrz 2011 - 17:38:39

mam nadzieję, że moderacja będzie tępić takie wątki. Albo złoży w całość wszystkie w stylu "wybrałam temat, ale jestem za głupia na wybór lektur" ?

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

Sprzedaż prac maturalnych

19 wrz 2011 - 17:38:56

to jest po prostu reklama, a reklama jest zakazana...
ale i tak jakieś 70-80% osób kupi prezentacje...

Sprzedaż prac maturalnych

19 wrz 2011 - 17:40:38

nie przesadzajcie ;| osobiscie mi to nie przeszkadza ze ktos kupuje/sprzedaje prace maturalne ;]

Sprzedaż prac maturalnych

19 wrz 2011 - 17:40:42

ale chyba pytanie o najslynniejsze sceny milosne nie jest glupie..? bo ja mam taki temat i dla mnie inne sceny sa najslynnijesze a dla kogos inne i chce to zweryfikowac

Sprzedaż prac maturalnych

19 wrz 2011 - 17:40:50

Cytat
em_em
nie dramatyzuj:)

dobrze :)
Cytat
martys1602
ale chyba pytanie o najslynniejsze sceny milosne nie jest glupie..? bo ja mam taki temat i dla mnie inne sceny sa najslynnijesze a dla kogos inne i chce to zweryfikowac

a co jak opinia szafowiczek jest inna niż komisji maturalnej?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-19 17:41 przez Goszk.

Sprzedaż prac maturalnych

19 wrz 2011 - 17:41:28

Zgadzam sie mnie tez denerwuja te watki .. !!
Ja swoja prace sama pisalam i jakos dalam rade.. zreszta troche pracy jeszcze nikomu nie zaszkodzila, a czasu jeszcze duzo do maja.

Sprzedaż prac maturalnych

19 wrz 2011 - 17:44:18

Cytat
Goszk
Cytat
martys1602
ale chyba pytanie o najslynniejsze sceny milosne nie jest glupie..? bo ja mam taki temat i dla mnie inne sceny sa najslynnijesze a dla kogos inne i chce to zweryfikowac

a co jak opinia szafowiczek jest inna niż komisji maturalnej?

temat pracy jest taki, że moge sobie pozwolic na wlasna interpreatcje scen milosnych.

Sprzedaż prac maturalnych

19 wrz 2011 - 17:44:27

Cytat
kotek6
Właśnie mnie wyprzedziłaś Już myślałam nad tym, żeby taki wątek z apelem do byłych maturzystek założyć
Cytat
em_em
nie dramatyzuj:)
Właśnie ona nie dramatyzuje :)
Zastanów się ? Chyba lepiej być na Szafie bez ostrzeżeń, a za takie próby sprzedaży prac maturalnych niestety pojawiają się odpowiednie nagrody

To dostaną ostrzeżenie i już, każdy chyba wie co robi. A wytępić te debilne wątki maturalne to może tylko administracja, ale jak wiemy, oni mają wszystko w d...alekim poważaniu, my z tym nic nie zrobimy, jedyne co możemy to LEKCEWAŻYĆ, a nie zakładać wątków na temat własnie "tych" wątków:)

Sprzedaż prac maturalnych

19 wrz 2011 - 17:44:54

eh a potem rośnie pokolenie debili- za przeproszeniem i idą tacy do pracy po studiach, na których też im ktoś napisał magisterkę i nie wiedzą nic... ale może tacy będą szybciej eliminowani i będzie więcej miejsc pracy dla faktycznie mądrych i zdolnych a przede wszystkim PRACOWITYCH ludzi, oby tak było...

Sprzedaż prac maturalnych

19 wrz 2011 - 17:45:32

popieram :))))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nauka języków w domu