Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Logistyka czy Fir

18 wrz 2011 - 21:15:22

No ja i tak powiem, ze sporo sie moj charakter wyrobil , bo kiedys balam sie odezwac, teraz juz sie wyklocac umiem, wiec moze jednak cos z tego bedzie. A powiedz mi ciezko Ci bylo na poczatku z ustawianiem tych tras?

Logistyka czy Fir

18 wrz 2011 - 21:29:44

A ja bym na Twoim miejscu nie szła na jakieś cudowne Wyższe Szkoły Niczego tylko poszłabym na uczelnię państwową.

Logistyka czy Fir

18 wrz 2011 - 21:34:02

Niestety we wroclawiu nie ma tego kierunku na panstwowej a po za tym i tak musze isc na zaoczne, do innego miasta nie mam tez mozliwosci isc wiec tylko to mi pozostaje lub FiR na UE .

Logistyka czy Fir

18 wrz 2011 - 21:37:01

To chyba lepiej FiR.

Logistyka czy Fir

18 wrz 2011 - 21:42:17

Najlepiej byloby studiowac 2 kierunki , no ale tak sie nie da w moim przypadku :(

Logistyka czy Fir

18 wrz 2011 - 21:43:22

A czemu zaoczne?

Logistyka czy Fir

18 wrz 2011 - 21:46:27

Zdecydowanie FiR.

Logistyka czy Fir

18 wrz 2011 - 21:47:22

Poniewaz nie jestem z Wroclawia i musialabym tam mieszkac, no a trzeba na to troche kaski, wiec musze pracowac i tylko na week dojezdzac

Logistyka czy Fir

18 wrz 2011 - 21:48:15

Cytat
Dunphy
A ja bym na Twoim miejscu nie szła na jakieś cudowne Wyższe Szkoły Niczego tylko poszłabym na uczelnię państwową.

Zgadzam się w 100%. Jak widzą CV "wyszcza szkola....." to nic to nikomu nie mówi i słyszałam, że nawet piszą, że przyjmą do pracy, ale nie po wyższej szkole... Lepiej ukończyć politechnikę, uniwerek czy akademię i mieć inżyniera/magistra.

Co du ustalania tras, to zazwyczaj kieruje Cię mapa, ale wybiera się też konkretne miasta, gdzie jadąc przez nie uniknie się korków lub dodatkowych opłat lub wysyłając auto do Skandynawii czy Grecji trzeba wysłać je na prom w odpowiednim porcie i kupić bilet.

Logistyka czy Fir

18 wrz 2011 - 21:50:04

Nie rozumiem? A nie możesz wyjechać, mieszkać w akademiku, studiować dziennie na państwowej uczelni i sobie dorabiać? Ja tak robiłam.

Logistyka czy Fir

18 wrz 2011 - 21:52:05

Cytat
wisniowa
Cytat
Dunphy
A ja bym na Twoim miejscu nie szła na jakieś cudowne Wyższe Szkoły Niczego tylko poszłabym na uczelnię państwową.

Zgadzam się w 100%. Jak widzą CV "wyszcza szkola....." to nic to nikomu nie mówi i słyszałam, że nawet piszą, że przyjmą do pracy, ale nie po wyższej szkole... Lepiej ukończyć politechnikę, uniwerek czy akademię i mieć inżyniera/magistra.

.

A politechnika, uniwerek czy akademia to nie szkoła wyższa???

Logistyka czy Fir

18 wrz 2011 - 21:55:28

Cytat
Malgosia_2007
Cytat
wisniowa
Cytat
Dunphy
A ja bym na Twoim miejscu nie szła na jakieś cudowne Wyższe Szkoły Niczego tylko poszłabym na uczelnię państwową.

Zgadzam się w 100%. Jak widzą CV "wyszcza szkola....." to nic to nikomu nie mówi i słyszałam, że nawet piszą, że przyjmą do pracy, ale nie po wyższej szkole... Lepiej ukończyć politechnikę, uniwerek czy akademię i mieć inżyniera/magistra.

.

A politechnika, uniwerek czy akademia to nie szkoła wyższa???

Nie zaczynają się od słów Wyższa Szkoła Czegoś. Czyli miałyśmy na myśli prywatne.

Logistyka czy Fir

18 wrz 2011 - 22:00:40

Dunphy moglabym, ale czy takie dorabianie starczy mi na calkowite utrzymanie to nie wiem

Logistyka czy Fir

18 wrz 2011 - 22:02:33

A akademie nie są prywatne? Np.Akademia Leona Koźmińskiego?

Logistyka czy Fir

18 wrz 2011 - 22:23:42

Cytat
Malgosia_2007
A akademie nie są prywatne? Np.Akademia Leona Koźmińskiego?

Dobrze wiesz o co nam chodzi.

Cytat
maffash
Dunphy moglabym, ale czy takie dorabianie starczy mi na calkowite utrzymanie to nie wiem

Nie wiem, ja miałam łatwiej bo akademik opłacałam z alimentów więc dorabiałam tylko na utrzymanie. A utrzymać się można nawet za 300 zł. Są jeszcze stypendia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

studia pierwszy rok.