Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

architektura wnętrz

29 wrz 2011 - 10:10:05

Cytat
bombell
Cytat
at2010
Cytat
mroofka_ss
at2010: masz super plan. sama właśnie tak bym chciała tyle że z ogrodem no i z wnętrzami może w przyszłości. Zobaczymy jak to się potoczy :)

to może jakaś spóła ?? ;)

To ja też wchodze ;) Również mogę podeprzeć się wykształceniem technicznym, ale jakoś praca w wykonawstwie mnie nie interesuje, szukam czegoś w kierunku projektów... A moi koledzy z technikum to "złote rączki", więc ekipa też się zbierze :)


a skąd jesteś ?

architektura wnętrz

29 wrz 2011 - 10:10:43

mroofka_ss - mnie żadne miasto nie ogranicza, moge żyć wszędzie :)

architektura wnętrz

29 wrz 2011 - 10:12:57

Ja z Krakowa i na razie tu utknęłam - muszę dokończyć studia (jeszcze rok do inżyniera).

Chociaż może jakaś internetowa działalność?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-29 10:16 przez mroofka_ss.

architektura wnętrz

29 wrz 2011 - 10:13:58

Cytat
mroofka_ss
Ja z Krakowa i na razie tu utknęłam - muszę dokończyć studia (jeszcze rok do inżyniera).

No to generalnie tak jak ja, ale w Warszawie ;)

architektura wnętrz

29 wrz 2011 - 10:13:59

a ja Poznań

Apropos "kwiatków" ;)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-29 10:38 przez at2010.

architektura wnętrz

01 kwi 2012 - 16:00:43

Witajcie, jestem od kilku lat czynnym architektem wnętrz, w Poznaniu prowadzę również swoją pracownię rysunkowo-malarską gdzie organizuję kursy przygotowawcze z rysunku dla kandydatów na Uniwersytet Artystyczny, Akademię Sztuk Pięknych lub architekturę na politechnice. Tak jak pisały dziewczyny we wcześniejszych postach, bez odpowiedniego przygotowania ciężko dostać się na ten kierunek, który jest od kilku lat dość oblegany. Chętnie odpowiem na Wasze pytania i wątpliwości, zrobię korekty Waszych prac, zapraszam serdecznie osoby z Poznania i okolic na pierwsze BEZPŁATNE zajęcia. Jestem młodą osobą, więc nauka prowadzona jest "bezstresowo", ale skutecznie :)

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.kursyreatywne.pl

architektura wnętrz

20 maj 2012 - 22:43:17

Wszystkich wybierających się na Politechnikę Śląską lub Politechnikę Wrocławską zapraszam na priv, mam do polecenia nauczyciela rysunku i z chęcią odpowiem na pytania dotyczące studiów na architekturze :)

architektura wnętrz

20 maj 2012 - 22:49:13

Bez jakiegokolwiek przygotowania Twoje szanse są raczej marne. Musisz dużo rysować i malować, ćwiczyć perspektywę, przydałyby się też jakieś ćwiczenia z rysunku technicznego, bo to jest na egzaminach wstępnych. A no i przede wszystkim teczka - rysunki postaci i malarstwo

architektura wnętrz

19 cze 2012 - 10:35:40

Mój znajomy wybieral się na architekture na POlitechnike Łódzką to przez rok chodził na szkolenia żeby dostać się na uczelnię. NIe ma lekko, jak chce się robić aranżacje wnętrz to trzeba posiadać odpowiednie umiejętności, ale w przyszłości na pewno to zaowocuje i zwróci nam się z dużym zyskiem :)

zweryfikowana
Posty: 307
Ostrzeżenia: 2/5

architektura wnętrz

19 cze 2012 - 10:43:55

myslalam o tym rok temu, tez lubie urzadzac pomieszczenia itd... no ale jak czytalam jak jest na niektorych uczelniach to zwtapilam, nie dosc ze trzeba miec ukonczony kurs rysunku, to trzeba na wstepie na uczelniach miec teczke tych rysunkow, rozne tematy, rozmiary etc.ale i tak niewiadomo czy sie przejdzie egzamin wstepny;/ ja na kurs rysunku taki dobry w miare musialabym jezdzic ok 100km wiec nie oplaca sie;/
nie wiem jak jest na innych uczelniach ale niektore tak maja, wiec same "ukladane mebli" nie satysfakcjonuje ich;/

architektura wnętrz

19 cze 2012 - 10:54:56

ja koncze w tym roku architekture wnetrz,ucz sie Archicada,PSa oraz Cinema 4d to programy do projektowania ktore sa niezbedne ale dosc trudne niestey

architektura wnętrz

19 cze 2012 - 11:01:45

pracowalam w sklepie z roznymirzeczami dodomu i uwizcie- wiekszosc klientem przychodzila z osobami ktore urzadzaly im mieszkanie...
niby taka bieda o ludzie zostawiali tammase kasy na rzeczymega drogie czesto niskiej jakosci...

ogolnie lepiej is na ten rysunek
zaluje ze sama kiedys sie na to nie zdecydowalam

architektura wnętrz

19 cze 2012 - 11:08:44

just3 nigdy nie jest za późno! :)

architektura wnętrz

20 cze 2012 - 11:18:59

Mi też się zawsze marzyła architektura wnętrz, a w sumie to bardziej dekoratorstwo. Ale niestety kierunek architektura to właśnie nie same "układanie mebli", tylko sporo rysunku, którego kompletnie nie umiem. No ale wybór studiów już dawno za mną :>

Cytat
czarnulla
ja koncze w tym roku architekture wnetrz,ucz sie Archicada,PSa oraz Cinema 4d to programy do projektowania ktore sa niezbedne ale dosc trudne niestey
A gdzie studiujesz?

niezweryfikowana
Posty: 227
Ostrzeżenia: 5/5

architektura wnętrz

05 lis 2013 - 12:17:36

Za mną też zawsze "chodziła" architektura ale zdecydowałam się na hotelarstwo. Teraz się ocknęłam ale na studia chyba za późno:P Znalazłam w sieci stronkę z kursami http://www.cgwisdom.pl/ Polubiłam i funpage i mam dostęp do darmowych materiałów. Przebrnę przez nie a jak mnie wciągnie wezmę się za płatne kursy:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

AP EDUKACJA TECHNIK PRAC BIUROWYCH