Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Studia-Kielce!

13 wrz 2011 - 15:03:05

Ten wątek kieruję do pań które studiują w Kielcach.
Moje pytanie jest takie..
Co studiujecie,gdzie(jaka szkoła) i jakie są wasze wrażenia ?:)

Ja się trochę waham i chciałam zobaczyć wasze opinie.
Myślałam o BHP, albo coś bardziej pod siebie, kosmetologia rzecz jasna ;)
Ale może coś mi się odwidzi..


Pozdrawiam, Magda. :)

Studia-Kielce!

13 wrz 2011 - 19:52:10

UJK administracja dziennie, I rok będę zaczynać ;)

Studia-Kielce!

13 wrz 2011 - 19:55:00

UJK- politologia dzienne skonczone:) I WSEiP kosmetologia ostatni rok- nie polecam:(

Studia-Kielce!

13 wrz 2011 - 19:55:00

WSEiP Fizjoterapia teraz 3 rok

jak milo że wkoncu jakas dziewczynaaa z Kielc :) myslalam ze juz Kielce poszly na straty :p

Studia-Kielce!

13 wrz 2011 - 19:55:33

skończyłam licencjat- administracje w Kielcach :]

Cytat
kasiunia-124
UJK- politologia dzienne skonczone:) I WSEiP kosmetologia ostatni rok- nie polecam:(

czemu nie polecasz?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-13 19:56 przez holycrap.

Studia-Kielce!

13 wrz 2011 - 19:58:20

a ja studiowałam pedagogikę opiekuńczo - wychowawczą z arteterapią na Wszechnicy Świętokrzyskiej i polecam tę szkołę, szkoda, że mój lic dobiegł już końca...fajnie tam było :) teraz czas zacząć coś nowego...prawdopodobnie UJK aczkolwiek żadne studia mnie tam nie urzekły, ale coś kontynuować trzeba...

Studia-Kielce!

13 wrz 2011 - 19:59:08

Bo na tych studiach niczego się za bardzo nie nauczysz. Chyba, że masz na tyle samozaparcia, że będziesz uczyć się większości sama. Bardzo mało zajęć praktycznych, np. wizażu miałyśmy 6 godzin. Sama teoria typu anatomia, chemia, fizjologia itp. Masakra jakaś:( Gdyby nie to, że mnóstwo kasy w te studia włożyłam to dawno bym zrezygnowała.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-13 20:00 przez kasiunia-124.

Studia-Kielce!

13 wrz 2011 - 20:00:46

politechnika świętokrzyska . budownictwo :) ... 4 rok :D a w styczniu wreszcie inżynier!! :)

Studia-Kielce!

13 wrz 2011 - 20:01:41

wybieram się na Zarządzanie I Inżynierię Produkcji na Politechnikę Świętokrzyską. Bardzo chciałam na filologię polską na ujk no ale niestety wiadomo, że po uczelniach technicznych lepsza przyszłość;/

Studia-Kielce!

13 wrz 2011 - 20:01:44

UJK jak najbardziej polecam:)

Cytat
bta92
wybieram się na Zarządzanie I Inżynierię Produkcji na Politechnikę Świętokrzyską. Bardzo chciałam na filologię polską na ujk no ale niestety wiadomo, że po uczelniach technicznych lepsza przyszłość;/


Znam kilku magistrów po ZIP-ie którzy siedzą na bezrobociu więc może lepiej studiuj to co Cię interesuje:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-13 20:05 przez kasiunia-124.

Studia-Kielce!

13 wrz 2011 - 20:09:10

bo na ZIPIE to losują kto ma dostać stypendium bo tam wszyscy 5 mają a prawda taka ze u nas dziewczynom z ZIPu nie przepisali matmy jak robiły 2 kierunek taki to "WOW" kierunek. Prawda taka ze po budowlanych też jest ciężko koledzy wyjeżdzają do iinych miast bo w ck nie ma pracy a jak jest to za 1000 zł nikt nie będzie robił po 5 letnich tehnicznych studiach.
Mam w rodzinie i znajomych 5 osób po filologi polskiej i żadna nie pracuje... :/ także naprawdę jest ciężko w zwodzie nauczyciela...

Studia-Kielce!

14 wrz 2011 - 10:37:59

w kielcach nic nie polecam, jestem po ujk niestety zaoczne, choc pewnie dziennie niewiele sie roznia. uciekaj lepiej z tego województwa :)

Studia-Kielce!

14 wrz 2011 - 20:00:37

Chciałabym gdzieś dalej, ale mam taka pracę,że nie koliduje mi to ani trochę,ze studiami w Kielcach.
A z funduszami trochę ciężko, także -jak na razie- gdzieś dalej, odpada.

Tylko mój problem polega na tym,że nie wiem dokładnie na co ;/
Tak myślałam o tym BHP, ale sama nie wiem :(

Studia-Kielce!

14 wrz 2011 - 20:04:56

UJK resocjalizacja :)

jestem zadowolona, uczelni jest przyjazna, łatwo się dostać i łatwo też się utrzymać mimo mojego ciężkiego kierunku. Niczego nie żałuję. Jestem w 100 zadowolona z wyboru szkoły, kierunku i miasta.

Cytat
kasiunia-124
UJK jak najbardziej polecam:)
Cytat
bta92
wybieram się na Zarządzanie I Inżynierię Produkcji na Politechnikę Świętokrzyską. Bardzo chciałam na filologię polską na ujk no ale niestety wiadomo, że po uczelniach technicznych lepsza przyszłość;/


Znam kilku magistrów po ZIP-ie którzy siedzą na bezrobociu więc może lepiej studiuj to co Cię interesuje:)

według mnie nie ma żadnej szkoły, żadnego kierunku po którym masz pewność, że w 100% pracę bezpośrednio po studiach i do tego dobrze płatną!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-14 20:10 przez anitka8899.

Studia-Kielce!

14 wrz 2011 - 20:13:25

Cytat
vega17
w kielcach nic nie polecam, jestem po ujk niestety zaoczne, choc pewnie dziennie niewiele sie roznia. uciekaj lepiej z tego województwa :)

Różnią się i to bardzo :) Jakoś sobie nie wyobrażam, żeby student zaoczny przerobił ten sam materiał, co student dzienny. Miałam zajęcia od poniedziałku do piątku, często od rana do wieczora, a koleżanka z zaocznych na tym samym kierunku jeździła na dwa dni raz na 2 tygodnie. Wnioski? ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dedykacja do książki