Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Technik usług fryzjerskich - warto?

13 wrz 2011 - 13:31:08

Fryzjerstwo to jest dobry kierunek kształcenia, ale w wypadu studiów 2 - letnich pojawia się niestety problem z praktykami, bo co innego w szkole średniej czy w zawodówce, gdzie zakład fryzjerski ma za praktykanta pieniądze, a co innego właśnie w takim przypadku. Sama się z tym borykałam, ale zastanawiam się czy do tego nie powrócić. W tym zawodzie liczą się umiejętności, to na pewno ale ważne jest też samozaparcie w dążeniu do realizacji. Nie wolno rezygnować przy pierwszych trudnościach i niepowodzeniach.

niezweryfikowana
Posty: 187
Ostrzeżenia: 1/5

Technik usług fryzjerskich - warto?

13 wrz 2011 - 14:00:36

Cytat
Michalina_Michasia
Fryzjerstwo to jest dobry kierunek kształcenia, ale w wypadu studiów 2 - letnich pojawia się niestety problem z praktykami, bo co innego w szkole średniej czy w zawodówce, gdzie zakład fryzjerski ma za praktykanta pieniądze, a co innego właśnie w takim przypadku. Sama się z tym borykałam, ale zastanawiam się czy do tego nie powrócić. W tym zawodzie liczą się umiejętności, to na pewno ale ważne jest też samozaparcie w dążeniu do realizacji. Nie wolno rezygnować przy pierwszych trudnościach i niepowodzeniach.

Ach więc mam nadzieję że nie zabraknie mi tego samozaparcia i dam radę :) żebym tak jeszcze znalazła fryzjerkę od której mogła bym się uczyć to by było super :) ktoś jeszcze się wypowie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-13 18:31 przez kasia_616.

Technik usług fryzjerskich - warto?

08 kwi 2012 - 16:03:28

uczysz się jeszcze jako ta fryzjerka?? też chodzę do żaka ,ale ja dopiero zaczęłam. Czy warto??

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

Technik usług fryzjerskich - warto?

29 sie 2012 - 11:33:11

Moje zdanie jest takie, że jeśli ktoś chce zostać fryzjerem ale takim z prawdziwego zdarzenia to powinien sobie poszukać bardziej renomowanej szkoły, kursy tak, żeby ktoś później był łakomym kąskiem na rynku pracy. Nie chcę oczywiście nikogo oceniać, ale ale dla mnie Żak nie jest zbyt dobrą szkołą. Ale wiecie możecie tam się uczyć poznacie przynajmniej podstawy, a jak ktoś wiąże przysłość z tym zawodem powinien brać udział w kursach, szkoleniach u najlepszych, np. takie jakie organizuje Akademia Stylizacji z Panią Małgosią Babicz na czele.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

Technik usług fryzjerskich - warto?

20 mar 2013 - 14:19:16

Hej:):). Ja ze swej strony Polecam http://eck.edu.pl bo znacznie lepiej uczą a w Żaku nie dbają o interes kursanta

Technik usług fryzjerskich - warto?

10 lis 2020 - 10:13:15

O Może to być mega ciekawy kierunek

Wiem, że u mnie w cosinusie w Olsztynie też mają fryzjerstwo i to bezpłatnie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-11-20 15:25 przez agamiszczynska.

Technik usług fryzjerskich - warto?

28 wrz 2023 - 07:12:32

Zobacz - https://www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/
Tylko własna działalność, kwestia taka, jaki macie na to budżet.
Bo jak widzicie, trochę środków na to jest jednak potrzebne.

Technik usług fryzjerskich - warto?

23 paź 2023 - 21:39:28

A ja nic nie polecam, bo tylko się zapisałam na kurs w Faberze :) Może ktoś już robił u nich kurs? Jak wrażenia?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Studia-Kielce!