Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Studia po szkole policealnej

14 lip 2022 - 15:14:03

Ja dla policealnej zawiesiłam sobie uczelnie i dzięki temu zyskałam zawód, i zdobyłam cenne doświadczenie. Cosinus to był dla mnie świetny wybór.

Studia po szkole policealnej

16 sie 2022 - 14:52:45

W tych czasach lepiej mieć praktykę. Ja żałuje że zmarnowałam trochę czas na studia, bo i tak w rezultacie pracuje w zawodzie po policealnej szkole. A cosinus przygotował mnie w pełni do zawodu.

Studia po szkole policealnej

07 wrz 2022 - 13:07:47

Jest to dobra rozwiązanie, ale ja bym równolegle sobie też robiła policealną, bo nauczysz się tu praktyki. A cosinus oferuje zajęcia na specjalistycznych salach.

Studia po szkole policealnej

22 wrz 2022 - 12:52:52

Więcej daje policealna, ale zawsze dodatkowo można studia sobie zrobić. Dla mnie cosinus to strzał w 10tkę bez dwóch zdań. Dużo zajęć praktycznych, świetni nauczyciele i wyposażona sala.

Studia po szkole policealnej

12 paź 2022 - 15:22:48

Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem jest pójście do szkoły policealnej, nie trzeba wkładu finansowego a masz zdobyty zawód i to od strony praktycznej.

Studia po szkole policealnej

09 lis 2022 - 15:34:52

Zauważysz napewno o wiele lepszą różnice że policealna szczególnie w cosinusie więcej cię nauczy.

Studia po szkole policealnej

08 gru 2022 - 14:42:33

W policealnej więcej się nauczysz. Ja wybrałam cosinusa ,bo tu mam wszystko za darmo. A jakość kształcenia jest rewelacyjna.

Studia po szkole policealnej

27 sty 2023 - 15:35:18

Myślę, że czasem nawet lepiej niż studia bo nauczysz się o wiele więcej niż na studiach. A masz darmowe szkoły w całym mieście jak np Cosinus

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Notatki na studiach