Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Studia po szkole policealnej

06 wrz 2011 - 17:55:57

Jestem po szkole policealnej (kierunek: technik usług kosmetycznych) i planuję iść na studia, oczywiście na kosmetologię. Słyszałam od znajomych, że w tej sytuacji mogę studiować tylko 2 lata licencjat. Czy ktoś wie coś na ten temat?

Studia po szkole policealnej

06 wrz 2011 - 17:57:39

Chyba zartujesz?
Gdyby tak bylo to sobie moglabym ekonomie 2 lata studiowac, a tak naprawde moge ich w tylek pocalowac.

Studia po szkole policealnej

06 wrz 2011 - 17:57:59

podbijam :) tez jestem po studium kosmetycznym i pierwsze slysze ze 2 lata mozna ?

Studia po szkole policealnej

06 wrz 2011 - 17:58:09

Ja mam takie pytanie:) Bo własnie wybieram się do szkoły policealnej i jak to tam wygląda? To są takie zajęcia jak w szkole i po 2 latach jest egzamin? I od kiedy taka nauka się zaczyna do kiedy? Tak jak mają studenci?Chciałabym się czegoś wiecej dowiedzieć na ten temat:)

Studia po szkole policealnej

06 wrz 2011 - 18:00:13

Ja słyszałam, że po niektórej szkole policealnej, po 2latach można "wskoczyć" na 3rok studiów i zrobić licencjat.

Studia po szkole policealnej

06 wrz 2011 - 18:01:14

Zależy gdzie-nie zjeżdżajcie jej od razu dziewczyny, u mnie czegoś takiego nie ma, a może u ciebie w mieście jest-warto się popytać

Studia po szkole policealnej

06 wrz 2011 - 18:01:58

tak po 2 latach masz egzamin teoretyczny (test) i praktyczny rowniez pisemny ale na takiej zasadzie ze dostajesz zadanie i opisujesz wszystkie czynnosci jakie wykonujesz po kolei tak jak bys to robila na kims :) ogolnie fajnie ;p

Studia po szkole policealnej

06 wrz 2011 - 18:03:43

ja tez ide na studia po takiej szkole

Studia po szkole policealnej

06 wrz 2011 - 18:05:02

Ja do policealnej chodziłam rok, teraz jestem w ciąży i musialam zrezygnować, ale powiem tak, dużo zależy od szkoły, ja Wam powiem że szkoła policealna to jedna wielka ściema, egzaminy i te wykłady, po dwuch latach jest państwowy egzamin zawodowy.

Studia po szkole policealnej

23 lis 2020 - 15:09:59

Szczerze mówiąc w policealnej więcej się uczę niż na studiach :)

Studia po szkole policealnej

07 gru 2020 - 14:42:09

Mam tak samo:) Widać nie jestem jedyna :) Uczę się w Cosinusie na kierunku kosmetyka i mamy dużo zajęć praktycznych :)

Studia po szkole policealnej

08 gru 2020 - 11:52:43

Cytat
agamiszczynska
Szczerze mówiąc w policealnej więcej się uczę niż na studiach :)

moja koleżanka ma takie samo zdanie! studiowałam administrację i w sumie większość przechodziła, napisała pracę i koniec. niewiele wyniosła, potem zapisała się do cosinusa i tam miała o wiele wiecej zajec praktycznych

Studia po szkole policealnej

09 lut 2021 - 15:23:23

To nie jest prawda. Uczyłam się w szkole policealnej Cosinus i razem ze mną na jednym kierunku były osoby, które były po studiach, w trakcie studiów, a niektóre po skończonej szkole policealnej wybrały się na studia :)

Studia po szkole policealnej

10 maj 2022 - 15:47:45

Do policealki wystarczy tylko ukończenie szkoły średniej, i jak się chce legitymacje to zdjęcie. Ja osobiście wybrałam cosinusa, bo tu mam gwarancje państwowego egzaminu.

Studia po szkole policealnej

27 maj 2022 - 14:11:46

Można podjąć policealną przed studiami, w trakcie czy też po. Fajnie mieć zawsze więcej edukacji, ale warto za tym iść za jakością. A taką oferuje moim zdaniem cosinus.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ANALIZA WIERSZU ,,ZNAD MORZA''!!!!!!