Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 755
Ostrzeżenia: 1/5

ŻAK

25 sie 2011 - 14:28:08

Hejka dziewczyny :) uczyła się któraś z was lub nadal uczy w szkole policealnej żak? jakie książki trzeba tam mieć ? z góry dzięki za odp :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-25 14:29 przez anuuszka00.

ŻAK

25 sie 2011 - 14:31:04

jak LO to nie trzeba mieć książek

niezweryfikowana
Posty: 778
Ostrzeżenia: 1/5

ŻAK

25 sie 2011 - 14:34:04

ja chodzę do ŻAKa na studium administracyjne, czyli policealna, żadnej książki nie posiadam :]

Cytat
Kiniuuusiaaa1992
jak LO to nie trzeba mieć książek

Po co po liceum iść do LO?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-25 14:34 przez Smerfetka90.

ŻAK

26 sie 2011 - 14:04:55

Nie będę owijać w bawełnę bo jest taka sprawa… Od października wybieram się na prywatne studia i chciałam trochę odciążyć rodziców. Zostałam przyjęta do szkoły policealnej ŻAK jako tzw. „mobilny sekretarz”. Moim zadaniem się polecenie tej szkoły ludziom, znajomym, oni się tam zapisują a przy zapisie mówią, że to ja ich jako tak „przysłałam”. Od każdego ucznia dostaję pieniądze, niedużo, ale jednak. Skoro dostałam szansę chcę ją wykorzystać. Zapisanie się tam nie ma żadnych konsekwencji. Nie trzeba płacić, nawet chodzić na zajęcia. Dla szkoły ważne jest to jaka liczba osób się tam zapisała, potem widnieje to w rankingach, oni też za każdą zapisana osobę dostają pieniądze. Dla nich to nawet lepiej jeśli ktoś nie chodzi na te zajęcia, mają mniej roboty.  Wiem, że pewnie nikt specjalnie nie Pojdzie zapisać się tam, żeby mi pomóc, ale prośba jest do osób które mają zamiar. Jeśli chcecie to zrobić to po prostu powiedzcie, że ja was poleciłam. Piszcie do mnie wiadomość to powiem Wam, jak się nazywam, to wystarczy. Z góry dziękuję. 

ŻAK

26 sie 2011 - 14:07:16

do jakiego miasta i na jaki kierunek ?:))

ŻAK

26 sie 2011 - 14:13:51

Rzeszów. kierunek to Twoj wybór :)

niezweryfikowana
Posty: 755
Ostrzeżenia: 1/5

ŻAK

26 sie 2011 - 14:16:08

Cytat
gabi_200
do jakiego miasta i na jaki kierunek ?:))

tychy, administracja :)

ŻAK

26 sie 2011 - 14:22:41

Cytat
natlia92
Nie będę owijać w bawełnę bo jest taka sprawa… Od października wybieram się na prywatne studia i chciałam trochę odciążyć rodziców. Zostałam przyjęta do szkoły policealnej ŻAK jako tzw. „mobilny sekretarz”. Moim zadaniem się polecenie tej szkoły ludziom, znajomym, oni się tam zapisują a przy zapisie mówią, że to ja ich jako tak „przysłałam”. Od każdego ucznia dostaję pieniądze, niedużo, ale jednak. Skoro dostałam szansę chcę ją wykorzystać. Zapisanie się tam nie ma żadnych konsekwencji. Nie trzeba płacić, nawet chodzić na zajęcia. Dla szkoły ważne jest to jaka liczba osób się tam zapisała, potem widnieje to w rankingach, oni też za każdą zapisana osobę dostają pieniądze. Dla nich to nawet lepiej jeśli ktoś nie chodzi na te zajęcia, mają mniej roboty.  Wiem, że pewnie nikt specjalnie nie Pojdzie zapisać się tam, żeby mi pomóc, ale prośba jest do osób które mają zamiar. Jeśli chcecie to zrobić to po prostu powiedzcie, że ja was poleciłam. Piszcie do mnie wiadomość to powiem Wam, jak się nazywam, to wystarczy. Z góry dziękuję. 
A wilczego biletu sie nie dostaje?
Jak w ogole nie bede chodzila na zajecia to bede przez caly rok aktywna jako ich uczen? Czy po prostu przez semestr, a potem juz nie?

zweryfikowana
Posty: 847
Ostrzeżenia: 1/5

ŻAK

26 sie 2011 - 14:27:33

Co to w ogóle za ścierwo? Po co Wam taka pseudo szkoła? Myślicie, że pracodawcy nie wiedzą jak wygląda tam "nauka"?

ŻAK

26 sie 2011 - 14:30:41

Ja tam chce zapytac, bo nie wiem czy mam racje w pewnym sporze.

niezweryfikowana
Posty: 755
Ostrzeżenia: 1/5

ŻAK

26 sie 2011 - 14:30:50

Cytat
judka0
Co to w ogóle za ścierwo? Po co Wam taka pseudo szkoła? Myślicie, że pracodawcy nie wiedzą jak wygląda tam "nauka"?

co byś na moim miejscu zrobiła? gdybyś nie miała zajebistych wyników, na tyle dobrych, żeby dostać się na dobre studia, a nie chcesz płacić za prywatne, w których powiedzmy szczerze tez nauka jest niewiadomo jaka?
zadałam pytanie, nie musisz tu swojego zdania wyrażać, które i tak mnie zbytnio nie interesuje :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-26 14:31 przez anuuszka00.

ŻAK

26 sie 2011 - 14:34:11

Chodzi ktoś na technik usług kosmetycznych ??
Chciałabym się dowiedzieć co i jak na tym kierunku :)

ŻAK

26 sie 2011 - 14:36:48

a ja będę w tej szkole na fryzjerstwie w Lublinie;)

jest ktoś kto też tam będzie szedł ?:)

ŻAK

26 sie 2011 - 14:37:55

Cytat
judka0
Co to w ogóle za ścierwo? Po co Wam taka pseudo szkoła? Myślicie, że pracodawcy nie wiedzą jak wygląda tam "nauka"?

Myślę, że pracodawca patrzy na to, że masz dyplom technika, który uzyskałaś SAMA, a nie w jakiej szkole się uczyłaś żeby go zdobyć.
Jest sytuacja- jestem po technikum ekonomicznym, nie zdałam egzaminu, idę na studia i w trakcie studiów robię tego samego technika w żak-u. I uważasz, że pracodawcę obchodzi że byłam w żak-u? Nawet nie muszę tego wpisywać w cv, bo do policealnej idą osoby po szkole średniej, więc do cv wpisuje się średnią szkołę.
Cytat
anuuszka00
Cytat
judka0
Co to w ogóle za ścierwo? Po co Wam taka pseudo szkoła? Myślicie, że pracodawcy nie wiedzą jak wygląda tam "nauka"?

co byś na moim miejscu zrobiła? gdybyś nie miała zajebistych wyników, na tyle dobrych, żeby dostać się na dobre studia, a nie chcesz płacić za prywatne, w których powiedzmy szczerze tez nauka jest niewiadomo jaka?
zadałam pytanie, nie musisz tu swojego zdania wyrażać, które i tak mnie zbytnio nie interesuje :)

Chodzi Ci o zajebiste wyniki z matury? Wiesz co, w tym roku jest się bardzo łatwo dostać na studia dzienne na państwową uczelnię, bo matury poszły kiepsko. Jest jeszcze mnóstwo wolnych miejsc na uczelniach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-26 14:39 przez Dunphy.

zweryfikowana
Posty: 432
Ostrzeżenia: 1/5

ŻAK

26 sie 2011 - 14:39:13

JA teraz bede zaczynala technika rachunkowosci;) a ksiazek nie trzeba miec.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rodzice a studia