Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

free spin za rejestracje

26 minut temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŻAK

27 sie 2011 - 23:19:16

a mogłabym liczyć na Twoje notatki? :)

ŻAK

27 sie 2011 - 23:19:27

Ja tam chodziłam na technika usług kosmetycznych i osoby, które mówią, że nie trzeba się uczyć czy chociaż przygotować gó... wiedzą. Jak chce się zdać egzamin na technika, to nie da rady, trzeba mieć wiedzę, taki test pisze cała Polska bez względu na szkołę. A jak uczą wszystko zależy od nauczycieli, są lepsi i gorsi, jak wszędzie.

ŻAK

27 sie 2011 - 23:20:07

Cytat
Osaaa
Cytat
Natulkax
Chodzi ktoś na technik usług kosmetycznych ??
Chciałabym się dowiedzieć co i jak na tym kierunku :)

Ja jestem,dodatkowo.
Bo ja farmaceutką przyszła
i robię sobie kosmetologie i muszę przyznać,że mi się podoba,mimo kiepskich opinii.

a mogłabym liczyć na Twoje notatki? :)
Cytat
kamila1987
Ja tam chodziłam na technika usług kosmetycznych i osoby, które mówią, że nie trzeba się uczyć czy chociaż przygotować gó... wiedzą. Jak chce się zdać egzamin na technika, to nie da rady, trzeba mieć wiedzę, taki test pisze cała Polska bez względu na szkołę. A jak uczą wszystko zależy od nauczycieli, są lepsi i gorsi, jak wszędzie.

posiadasz jeszcze jakieś notatki?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-27 23:21 przez zazdrosnicaa.

ŻAK

27 sie 2011 - 23:24:51

Cytat
kamila1987
Ja tam chodziłam na technika usług kosmetycznych i osoby, które mówią, że nie trzeba się uczyć czy chociaż przygotować gó... wiedzą. Jak chce się zdać egzamin na technika, to nie da rady, trzeba mieć wiedzę, taki test pisze cała Polska bez względu na szkołę. A jak uczą wszystko zależy od nauczycieli, są lepsi i gorsi, jak wszędzie.

posiadasz jeszcze jakieś notatki?[/quote]

No niestety wydałam młodszym rocznikom, ale jak będziesz robiła notatki na bieżąco to nie powinnaś mieć problemów :)

ŻAK

27 sie 2011 - 23:28:45

Cytat
kamila1987
Cytat
kamila1987
Ja tam chodziłam na technika usług kosmetycznych i osoby, które mówią, że nie trzeba się uczyć czy chociaż przygotować gó... wiedzą. Jak chce się zdać egzamin na technika, to nie da rady, trzeba mieć wiedzę, taki test pisze cała Polska bez względu na szkołę. A jak uczą wszystko zależy od nauczycieli, są lepsi i gorsi, jak wszędzie.

posiadasz jeszcze jakieś notatki?

No niestety wydałam młodszym rocznikom, ale jak będziesz robiła notatki na bieżąco to nie powinnaś mieć problemów :)[/quote]
myślę ze dam sobie rade... ale troszke sie podszkolic wczesniej nie zaszkodzi :)

ŻAK

05 lis 2020 - 16:37:10

Ja się uczę w Cosinusie. Mogę polecić tę szkołę ze względu na to, że jest bezpłatna, a zajęcia są bardzo praktyczne

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TEB, fryzjerstwo, chodził ktoś ?